מבקש מפרט ב-5K לגיימינג ללא ציוד היקפי וללא OC - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט ב-5K לגיימינג ללא ציוד היקפי וללא OC

mushon26

Recommended Posts

ומה אם אני אגיד לך שהיא זו שמייצרת את רוב הזכרונות עבור קינגסטון (כלומר הם עוברים מיתוג כמו הרבה חברות. דוגמא מוכרת היא חברת הספקים סיסוניק אשר מייצרת חלק מהספקים של קורסאייר, אנטק ועוד). ככה שיש סיכוי גדול שאם תקנה עכשיו של קינגסטון, הוא יהיה לך רשום על השבבים Elpidaׂ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר אני מודע לעניין הזה שיש חברות כאלה, אבל על החברה עצמה לא שמעתי

והייתי רוצה בעצתך לקחת סטיק של 8GB אחד מחברה מוכרת, שבעתיד אם ארצה/אצטרך אני אוכל להוסיף סטיק נוסף של 8GB מאותו הדגם שכן יכול להיות שהמוצרים של ELPIDA לא ימשיכו להימכר, מה שקצת יותר בטוח שהחברות המוכרות כן יימשיכו .

עכשיו יש מצב שתגיד לי שזה לא משנה איזה אני אוסיף, אז במקרה הזה מדובר על 60 ש"ח שאני מוכן "להפסיד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

- אין קשר בין הוספה של זיכרון העתידי לחברה, פשוט מומלץ לרוב שהנתונים יהיו זהים.

- זה שאתה לא מכיר לא אומר שהיא לא מוכרת או לא טובה. רוב הזכרונות מבית קינגסטון שאתה מכין, מיוצרים ע"י אלפידה.

- כדי שתבין טוב יותר, הנה תמונה של הקינגסטון מסדרת הייפר-X המוכרת. אומנם על צלעות הקירור/מדבקה רשום קינגסטון, אבל בפועל הזיכרון הוא של חברת אלפידה- http://www.techreaction.net/wp-content/uploads/2011/03/ram-008.jpg

אתה יכול להוסיף עוד 70-60 ש"ח בשביל 8GB (סטיק בודד) של קורסאייר, שאגב גם חלק משבבי הזכרונות שלה אלפידה מייצרת, אבל בשביל מה? מילא הייתה סיבה הגיונית כלשהי (אמינות, תאימות, תמיכה עתידית וכדומה) אז סבבה, שווה להוסיף את הכסף הזה, אך במקרה הזה זאת באמת שטות לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...