חושב שמחקתי HD שלם |: - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב שמחקתי HD שלם |:

devek

Recommended Posts

שלום חברים.

עשיתי מעשה.

היה לי WIN 7 עם אהרד דיסק של מערכת 500GB ועוד אהרד דיסק נוסף של 2TB .

פירמטתי את ה500GB ובהתקנה מחדש של WIN7 פיצלתי את הארד דיסק ככה שיהיו שלוש מחיצות של 25GB ועוד אחת גדולה להתקנות של 392GB , המערכת הותקנה והכל בסדר אבל פתאום ההארד דיסק של ה2TB נעלם! . בבדיקה בDISK MANGMENT אני רואה שהוא נמצא שם אבל אני חושש לעשות פעולה כלשהי בשביל שלא ימחק מידע (אין סיבה שימחק נכון ): ) אשמח לעזרתם איך אני מחזיר את המחיצה הזו עם כל המידע שלה למחשב.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה שה2TB קיים אך שאין בו מחיצה קיימת? (תעלה צילום מסך במידה ולא הבנת)

בכל מקרה, אכן ניתן לשחזר את כל הדיסק באמצעות תוכנת שיחזר (כגון Active Undelete או GetDataBack)

חשוב להקפיד לא לשחזר את הנתונים לאותו כונן, גם אם אתה רוצה שבעתיד החומר יהיה שם

אתה מוכרח לשחזר לדיסק השני (פיזית!) ורק לאחר מכן להעביר לדיסק שממנו נמחקו הקבצים

רק חשוב מאוד ביינתים לא לכתוב על הדיסק נתונים חדשים כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי התמונה לצערי חתוכה (אני לא רואה האם הדיסק ריק מתוכן או לא בfree space) אבל לפי דעתי הבנתי מה קרה

תסתכל האם רשום free space 1863gb שזה אומר שהחומר נמחק או שזה תקין מבחינת הנפח.

במידה ותקין - אם תסתכל, לא מוקצה אות למחיצה הנ"ל (כמו C D E F וכו'ׁׂ)

תעמוד על New Volume למטה שמקביל לDISK 1 ואז צריך להיות assign driver letter או משהו דומה

תבחר סתם אות אפילו Z חכה כמה שניות ואז תיכנס למחשב שלי ותגיד האם החומר שם

סתם לידע כללי -

הסברתי מקודם שניתן לשחזר את הנתונים כל עוד לא כתבת על הדיסק חומר חדש (שדורס את הישן), וכאשר שחזור,קריטי מאוד לשחזר את הנתונים לדיסק אחר לחלוטין ואז להעתיק אותו בחזרה

עדכן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם חברה!

פשוט חששתי להגדיר לו את האות בשביל שהוא לא יגיד "אין בעיה ניתן לך גישה רק תפרמט קודם" בכל מקרה זה עובד והכל מצויין.

באמת תודה.

נ.ב- לאחר שהקצתי אות לכונן לא היו עליו קבצי מערכת אלא רק את הנתונים שתמיד היו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...