גם אתם חושבים ש BO2 טוב אבל מלא בבולשיט? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם חושבים ש BO2 טוב אבל מלא בבולשיט?

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

אל תטעה, משחק בכלל לא שבור, אני לא יודע למה חושבים ככה, יש שטויות כמו בכל משחק, הפינגים השתפרו יחסית, הגיימפליי מאוד טוב לדעתי ובכלל המשחק מאוזן ומהיר, אני אוהב.

אגב, קיבלתי את זה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אל תטעה, משחק בכלל לא שבור, אני לא יודע למה חושבים ככה, יש שטויות כמו בכל משחק, הפינגים השתפרו יחסית, הגיימפליי מאוד טוב לדעתי ובכלל המשחק מאוזן ומהיר, אני אוהב.

מסכים , המשחק ממש לא שבור.

לעומת זאת מעולם לא קיבלתי 3 בארים בפינגים , מבאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

nice

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. spawn - נתקלתי במספר מפות בספוון גרוע, מקבל כדור בגב תוך שניה ולהפך.

2. חוץ מהמפה הקטנה בתחנת רכבת (דומיניישן) עוד לא מצאתי משהו מעניין

3. Hit detection - גם לי קרה שאני יורה צרורות עד שאני פוגע באויב ואז הוא מסתובב והורג אותי

4. מחלת הנפילה תורשתית ומדבקת

5. נכון להיום המפות החדשות של באטל (After Math) בהרבה יותר מעניינות ומאתגרות. במקום להחזיר את ניוק טאון הייתי רוצה לראות את טרמינל (MMW2) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. spawn - נתקלתי במספר מפות בספוון גרוע, מקבל כדור בגב תוך שניה ולהפך.

2. חוץ מהמפה הקטנה בתחנת רכבת (דומיניישן) עוד לא מצאתי משהו מעניין

3. Hit detection - גם לי קרה שאני יורה צרורות עד שאני פוגע באויב ואז הוא מסתובב והורג אותי

4. מחלת הנפילה תורשתית ומדבקת

5. נכון להיום המפות החדשות של באטל (After Math) בהרבה יותר מעניינות ומאתגרות. במקום להחזיר את ניוק טאון הייתי רוצה לראות את טרמינל (MMW2) ;D

י

אל תערבב בין בשר וחלב, BF3 זה משהו אחר. המפות שם מתאימות ל- BF ולא ל- COD.

בלי שום קשר , כל מפה מ- MW2 הייתה מתקבלת בברכה (ללא תשלום כמובן!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה אתכם נכנסים בכלל, מה בדקתם? שעה? שלוש שעות?

תשחקו קצת יותר, תבינו את המשחק, תתרגלו, תשתפרו, רק אז תעדכנו כמה המשחק נוראי/מצוין.

מזמין אתכם לפארטיה הערב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספיק שעות במשחק בשביל להגיד שמשהו בו עובד לא בסדר... נכון שזה ה COD הכי טוב שיצא בשנים האחרונות אבל הבעיות בו פשוט מציקות מידי.

להיכנס למשחק ועל ההתחלה למות 4 פעמים רצוף מתקיפה אווירית זה חרא, לירות במישהו חצי שעה והוא לא מת זה חרא ובכללי חוסר התפקוד של מערכת הזיהוי פגיעה פשוט הורס את המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לא נתקלתי בזה בקיצוניות כמו אצלך? אולי מדובר בחיבור לא מספיק חזק? אחרי הכל "השרתים" לא יושבים במגדלי עזריאלי

יש לי כבר משהו כמו 30 שעות במשחק ואני עם Dadgegun פה.

יש בעיות, תמיד היו אבל ממש לא כמו שאתם מתארים פה.

נתקלתי במקרים בעייתים של Hit Detection אבל זה היה נקודתי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח יש יותר בעיות ממה שאמור להיות.

אני מודע לזה שהאינטרנט של HOTNET רחוק מלהיות החיבור הכי אמין בעולם אבל זה לא מצדיק את איך שהמשחק מגיב ביחס לפינג (כמה שאפשר להעריך לפי החרא הזה שהם עשו). גם אם יש 4 קווים אפשר להרגיש בעיות והבדל בצורה שהמשחק עובד לי בהשוואה לאין שהוא עובד לאנשים שמולי.

אני ממש לא היחיד שמדבר על זה, אני משחק רוב הזמן עם אנשים מאירופה וגם הרבה מהם כותבים שיש בעיות, במיוחד שמידי פעם המערכת זורקת אותך לשרת ממש אבל ממש לא מתאים (קורה פחות ביומיים האחרונים).

יכולל היות שאנחנו נתקלים באותן בעיות ולי זה מפריע יותר, אני רגיל לפגוע במישהו 3-5 פעמים ולעבור לבא, במשחק הזה זה לא עובד ככה. שניה אחת אתה הורג מישהו ב 2 פגיעות שניה אחרי זה מישהו אחר ב 10 פגיעות :screwy: בלי קשר למרחק או , פשוט מערכת מאוד לא יציבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הכניס אותי לשרת אחר האמת, תמיד היה מדויק, לגבי השאר אני מסכים איתך שזה קיים פה ושם, אבל זו לא מהות המשחק, כשזה קורה אני לוקח הפסקה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...