התלבטות- יונדאי Q17 טוב למשחקים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות- יונדאי Q17 טוב למשחקים?

pooowa

Recommended Posts

טוב, אז המאג שלי (XJ810) התחיל להראות סמני זיקנה אחרי 3 שנים שהוא שירת אותי נאמנות, התיקון שלו לא עזר.

עכשיו אני מחפש מחליף, ואני די מעדיף LCD גם מעקרנונות נוחות וגם מעקרונות סטייל ( ;))

מה שיש לי כרגע הוא 19'' ככה שאני לא אהיה רגיל למשהו קטן מ-19 CRT או 17LCD, וזו גם ההעדפה שלי.

רציתי לדעת האם בתחום ה-2500 שקל היונדאי Q17 הוא המסך הכי טוב (אני לא יכול שקל יותר, עד ששכנעתי את ההורים שאני צריך מסך ועוד ב2500 שקל יצאה לי הנשמה :-X) למשחקים. חשוב לי שהתופעות הידועות של המסכים הדקים יהיו כמה שפחות משפיעות, האם למישהו שיש את המסך הזה יכולה להיות המלצה עליו למשחקים? לאינטרנט אני יודע שהוא מצוין, זה אין מה לשאול ;D

חשבתי גם על 19'' CRT- וויוסוניק P95+ שעולה בערך 1800 שקל. הוא יותר נוח מבחינה תקציבית אבל מסך אני לא קונה כל יום פלוס זה שהוא לא נראה לי מבחינת מראה חיצוני.

מישהו יוכל לכוון אותי לאן ללכת? אני מתמקד די בעיקר על הLCD...

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ערכתי, חיפשתי ומצאתי בקושי ביקורת של אחד מהמשתמשים, ששיבח את המסךאבל לא כל כך התייחס לשאלה שלי- איך הוא מתפקד במשחקים?

בבקשה אם יש בעלים של המסך הזה בפורום שיכתוב לי את דעתו עליו.

אגב, אם זמן התגובה של היונדאי הוא 20 MS, אז מה זמן התגובה של מסך CRT רגיל?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Tomshardware טוענים שהוא עדיין אחד מה 17" הטובים ביותר שקיימים, אם לא הטוב מכולם בשקלול תצוגה, וארגונומיות - ואני נוטה להסכים איתם.

הוא יותר מהיר ממסכים שמשתמשים בפנלים בעלי זמן תגובה של 16 מילישניות ורמת פירוט הצבעים שלו מרשימה.

כמובן, כמו בכל ה LCD יש בעיה בצבעים הכהים ביותר (אחרי נקודה מסויימת כל הצבעים בסקלה הנמוכה בסולם נראים כמו שחור), אבל נקודת השבירה שלו נמוכה יותר מאשר במסכים אחרים שראיתי.

אני מוכרח להודות שאין לי זמן לשחק עליו משחקים בזמן האחרון, אבל ניסיתי פעמיים CS רק לשם הסקרנות, ואני חייב לומר שלדעתי לא תהיה בעיה מהבחינה הזאת.

מסכי ה CRT בסקלה העליונה של הסולם עדיין טובים יותר מכל LCD בשוק, אבל הפערים מצטמצמים לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך הזה והוא פשוט מצויין, במשחקים לא מרגישים שום הבדל מ CRT!

רק בסרטים שמים לב לאיטיות אבל זה רק בקטעים בודדים ואפשר לחיות עם זה.

אני לא מתחרט בכלל על הקניה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק האם המסך הספציפי אשר הינך קונה מבוסס שפופרת HYDIS או שכן לאחרונה HYUNDAI עברו להשתמש בשפופרות של כאשר שם הדגם נשאר זהה.

אהמממ, זה LCD לא CRT.......

אין שום שפורפרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סוג הפאנל אני מאמין ניתן לברר אצל היבואן.

הפאנל של HYDIS עדיף.

ההבדל בין הפאנלים מתבטא באיכות התמונה, בהימצאות אפקט ה-GHOSTING בסרטים/משחקים/שאר יישומים וכו'. בגדול, הפאנל קובע את איכות המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...