כדאי להגדיר smart response עם SSD של 120GB ו2TB HDD ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להגדיר smart response עם SSD של 120GB ו2TB HDD ?

ychig

Recommended Posts

אם יש לך ספינת משא וואתה קונה מטוס פרטי, אתה תקשור את המטוס לספינה כדי לגרור אותה קצת יותר מהר?

ספינת משא תפקידה להוביל כמויות גדולות של משא כבד.

מטוס מנהלים מטרתו להוביל אנשים במהירות ליעדם.

עכשיו תשאל את עצמך, אתה רוצה לשדרג את האוניה? או להינות מחופש תנועה בשמיים?

אי אפשר גם וגם.

אתה צריך סיבה מאוד טובה לרצות להאיץ חומר בנפחים גדולים מאוד, ולוותר על היתרונות של ככונן בשבילם(כמו תוכנות מקצועיות בעבודה עם נפחים עצומים, או שרתים כאלו ואחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהSSD מלא יותר הביצועים שלו יורדים(לא שזה אמור להרתיע אותך מלעשות בSSD שימוש).

אתה יכול לעשות CACHING של 20GB לHDD, בדיוק כמו שאתה יכול לעשות שימוש אחר באותם 20GB.

אבל דברים שמותקנים על הSSD עובדים הרבה יותר מהר מדברים שהSSD עושה להם CACHING.

קודם כל יש את הWRITE שאני לא בטוח כלל שSRT עושה לזה CACHING.

כך שכל הפעולות כתיבה במשחקים לא יואצו.

וגם בקריאה הדברים יואצו רק אחרי שהם יעבדו לאט, ואם אתה מפעיל כל פעם משהו אחר אז בסופו של דבר קיבלת רק מעט מביצועי הSSD בחווית המשחקים.

אתה באמת משחק בכל ה80GB?

לא חייבים להתקין דברים שאתה לא משחק בהם.

ואפשר להסיר את מה שכבר לא הפעלת זמן מה.

אפשר גם לגבות חלק מהדברים אל הHDD למקרה שתרצה לשחזר במהירות ולא להצטרך להוריד שוב.

ואולי בכלל יש פיתרון יותר אלגנטי שאפשר להגדיר לSTEAM להתקין חלק מהדברים בHDD וחלק בSSD.

אם כל הבעיה שלך היא הSTEAM אז לך חפש לזה פיתרון, לפני שאתה מאמץ את הSRT או CACHE אחר כתחליף לדבר האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה כבר אני לא מבין.

מעולם לא עשיתי SRT, ולא נכנסתי לפרטים הקטנים.

יש תוכנה שעושה MEMORY CACHING וגם CACHING שקוראים אותה FANCYCACHE, ובה אני משתמש.

היא לא דורשת שום מחיצות מיוחדות או RAID.

היא באה בשתי גרסאות, VOLUME וDISK, אחת עובדת לפי מחיצות והשניה לפי כונן פיזי.

ואפשר להגדיר לכל כונן איזה סוגי CACHE שרוצים, כולל READ ו WRITE וכל מיני אופציות נחמדות.

החיסרון היחידי שלה כרגע הוא שהיא לא זוכרת את המידע בין איתחולי מערכת.

לכן הCACHE צריך להיבנות כל פעם מחדש אחרי שהמערכת הפעלה עולה.

מכיוון שעד עכשיו(ועדיין) לא היה לי צורך בSSD CACHING עשיתי בה שימוש רק לMEMORY CACHE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...