BLACK FRIDAY - הדיון המקדים ננעל - עברו לדיון הרשמי. - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY - הדיון המקדים ננעל - עברו לדיון הרשמי.

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הודעה מהפייסבוק של באג

שלום לכולם! כפי שבטח ידוע לכם, בשנים האחרונות בתקופה זו נהגנו לקיים את הפנינג המכירות השנתי שלנו שהפך כבר למסורת: . רבים מכם הביעו עניין האם ומתי נקיים את המבצעים השנה, אבל לאור המציאות שכולנו מתמודדים איתה, נראה לנו כי זה לא יהיה הולם לקיים 'חגיגה' של מבצעים בתקופת מלחמה, בזמן שאזרחים רבים נמצאים בסכנה מתמדת. ליבנו עם תושבי הדרום ואזורי הסיכון, כוחות הביטחון ומערך המילואים, ולא נרצה לקפח אותם ולקיים מבצעים שמהם לא יוכלו ליהנות. במהלך הימים האחרונים חיכינו לראות אם אכן תכנס לתוקף הפסקת אש, אבל לאור ההתפתחויות החלטנו שאין זו תקופה לחגיגות. ביום שישי הקרוב לא יתקיימו מבצעי . עיננו נשואות לדרום הארץ בתקווה שהמצב ישתפר ושנוכל לחזור לשגרה בהקדם האפשרי, ובינתיים אנו מאחלים לכולנו שקט ובטחון. מבטיחים להפתיע אתכם עם שווים בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tiger direct פרסמו Vertex 3 120GB ב-50 דולר ו- 3TB ב-90 דולר. (למעלה באמצע)

seagate 3TB עירד כרגע ל-110 דולר באמאזון.

http://www.amazon.com/Seagate-Barracuda-3-5-Inch-Internal-ST3000DM001/dp/B005T3GRLY/ref=pd_sim_sbs_pc_1

image5.jpg

איפה החנות שממנה הבאת את התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צודקים, באמת חבל.

כמו שאמרו פה מקודם- צריכים להתרכז במבצעים בחו"ל. כל שאר הרשתות שיווק שעושות BF בארץ כנראה יוותרו על הרעיון כמו באג.

מציע פה למישהו לפתוח נושא חדש ומסודר שיעדכן בעמוד הראשון (ולא כמו שפה- שצריכים לחפש פוסטים בין העמודים) את המבצעים בחו"ל שרלוונטיים אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה עושות הנחות לתושבי הדרום עכשיו, איך זה שונה ? אני באופן אישי לא רואה את זה "כחגיגה", אלא מבצעי הנחה לכל דבר (שמביאים את מחירי המוצרים לרמה סבירה). ניתן לראות שגם תושבי הדרום הגיבו להם עם תגובות דומות.

כפי שכתבתי קודם, אם צרכני הארץ קונים כמעט בכל מחיר, למה לעשות להם הנחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג הודיעו בעמוד הפייסבוק שלהם על ביטול הבלק פריידיי השנה עקב המצב הביטחוני(לא הולם לקיים חגיגת בזמן מלחמה, המילים שלהם).

אין לי מושג איך זה ישפיע על KSP ושאר החנויות שבד"כ מקיימות גם חגיגת ... באג היית זאת שהתחילה הכל ועכשיו נדע אם כל השאר רק הגיבו לבאג או שהם מתכננים לקיים את ימי המכירות ללא כל קשר.

באופן אישי, נשמע לי כמו תירוץ זול וכמו שאני רואה את זה אז להפך - בגלל המצב לעשות קצת טוב לאנשים וכן לקיים ושאר הטבות שיוציאו קצת אנשים מהבית ויתנו הרגשה טובה... כל ביטול כזה זה ניצחון לחמאס שרוצה רק לפגוע לנו ביום יום. אם רוצים להראות איזשהי התחשבות באזרחים שנמצאים בטווח האש של החמאס אפשר לעשות נוספים על בסיס כתובת מדוייקת בת"ז. אבל לבטל בגלל המצב נשמע לי כמו תירוץ להתחמק...

במידה ובאג לא יבטלו את ימי המכירות לגמרי(הם עוד מבטיחים מבצעים שווים בהמשך, שוב - המילים שלהם) אלא רק ידחו למועד מאוחר יותר אני לוקח את הביקורת שלי חזרה... וכל דבר שהוא פחות ממה שהיה בשנים שעברו הוא עלבון לאינטילגנציה של הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה החנות שממנה הבאת את התמונה?

אני לא צילמתי את התמונה. זה מאתר שמרכז מבצעים של black friday. הם סורקים פרסומות של חנויות

http://www.theblackfriday.com/

והתמונה עצמה היא חלק מגליון פרסומות של tiger direct.

http://www.theblackfriday.com/ads/tigerdirect/tigerdirect-black-friday-ad5.shtml

אני מתכוון לקנות כמה עם buy2usa. יש להם הנחה על משלוחים עם פייפל ככה שזה ייצא משהוא כמו 10-15 דולר למשלוח. אם קונים אחד אז אין בעיה עם המע"מ ועם המכס או אם רוצים יותר מ-1, לפצל את זה לשני משלוחים ייצא יותר זול. אני תיכננתי לקנות עם שני משלוחים נפרדים - ייצא לי משהו כמו 120-130 דולר לשני כוננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...