טילים פגעו בבניינים באשדוד והתקשורת לא מדווחת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טילים פגעו בבניינים באשדוד והתקשורת לא מדווחת

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צוחק? מקשקשים על הפסקת אש וממשיכים ליפול טילים וזה לא שווה אזכור לדעתך?

נופלים טילים כל הזמן. זה לא מעניין אותי לשמוע על כל נפילה וכל יירוט.

זה פשוט מגוחך. נפלו טילים בדרום ובצפון דקות אחרי כניסתה של "הפסקת האש" לתוקף ואף אחד לא כותב על זה. זה פשוט לא נורמלי.

אויש, "דקות אחרי כניסתה". זה ממש הפעם הראשונה בארץ הזאת שקובעים משהו ולא עומדים בלו"ז "על הדקה".

אז מה בידיוק עשו שלושת הערוצים שבוע שלם ?

מאין לי לדעת? לא צפיתי באף אחד מהם אף לא דקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהמערב השבע לא מבין זה שאסור להבליג על ירי של שנייה אחת אפילו אחרי כניסת הפסקת האש לתוקף (שלא לדבר על רבע שעה).

זה הניצחון מבחינתם- שאנחנו מבליגים, שאנחנו לא עומדים על שלנו, שאנחנו במונחים ערביים ח-ל-ש-י-ם! זה מתדלק אותם מאוד.

אם דקה אחרי כניסת ההסכם נורתה רקטה לכיוון הריבונית, עליה להגיב בעוצמה- לפחות חיסול של כמה פעילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאגו כל אזרח בישראל יודע שנפלו רקטות אחרי הפסקת האש

כמו שכל אזרח יודע כמה פיגועים היו היום...(אני לא מתכוון לאוטובוס, אני מדבר על ידויי האבנים).

שלא לדבר על העודה שהזיכרון *כל כך* קצר אצלנו שרוב אלו שיודעים ישכחו בעוד 4 חודשים.

טפשים. הכוונה ל 09:00.

אני די בטוח שראיתי 21:00 בעיתון.

עריכה- הנה:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/417/361.html?hp=1&cat=404

עריכה2- עכשיו עלה אצלי הרעיון שהיית סרקסטי. אם כן, אז זה לא עובר טוב באינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ידיעה שהסתירו עד חתימת הפסקת אש:

הותר לפרסום: חייל נפצע אנוש כתוצאה מירי לאשכול אחר הצהריים

חמישה חיילים נפצעו כתוצאה מירי רקטה לעבר המועצה האזורית אשכול אחר הצהריים. אחד מהם, קצין במילואים, מאושפז בבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו אנוש. מצבם של יתר הפצועים קל עד בינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4310214,00.html

זה כבר 12.

כישלון ישראלי.

מן הפח אל הפחת. ויש גם את הפיחות ברקע, וחברת חשמל עלולה להוריד את הפחת. מה יהיה?

שמעתי שביבי ברק וליברמן היו עסוקים בללקק אחד לשני, ולכן לא שמעו על הנפילות הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...