גם אתם חושבים ש BO2 טוב אבל מלא בבולשיט? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אתם חושבים ש BO2 טוב אבל מלא בבולשיט?

LL@SS

Recommended Posts

המפות יותר מורכבות ממשחקי COD קודמים...

יכולים להרוג אותך מכל הכיוונים,אתה כמעט תמיד חשוף

לרוב קורה במפות כמו Cargo ו-Yemen.

לי אישית,זה מוסיף יותר עניין ואקשן.

אני אוהב כמעט את כל המפות חוץ מ-RAID ועוד אחת שלא עולה לי כרגע בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אוהב בכלל את כל החידושים במשחק.

במקום להתעסק בלהרוג אני מוצא את עצמי עסוק באיך להתחמק מקליימור/גז כימי/מוקשים/חשמל

ועוד במקביל אני נלחם עם פינגים גבוהים. מוריד את כל החשק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב בכלל את כל החידושים במשחק.

במקום להתעסק בלהרוג אני מוצא את עצמי עסוק באיך להתחמק מקליימור/גז כימי/מוקשים/חשמל

ועוד במקביל אני נלחם עם פינגים גבוהים. מוריד את כל החשק

סיימון לכל דבר במשחק יש משהו נגדי...זה כל היופי במשחק.

שים Tactical mask ו Hacker ואתה לא צריך לדאוג יותר לגבי הדברים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם לא מגינים מקליימורס ומוקשים (קליימור בקושי ראיתי כי כל הזונות שהשתמשו בו בעבר עברו למוקש שהרבה יותר מציק). גם החשמל אני לא בטוח שהדברים האלה עוזרים מולו. שלא לדבר על כל ההתקפות האויריות...

אם אתה רוצה להתגונן מהכל אתה צריך להשאיר את עצמך רק עם אחד ובלי הרבה דברים אחרים שחשובים בשביל לנצח.

עריכה:

לאור אוסף הגועל נפש שהיה לי ברבע שעה עשרים דקות האחרונות במשחק זה כנראה יהיה ה COD האחרון שאני אקנה, גם אם יתנו אחד בחינם כנראה שאני לא אבזבז את הזמן ואתקין אותו. אני אשחק בחרא הזה עם חברים וכנראה שגם זה לא הרבה כי לרוב אנחנו יוצאים אחרי 4 משחקים אבל באמת שזה בזבוז זמן וכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם לא מגינים מקליימורס ומוקשים (קליימור בקושי ראיתי כי כל הזונות שהשתמשו בו בעבר עברו למוקש שהרבה יותר מציק). גם החשמל אני לא בטוח שהדברים האלה עוזרים מולו. שלא לדבר על כל ההתקפות האויריות...

אם אתה רוצה להתגונן מהכל אתה צריך להשאיר את עצמך רק עם אחד ובלי הרבה דברים אחרים שחשובים בשביל לנצח.

עריכה:

לאור אוסף הגועל נפש שהיה לי ברבע שעה עשרים דקות האחרונות במשחק זה כנראה יהיה ה COD האחרון שאני אקנה, גם אם יתנו אחד בחינם כנראה שאני לא אבזבז את הזמן ואתקין אותו. אני אשחק בחרא הזה עם חברים וכנראה שגם זה לא הרבה כי לרוב אנחנו יוצאים אחרי 4 משחקים אבל באמת שזה בזבוז זמן וכסף...

עם Tactical mask אתה חסין מהחשמל ועם Hacker אתה פשוט רואה את כל הקליימורס וה-Bouncing betty.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...לא ידעתי את זה. אני אבדוק את הנושא.

למרות ששוב מדובר בבעיות קטנות יחסית לשאר הרי הזבל במשחק הזה וככל הנראה אני פורש מ COD. נראה מה EA ו DICE יביאו שנה הבאה (אני לא חושב ש IW יוציאו שנה הבאה משחק ששווה נגיעה), BF3 היה צעד מאוד חיובי לסדרה הזו, אם BF4 ימשיך באותו כיוון אני אשחק בו, אם לא אני כנראה אפרוש ממשחקי MP. לפחות עד שיגיע משחק שיהיה ראוי לזמן שאני רוצה להשקיע בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שאני יורה במישהו חצי שעה והוא לא מת, הבעיה שלי היא שאני נכנס ל GG עומד במקום מכוון על מישהו יורה אבל אין אפילו X (ואני יודע לכוון טוב מאוד). הבעיה שלי זה שאני משחק ומסיים עם רטיו נוראי כי המשחק לא עובד כמו שצריך ואז איזה ילד מפגר בין 9 צוחק עלי שהוא יותר טוב.

אז כן, לא בא לי לשחק במשחק שבור שניצחון בו זה 60% פינג, 30% מזל ואולי 10% של SKILL. לפחות קודם למזל היה יותר חשיבות מלפינג :screwy:

אני רוצה להיכנס למשחק ושהוא יעבוד כמו שצריך, כששיחקתי SOF2 לא היה דבר כזה להפסיד בגלל הפינג, גם אם הפינג שלי היה 150 ומישהו מולי היה עם פינג 60 הייתי יכול להרוג אותי וזה הרגיש הוגן. אני מדבר פה על משחק שיצא לפני יותר מעשור! נראה לך שזה מוגזם לדרוש מהם משהו שהם עשו כמו שצריך לפני עשור? לי זה נשמע הגיוני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת באמת הבעיה הכי קשה של המשחק. קרה לי המון שאני רואה מישהו לפני שהוא רואה אותי, יורה עליו לפני שהוא יורה עלי ואיכשהו אני מת...

אני מודה שאני לא השחקן הכי חד, אבל אני רואה בברור מתי אני פוגע ומתי לא, ולמות כמה פעמים אחרי שאתה יודע בוודאות שההריגה צריכה להיות שלך, זה מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור, ה NET CODE של הסדרה הזו הוא בין היותר גרועים שראיתי, כנראה כתוצאה מזה שהוא עבר אינסוף שינויים והתאמות. הם צריכים לכתוב קוד חדש ונקי, עד אז לא נראה שינוי. הבעיה היא שכרגע אין כל כך אפשרויות אחרות, זה לא ש (עם CS:GO) ו EA (עם MOH) עושים עבודה כל כך מדהימה :-\

עריכה: שיחקתי עכשיו והלך לי יחסית טוב (27-12 או משהו כזה) אבל הסיום אמר הכל, רואים אותי הורג מישהו בשניה ואז רואה עוד מישהו ומרוקן עליו חצי מחסנית (רואים Xים כמובן) עד שהוא מת :screwy: שניה אחת הכל עובד בסדר, סניה אחרי זה הכל מתפגר בלי סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לירות על מישהו בלי לראות Hitmarker

או לירות על מישהו מחסנית שלמה בלי להרוג אותו.

אני משחק קבוע על 3 Bars בפינג שזה אומר משהו כמו 80-120 שזה שחיק ביותר בכל משחק .

עדיין אני מצליח להשיג תוצאות טובות ואני תמיד...אבל תמיד על תוצאה חיובית.(חוץ מהימים הראשונים של המשחק שהייתי צריך להתרגל).

אבל,ברור שלמי שיש 4 Bars יש יתרון עליך אבל זה זניח ולא כזה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הראשון נדיר יותר אבל קורה, יצא לי לדבר עם עוד אנשים שאמרו אותו דבר.

המצב השני מאוד נפוץ, אתמול 3 פעמים הופעתי ב FINAL KILL וזה היה מאוד מאוד בולט שמשהו לא בסדר (באחד מהמשחקים היה מישהו מהפורום ששיחק איתי וראה את זה). פשוט רואים איזה 9-12 פגיעות עד ההריגה וזה ממרחק 0 גם עם AR וגם עם SMG (שאמורים להרוג ב 3-4 פגיעות לכל היותר).

יותר מזה, היה גם אחד שרואים אותי הורג מישהו במספר תקין של פגיעות ושניה אחרי זה יורה במישהו ושוב חצי שעה עד שהוא מת :screwy:

המשחק הזה דפוק, זה עובדה. כולם פה אומרים שיש בעיות כאלה :nixweiss: יכול להשיות שזה משתנה מספקית לספקית ושלמשחק הזה יש חולשה לבעיות מסויימות שקיימות רק בחלק מהספקיות.

בכל מקרה אין שום סיבה שצשחק יעבוד בצורה כזו שאם הפינג שלך מתחת ל 150-180 ואין שום סיבה שהפינגים שלך יהיו מעל זה אם אתה משחק באירופה. שוב רק שתדע שהרבה פעמים זה מצמיד שחקנים מישראל, גרמניה, הולנד וכו' ומכניס אותם לשרת באסיה או איזה חור שהפינג אליו נוראי :facepalm:

באמת שהיו פעמים שמ 14-3 הגעתי ל 21-16 כי פשוט באמצע המשחק הכל התפגר, אי אפשר לשחק בצורה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...