מבקש מפרט ב-5K לגיימינג ללא ציוד היקפי וללא OC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט ב-5K לגיימינג ללא ציוד היקפי וללא OC

mushon26

Recommended Posts

לאחר כמה שנים טובות וקצת פחות עם המחשב שלי שעבר מלא גילגולים הגיע שעת ה"ש"

חייב מחשב חדש למשחקים, אשמח מאוד לעזרה .

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא אלא אם כן נחוץ ביותר

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג, תכני HD ומעט עבודה עם PAINT SHOP .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). גיימינג כבד

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים חדשים , GTA, , Need 4 Speed, Pes,

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). U2311H 1920X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. ללא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. ככל הנראה מ- TMS

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

USB3.0 מקדימה

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בשנה הקרובה לא יהיה שידרוג אבל תוספות בהמשך של ואולי אפשרות לסטיק נוסף לזכרון

מעוניין במארז עם קירור טוב כאשר חשוב מאוד שהיציאות / יהיו בחלק העליון (לכל היותר באמצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט אפשרי לדוגמא.

מציע לך לשאול אותם איך המארז מבחינת שקט ואיכותי, כי לפי הנתונים שלו הוא מאוד משתלם (כבאנדל עם הספק הזה).

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3470 Socket 1155 6MB 3.2Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪941

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪129

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪368

מארז:

בנאדל מארז TMS S1 מתקדם וספק כח Seasonic 520W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪535

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 2 - מחיר: ₪118

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 1TB 3.5" SATA 3

כמות: 1 - מחיר: ₪397

כרטיס מסך:

Sapphire 7950 3GB GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1616

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4326

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4240 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר תודה רבה

מכיוון שאני רוצה לקבל את המערכת הכי טובה שאני יכול (במסגת התקציב שלי) - לפעמים אני מעוניין להוסיף קצת כסף כדי להרגיש שקניתי את הכי טוב שאני יכול (למרות שלפעמים אני לא בטוח שאני צריך את זה) - אני אתן דוגמא למשל אני חושב לקחת קירור למעבד מסוג Scythe MUGEN 3 רק בגלל שהבנתי שהוא מקרר טוב יותר ושהוא שקט יותר) .

ולפעמים אני מעדיף משהו רק בגלל שבתמונה הוא נראה לי יותר למרות שמדובר על משהו מטומטם למשל בחירת כרטיסי זכרון שאתה ציינת לעומת אלה http://www.tms.co.il/product/11866 אגב במקרה הזה אם הכרטיס מתאים למה שאני צריך ההבדל במחיר הוא לא משמעותי אז אני אעדיף אותו.

כאמור לא מתכוון לחלוק עלייך חו"ס פשוט עד שאני קונה מחשב הייתי רוצה לצאת מרוצה כמה שיותר.

להלן ההתלבטויות שלי:

1. מארז

הייתי רוצה מארז אחר לא של TMS

באתר של TMS לא ממש התלהבתי מהמבחר ראיתי כמה מארזים באתרים אחרים מקווה שזו לא בעייה, דוגמאות:

אגב היו כאלה שמאוד אהבתי אבל הם ללא USB 3.0, אולי בהתאם למה שאני אציין תוכל להמליץ על אחד עם חיבורים כאלה:

http://ksp.co.il/?uin=9377

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5332 (קצת יקר)

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5129

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=33&products_id=12642

2. לגבי הלוח אם - מה ההבדלים בין ה B75 ל-H77 שמופיע ב"מפרטים המומלצים" -

3. דיסק קשיח - יש לי WD כמה שנים שעדיין עובד טוב, את הכוננים של טושיבה אני לא מכיר, האם אפשר לקבל המלצה על WD .

4. בכרטיסי המסך הבנתי שיש כמה שהם עם קירור טוב יותר האם השקעה של 100 ש"ח בערך תהיה עדיפה לי ?!

אגב האם לגבי כל אחד מהכרטיסים 7950 שמופיעים באתר ניתן לעשות OC ?! והא מדובר על משהו בעייתי או לא?!

5.איזה ספק כח אני אצטרף להתאים אם אני קונה מארז במקום אחר?!

ול-YAIRZ מצטער על החפירה - מקווה שתוכל לעזור .

בתודה מראש , מוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך (והאמת אני די כמוך), וזה תמיד טוב לקחת משהו שאתה מעדיף ותהיה שלם איתו, כמובן אם אותה חריגה כספית לא תהיה מוגזמת.

קירור- כעיקרון כל קירורי Scythe שקטים בגלל המאווררים המצויינים שלהם. ללכת על המוגן זאת אפשרות, אך בעלות של סביב ה-100-120 ש"ח ניתן למצוא את Scythe Katana ו-AC Feezer 7 Pro שגם כן נחשבים לשקטים מאוד (אין אותם ב-TMS). קירור הזלמן ששמתי לך גם כן נחשב לקירור שקט יחסית ואיכותי- לאחר שסימן שמידת השקט האפשרית היא עד 6- הקירור הזה יהיה מעל ומעבר.

לוח-אם- באתר של ג'יגבייט אתה יכול לעשות השוואה בין שני הלוחות הנ"ל. בכללי, ה-H77-D3H הוא לוח גדול יותר (תקן ATX ולא מיקרו-ATX) וכולל מגוון רחב יותר של חיבורים. כמובן שעקב כך הוא גם יקר יותר. לשיקולך.

מארז- כעיקרון זה תלוי בטעם שלך, לך הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לחפש כמה מארזים שאתה אוהב ולקרוא עליהם סקירות (או שיטה קלה יותר- לראות סרטונים ביוטוב). הנה עוד כמה מארזים אפשריים לדוגמא, כאשר חלקם כוללים חיבורי USB3 קדמיים).

זלמן Z9 או Z11.

אנטק ONE.

קוגר אבולושן.

קולרמסטר סטורם סקאוט.

NZXT 210 עלית (שחור או לבן).

דיסק קשיח- כעיקרון מבחינת ביצועים ואמינות (דיסקים המבוססים פלטת טרה) די דומים, לכן אין ממש סיבה להוסיף עשרות שקלים לטובת משהו אחר (זה שיש לך נסיון עם משהו, לא אומר שהוא הטוב ביותר). יש לך את הכונן הזה של WD אם אתה ממש רוצה להחליף.

כרטיס מסך- בתוספת מחיר אכן יש לך כרטיסים עם קירור משופר ו/או עם אוברקלוק מהמפעל. הכרטיס ששמתי לך כולל כרטיס "סטנדרטי" ובהחלט אמור להספיק. אם אתה רוצה לשלם אקסטרה על כרטיס מעט מהיר יותר בסטוק ועם קירור משופר, יש לך את זה.

ספק כח- אתה יכול לקנות ספק כח בנפרד (לא משנה החנות). הספק הזה למשל יהיה מצויין.

זה הכסף שלך, לכן אם יש משהו שאתה לא בטוח בו- שאל. אגב, עוד מעט יהיה (אם אתה לא מכיר, ביום זה לרוב חנויות עושות מבצעים די גדולים), לכן אמליץ לך אולי לחכות קצת ואם יהיה מתאים- אולי תוכל לחסוך כאן לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה רבה יאיר

במיוחד על המשפט הראשון שלך

ולגבי המשפט האחרון (BLACK FRIDAY) הבנתי שזה יהיה בעוד כשבועיים .

ערכתי כמה שינויים, יש לי התלבטות לגבי המארז, ועוד כמה שאלות שאני אהיה בטוח שהכל אמור לעבוד יחד.

להלן המפרט המעודכן :

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

כמות: 1 - מחיר: ₪941

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H77-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪527

ספק כוח:

Seasonic PSU 520W Active PFC 80+ Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪331

זיכרון:

Kingston Kit (4Gx2) Hyper-X XMP (extreme memory profile) RED

כמות: 1 - מחיר: ₪260

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪427

כרטיס מסך:

Sapphire 7950 3GB GDDR5 DP OC VAPOR-X With Boost

כמות: 1 - מחיר: ₪1796

כונן אופטי:

סה"כ: ₪4515

1. לגבי הכרטיס מסך שרשמתי פה הם מציעים אותו כעת ב- 1640 ש"ח, כמו כן רציתי לדעת האם הספק כח שלקחתי יספיק גם עבור הכרטיס מסך הזה?!

2. למרות ה-BLACK FRIDAY, היית ממליץ לרכוש כבר עכשיו את הכרטיס?

3. האם הזכרונות שלקחתי מתאימים?!

4. מכיוון שהדיסק הקשיח הזה יהיה הדיסק הראשי האם הוא מהיר (7200) (מה זה אומר BLUE לעומת ה-RED, GREEN, BLACK ) ?

5. עכשיו לגבי המארז שאני עדיין לא סגור עליו האם בגלל שבחרתי את הכרטיס הזה אני צריך מארז יותר גדול/ מרווח ?! ממה שכתבת או שאני הצעתי?!

אגב מצאתי את המארז הזה יחד עם ספק - נראה מחיר טוב

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=7943

לצערי אני מעוניין במארז עם USB3.0 - ככה שאני לא יודע במה לבחור, עזרתך בבקשה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הספק בהחלט יספיק ויהיה לך גם מרווח נשימה להוספה של חומרה עתידית.

2) לצערי איני נביא לכן לא יכול לענות על השאלה הזו. אני לא יודע אילו מבצעים יהיו, ועד כמה משמעותיים.

3) כן.

4) ה-BLUE זאת סדרת הקשיחים ה"סטנדרטית" בסדרה. הסדרה הירוקה למשל איטית יותר וחסכונית בחשמל, בעוד הסדרה השחורה מהירה (אך לא משתלמת עקב מחיר גבוה ורעש). אם אתה רוצה, ניתן לשלב כונן בנפח של 120/128 ג'יגה שעליו תוכל להתקין את מערכת ההפעלה ותוכנות נבחרות ולקבל תוספת ביצועי קריאה/כתיבה/גישה, בעוד הכונן הקשיח שלך יהיה בנוסף לשאר שימושיך.

5) המבצע שם תקף לקניית מחשב חדש (כלומר תצטרך לרכוש מחשב ב-IQPC ע"מ לקבל אותו). אם תבנה מפרט שם, אתה תראה שעלות המפרט תהיה מעט גבוהה יותר מאשר ב-TMS לכן מחיר הבאנדל הזה ממילא לא כ"כ רלוונטי.

לגבי המארז, נתתי לך כמה דוגמאות אך איני יכול להחליט עבורך. תראה סרטונים ביוטוב על המארזים שאתה מתלבט ביניהם ותראה מי מהם הכי מתאים לך (אגב, אני מקווה שאתה יודע שלוח האם ממילא כולל 4 חיבורי USB3- כלומר הם יהיו מאחורי המחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת, לגבי הכרטיס מסך קניתי את הכרטיס 7950 VAPOR לבינתיים,

וכמו שהצעת אני אמתין ל- אולי תהיה הצעה טובה להארד דיסק או משהו בסגנון

ואז אם זה בסדר אני אמשיך את ההתכתבות שלי פה בתקווה שתוכל להמשיך לעזור.

לגבי מארז תודה YONI אבל אני מעוניין במארז עם USB3.0, אגב למערכת שYAIR הציע לי האם הספק כח הזה מספיק או שעדיף לרכוש בנפרד את ה- 520W שהצעת לי?

ודבר אחרון (למרות שאני לא סגור אם אני רוצה להכנס לזה או לא) אני קורא בפורום ואני לפעמים שוקל את האפשרות לבקש מפרט עם אפשרות לאוברקלוק למרות שאני לא מבין בזה אבל הבנתי שאם אני אקרא ואתעניין קצת אני אוכל לשפר את המחשב לפחות בקצת .

לסיכום אני אחזור לפה - כי אין לי מה לעשות רק עם כרטיס מסך :-)

בתודה מראש, מוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק הכח בהחלט יספיק וגם יהיה לך מרווח נשימה טוב. לגבי אפשרות של ביצוע - יש לך פה את פורום ומדריך לביצוע לסדרת המעבדים הקודמת, אשר זהה לסדרה הנוכחית. OC מוצלח יכול לתת לך עשרות אחוזי ביצועים, בעיקר בעתיד כשתצטרך, אך שים לב שמדובר כאן על הוספה של מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבלאק פרידי לא עזר כ"כ למעט הארד דיסק של טושיבה שאני לא בטוח שאקח ודווקא אשאר עם ה- WD, בכל מקרה הישורת האחרונה הגיעה ומרוב שראיתי מארזים אני כבר לא יודע מה אני רוצה, ואני כל כך לא סגור שאני מאוד אעריך את זה אם תוכל לעזור לי לצמצם את האפשרויות, (מצטער על החפירות מראש) :

עכשיו אני חייב לשאול לגבי שילוב הכרטיס מסך שכבר קניתי למארז מכיוון שלפי מה שכתוב אורך הכרטיס מסך הוא 27.5 ס"מ ראה פה

עכשיו יש כמה מארזים שאהבתי (למרות שהם קצת יותר יקרים) ואני לא בטוח עד כמה הם מומלצים לעומת מארזים אחרים שמוצעים :

הראשון הוא ה- CoolerMaster CM Storm Enforcer

שלפי מה שהבנתי צריך לפרק את אחד הכלובים כדי שהכרטיס מסך יוכל להיכנס מה שלפי מה שהנתי משאיר לי מקום ל-2 מקומות בלבד לכוננים קשיחים - וכבר עכשיו יש יהיו לי 2, ואולי 3 (האחד שאני משתמש בו עכשיו והאחד שאני קונה) - מה גם שהבנתי שהפילטרים קצת זולים. מעט יקר אבל יפה לטעמי .

מארזי נוסף שנראים גם קצת קצרים י source_210_elite (לפי איך שזה הפתרון הוא שיהיה להכניס כונן קשיח באזור של הכרטיס מסך)

יש מקום למאווררים בפנל הקידמי של המארז אבל עצם העובדה שהפנל אטום לא מפריעה זרימת אוויר טובה יותר, לגבי פילטרים הבנתי שאין!

לגבי המארז - ZALMAN Z7 - יש דגם שנקרא U3 שיש בו יציאות USB3.0 מקדימה אבל הבנתי שכדי לחבר את הכבל USB יש להעביר כבל מבחוץ - לא ממש הבנתי את הרעיון אולי תוכל להבהיר את העניין הזה, אגב עד כמה הוא מומלץ בכלל מבחינת קירור - אגב זה בין המארזים שאהבתי .

יש גם את ה- ANTEC ONE - שגם הוא נראה מעט קצר מבחינת מקום ולא יודע כמה כוננים קשיחים אפשר יהיה להכניס לאחר ששמים את הכרטיס מסך, והוא גם נראה קצת פשוט .

דגם נוסף שעניין אותי הוא ה- NZXT phantom_410 שנראה מרשים מאוד אבל מעט יקר מהקולר מאסטר שציינתי קודם, דבר נוסף שנראה לי דומה לקולר מסאטר הוא שכדי להכניס את הכרטיס מסך שלי צריך לפרק את הכלוב העליון מה שמשאיר לי אפשרות לשני כוננים קשיחים בלבד דבר נוסף שמפריע לי זה שהחלק העליון שלו לא ישר כדי להניח פלאפון / כונן חיצוני .

לעומת זאת יש את המארזים של TMS יותר נכון הבאנדלים שלהם

הראשון של ה - LANCOOL - שמבחינת עלות הוא מאוד נראה מאוד משתלם כי מדובר על ספק 620Wשהעלות שלו לבד היא 380 ש"ח, נראה שהוא קצת גדול מאוד ולא הכי יפה לטעמי, האם הוא מארז מומלץ מבלי שום קשר למחיר?

ויש את הבאנדל FRACTAL DESIGN R3 עם ספק 500W שגם פה השאלה היא האם יש מספיק מקום לכרטיס מסך ואם צריך לפרק את הכלוב כמה מקום כבר יישאר לי לכוננים.

מצטער על שאני חופר לך - אני באמת צריך את עזרתך בתשובות לשאלות ואולי ואם אפשר גם עזרה בצימצום האפשרויות .

תודה מראש, מוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חופר בכלל, זה הכסף שלך ומומלץ שתדע בדיוק מה שאתה קונה ותהיה מרוצה.

את הסיכומים של המארזים עשית לבד לכן אין לי מה להוסיף. היות ויש לך כרטיס מסך ארוך, ואתה מתכנן לשים עוד כוננים קשיחים, לא אמליץ על מארז שתצטרך להוריד חלק מהכלוב שלו. לגבי הזלמן Z7, בחלק מהמארזים יש כבל שאתה שהוא מחובר לפורט הקידמי שלך (מבתוך המארז כמובן), ויוצא החוצא מאחור ע"מ שתחבר אותו לחיבור USB3 שנמצא איפה שכל חיבורי לוח האם שלך. הדבר בעיקר היה אופייני למארזים היותר ראשונים שתמכו בפיצ'ר זה, ללוחות שלא כללו חיבור פנימי. היום רוב הלוחות כן כוללים חיבור USB3 פנימי, כנ"ל לגבי המארז. לגבי הפאנטום 410, מדובר על על גרסא מקוצצת/מקוצרת של הפאנטום הרגיל (שחבל שהוא כבר כ"כ יקר, עד לא מזמן עלה בערך כמו ה-410).

מארז לדוגמא שיש לי להמליץ לך הוא ה-bitfenix survivor שעולה 350 ש"ח בחלק מה-black friday. לדעתי מדובר על מארז מצויין ואיכותי מאוד למחירו ועמוס בפיצ'רים (2 מאווררי 200 מ"מ, ידית נשימה, גימור גומי שחור ועוד) כאשר רשום שם (באתר הבית) בלשונית ה- support:

Q: What is the maximum clearance for VGA cards on Survivor and Survivor Core?

With modular HDD-cage installed: 293mm

With modular HDD-cage removed: 423mm

ככה שאתה אמור להיות מסודר מבחינת המרווח לכרטיס המסך מבלי להוריד כלום (כמובן שעדיין אמליץ לך לשאול בחנות לכל מקרה).

ואם כבר מדברים על ה-BF- שים לב שיש שם ספקי כח באחלה מחיר וכונן קשיח שנושק לביצועי הכונן שלקחת בכמה עשרות שקלים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

YAIRZ שוב שלום,

לקח לי קצת זמן, אבל אני רוצה לסגור היום את הקניה, אני אשמח עם תוכל לתת לי OK אחרון.

להלן המפרט

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

כמות: 1 - מחיר: ₪953

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H77-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪518

מארז:

באנדל LanCool K63 + Seasonic S12II 620W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪650

זיכרון:

Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMX8GX3M2B1600C9 CL-9-9-9-24

כמות: 1 - מחיר: ₪268

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 1TB, 3.5", SATA3, Barracuda 7200.14

כמות: 1 - מחיר: ₪413

כונן אופטי:

סה"כ: ₪3035

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2975 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ghm9sk86

כאמור כרטיס מסך כבר יש לי

מקווה שהמארז הזה יספק,האמת שנדלקתי על ה FRACTAL R4 - אבל עם באנדל ובלעדיו זה מגיע ל 900 ש"ח (אז זה די מבאס)

ראיתי שהזכרונות של קינגסטון שביקשתי קודם להלן עובדים על 1.65V האם זה משנה האם יש בהם יתרון או שאני יכול לקחת את הזכרונות שציינתי במפרט ?!

האם לגבי הכונן הקשיח מעדיף בסוף את ה-סיגייט לעומת ה-WD האם זה הדגם שהייתי צריך לבחור או שיש ב- 1T אחד מהיר יותר .

ודבר אחרון אני מעוניין בהמלצה ל- לא ממש התכוונתי לקנות בהתחלה אבל עכשיו אני סגור יותר, איזה דגם הכי מומלץ ?!

(שאלה לידיעה ראיתי שבכמה מפרטים הומלץ על אחד של 8GB מה ההבדל בין אחד של 8GB לעומת 2 של 4GB )

בתודה מראש מוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדל של המארז+ספק לדעתי מצויין במחיר הזה, אבל אם אחרי שקראת סקירות וביקורות אתה חושב שהוא לא יתאים לך, עבור על עוד מארזים. זכרונות 1.65V לא אמורים לעשות שום בעיה, למרות שעם מגוון הזכרונות שיש כיום לא קשה למצוא 1.5V.

אני גם ממליץ לך להחליף לסטיק הבודד של 8GB (שעולה פחות מ-200 ש"ח), כי אתה חוסך סלוט על גבי לוח האם וגם כסף על אותו הנפח.

לזוג סטיקים של 4GB יש יתרון בכך שהם יעבדו בדואל-צ'אנל ובכך אתה מקבל עוד כמה אחוזי ביצועים. היות והטכנלוגיה כיום התקדמה ומהירות גבוהה משמעותית, תוספת הביצועים הזו כיום די אפסית, לכן אין שום סיבה שלא ללכת על סטיק בודד של 8GB.

אם אתה שוקל להוסיף כונן SSD, אתה יכול ללכת על הכונן הזה. הוא מעט מהיר יותר משאר הכוננים במחירו, בנפח 128GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה לגבי מארזים נמאס לי כבר לקרוא סקירות הדבר היחיד שכרגע מציק לי בבאנדל זה הלדים (מקווה שהם לא חזקים מדי) ו/או אפשר לנתק אותם אם צריך.

לגבי הזכרונות אני הייתי לוקח סטיק של 8GB אבל החברה הזו ELPIDA לא מוכרת לי לפחות ואני מעדיף משהו מוכר/ ממותג.

בהמשך לגבי בחירת הזכרונות ראיתי כמה דגמים של קרוסייר , אשמח אם תוכל לענות לי:

1. יש את הזוג סטיקים של זכרונות שעולים 268 ש"ח להלן ששמתי במפרט האם הם בסדר למפרט שלי או עדיף את הקינגסטון האדום?!

2. שים לב שיש סטיק של זכרון שנמכר לבד 4GB - שעולה 126 ש"ח להלן כפול 2 יהיה שווה 252 לא הבדל רציני לעומת הזוג אבל האם מדובר על אותו זכרון?!

3. כמו כן יש את הזכרון 8GB שהוא CL11 להלן - האם הוא רלבנטי לי בכלל המחיר שלו הוא גם 252 ש"ח.

ושוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Elpida פחות מוכרת בארץ, מדובר על אחלה חברה ואין סיבה שלא לקחת את הזכרון הזה. הנתונים שלו מצויינים ביחס למחירו.

זה מסכם גם את שלושת השאלות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...