קרור מיים הטוב בעולם או מעבד חדש 3.2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרור מיים הטוב בעולם או מעבד חדש 3.2

Dready

Recommended Posts

יש לי כסף ודוד שלי מהולנד יכול להסיג לי את הדברים הבאים...

מעבד חדש 3.2c 800fsb

או את הקרור מיים הכי טוב שיש עכשיו.

טוב אז ככה, מה שאני חושב זה לקחת את הקרור מיים שהוא "Silverprop" http://www.tweakers.net/reviews/438/4 כמו שרואים פה, הוא פשוט מזיין את ה waterchill שנחשב למשהו טוב, למשאבה של סילברפרופ תוחנת 1200 ליטר בשעה..

בכל מקרה, כל זה לא פחות מ 1500 שקל (בערך) עכשיו יש לי אפשרות נוספת לקנות מעבד חדש באותו מחיר 3.2c .

מה עלי לבחור?

יתרונות: "

קרור מיים: ההתרונות שלו הם שאני יכול להגיע לאוברקלוק מרשים, וגם להוסיף עוד בלוקים לכרטיס מסך וככה לשפר יותר את הביצועים, בלי לשקוח שבעתיד אני תמיד אוכל לקנות בלוקים של מעבדים מתקדמים וככה תמיד להיות בטופ.

מעבד חדש: אם אני יקנה מעבד חדש אז כבר המעבד טוב לא דרוש אובקלוק רציני בשביל להגיע ל3.4-3.5 ,אבל זה לא ישפר את הכרטיס מסך וככה אני יצתרך מאוחר יותר לקנות עוד מעבד במקום לעשות לו , אבל ככה אם אני קונה מעבד חדש אני יכול להעביר למחשב השני שלי את ה- 2.4

היישן יותר..

"

מה עלי לעשות , אני יותר בכיוון של הקרור.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח תקירור מים... יש לך 2.4 שזה בהחלט מספיק לרוב הדברים היום .. ועוד עם האוברקלוק נחמד שתעשה לו תגיע לאותם ביצועים כמו ה 3.2 בלי האוברקלוק והמערכת תישאר לך לעתיד אם תרצה לשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אחי בהולנד זה יותר יקר, אבא שלי חזר אתמול מהולנד ואני בדיוק מחפש לקנות מעבד חדש, הוא ביקש ממני לשלוח לו את הסוג של המעבד שאני רוצה, שלחתי לו גם את המחיר בארץ ובהולנד זה יותר יקר מבארץ, אם כבר אתה קונה מעבד אז גג את ה 3.0 ולפי דעתי לא שווה להשקיע כל-כך הרבה כסף בקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...