מבקש המלצה לראוטר שכולל בתוכו מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לראוטר שכולל בתוכו מודם

TalmoR

Recommended Posts

היי,

יש לי 10 מגה של ובזק בינלאומי.

כרגע אני משתמש במודם של שמתחבר לראוטר של edimax ומשם למחשב.

אני מעוניין להחליף את הנ"ל בראוטר שכולל בתוכו מודם, שיתמוך אפילו במהירויות של 50 ו 100 מגה כדי לא למנוע ממני שידרוגים עתידיים

ושהתמיכה ברשת האלחוטית תהיה מהירה ככל הניתן.

נכון להיום קורה לי לא מעט שאני צריך לאתחל את הראוטר בגלל שפתאום אין יותר וזה מתחיל לעצבן אותי אז חשוב שזה יהיה דגם איכותי.

בגלל שאני לא מבין בזה כלום אין לי העדפה לחברה, אני מעדיף מראש מוצר מוכח עם קבלות, ואם אפשר אפילו ניסיון אישי שלכם..

מבחינת תקציב אני גם די חסר ידע. הייתי אומר עד 500 שקל?

אני לא בקטע של להתפשר על מוצר אבל אשמח אם יש חיה שעונה על התנאים שלי וזולה אפילו פי 5 :)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תבדוק אפילו, לא קיים, אם לדייק, של 20 מגה ויותר חייב מודם VDSL, הטכנולוגיה לא כלכך נפוצה, ועף אחד לא מבטיח לך שמודם שתקנה יתמוך בתשתית , וגם המחיר של מודמים כאלו לא זול, היו פה מספר פעמים שרשורים אם אותה השאלה אך ללא פתרון, אם אתה חייב משולב, בבזק יש DLINK 6740U או גרסת G2 שלו, ומהמבחר שיש בבזק זה הטוב ביותר, לא יודע אם קיים עוד אפשרות של זיכוי, אבל אני שדרגתי מ2760 ול 6740U ול6740U G2 אם החזר כל חודש, הנוסף לכל אתה תמיד יכול לקחת מבזק מודם VDSL בלבד, שתכלס זאת גרסה מסורת של NETGEAR מסוים, ולחבר עליו ראטור משלך, אני אישית מסתדר יופי אם ה 6740U G2 ואין לי ממש תלונות עליו, לרוב הוא עובד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עד למשפט האחרון ממש קנית אותי...

אז הפיתרון הכי טוב שלי הוא בזק? טוב לדעת... :\

כרגע אני עם מודם של וראוטר שלי... טוב נו, בשדרוג האינטרנט הבא אפנה לבזק..

תודה רבה!

אה שאלה אחרונה, האם קניית מוצר כזה מחו"ל (אם בכלל קיים שם) אפשרית או שזה לא יעבוד לי בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...