obama 4 more years - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

obama 4 more years

OldNavyפלאפון

Recommended Posts

אבל תקיפה באיראן? על מה? רק כי מדינה מוסלמית ששונאת את רוצה גם היא קצת כוח צבאי?

אין בן אדם אחד במדינה שלא יודע את זה.

איראן בוחשת בכל העולם, לא רק במזרח התיכון, ולא רק כנגד .

אתה התכוונת שתקיפה באיראן ע"י ארה"ב היא לא על הפרק? כי אם כך, אז אני מסכים לגמרי. חשבתי שהתכוונת שישראל לא תתקוף.

הבעיה, זה שוב הבחירות מבחינתי, כי נתניהו היחיד שאני יודע שלא ימצמץ שזה נוגע לבטחוננו, כל השאר יש להם סיכויי טוב יותר "למכור" את המדינה.

אבל מצד שני-להם יש יותר אג'נדה חברתית מביבי, שאני יותר תומך בה. אז מה יותר דחוף? הביטחון בפעם החמש מיליון? או המצב הסוציאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

זה לא שיאיר לפיד או גברת יחימוביץ' "שונאים" את המדינה או "ימכרו" אותה, הם פשוט אידיוטים. אין להם מושג וחצי מושג בכלכלה, ואין להם גם שמינית מושג בבטחון. מנסים לקנות את העם עם ססמאות זולות.

הרי צריך להיות טיפש כדי להאמין ש"ביבי אשם" במצב הכלכלי-חברתי במדינה. המצב ככה כבר 40 שנה, כולם מדברים עליו כאילו הוא שילש את המיסים כדי שיהיו לו כסף לקנות . מה שמזכיר לי...

בקיצור, המצב במדינה הוא בגלל האנשים ולא השלטון. הממשלה לא יכולה למנוע מאנשים שחייבים 20,000 שקל לבנק לטוס פתאום לחופשה יקרה בטורקיה ולקנות בשמים באלפי שקלים... ישראלים הם עם בזבזן נקודה. שום ממשל לא ישנה את זה.

ולכן אני שם פתק של 'ביברמן'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קשור לאובמה(כותרת הדיון?).

אבל אם כבר אתה מתחיל...

אני לא מוכן לקבל את הגישה שלממשלה אין אחריות על המצב.

תמיד אלו הממשלות הקודמות, שגם הם לא אחראיות כי זה תוצאה של הממשלות שקודמות להם.

מעגל קסמים של התחמקות מאחריות.

ואתה מוסיף על כל זה האשמת הציבור בביזבוז?

מה הקשר בין זה ובין הסכומים המטורפים שצריך להוציא בישראל כדי לקנות דירה ואפילו מכונית?

מה הקשר בין זה ובין תחבורה לקויה שמקשה מאוד על אנשים לקנות ולשכור דירות מחוץ למעגל הפעילות שלהם?

אפילו תכנון דיור ברמה גלובלית בהתאם לצרכי הציבור אין במדינה הזאת.

כבר היו משחקי מחשב לפני 20 שנה עם יותר כלים לניהול מדינה ממה שיש בישראל כיום.

ועכשיו בשנת 2012 הם מתחילים לדבר על האפשרות להקים משרד ממשלתי שאחראי על תכנון ובינוי.

כאילו זאת לא היתה האחריות שלהם עד כה לנווט את הספינה.

וווופי דודל דווווו.

ביפן יש להם כבר איזה 15 שנה או יותר, מרכז שליטה ובקרה שמקבל מידע מכל הרמזורים והכבישים על תנועה ועומסים, ובמערכת תלת מימדי יושבים בקרי תנועה, מפתחים מפות ניתוב ואוטומציה עם תחזיות בהתאם לתנועה בכל דקה שעה יום שבוע חודש שנה, עושים בקרה ומתערבים בזמן אמת.

בישראל הכל נופל בין הכיסאות ואין את מי להאשים?

לא קונה את התירוץ הזה.

לא מוכן לקבל ניהול מדינה בעידן הפוסט אקסטרים טכנולוגי, בסגנון אמצע המאה הקודמת, עם תירוצים שנשמעים כמו הסברים ללא ידוע בתקופת התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי חייב, rikus הרים להגשה. אין מה לעשות, פוליטיקה זה נושא נרחב, קשה להישאר בנושא ספציפי אחד מבלי לפזול לצדדים.

בכל מקרה, כן, לממשלה יש אחריות. אבל לא כל האחריות מוטלת רק על הממשלה, ובטח שלא רק על ביבי (כמו שהשמאל אוהב לטעון :screwy: ). זה כמו להגיד שאלי ישי אשם לחלוטין וב-100% באסון הכרמל כי הוא לא חשב על הכבאיות.

המיסים פה גבוהים כי תקציב הבטחון הוא אדיר, הרבה יותר גבוה ביחס למדינות מערביות (באופן יחסי לתקציבים שלהם), וזה פשוט מקשה. מה לעשות שיש לנו פי 10 יותר איומים בטחוניים מהאיומים שאי פעם יהיו לארה"ב?

אני מסכים שהתחבורה הציבורית מזעזעת, שהתשתיות עלובות, שבטחון הפנים בכלל על הפנים, וכו' וכו' וכו'.

אבל לוקח הרבה זמן לעשות שינויים מהותיים. כל הצעה שתרצה לעשות - למישהו אחר תהיה סיבה להתנגד לך. זאת שיטת המשטר הזאת. האופוזיציה כל הזמן מנסה לשים רגליים לקואליציה, כולם שם אינטרסנטים והרבה גם מושחתים, ולרה"מ פשוט אין מספיק מרחב תמרון. הידיים שלו כבולות. גם כחלון אמר שהוא היה צריך להזיז הרים וגבעות כדי לעשות את הרפורמה הברוכה בטלקומיוניקציה. לא פלא שהוא התעייף...

מה שאני אומר זה, שיש בודדים בפוליטיקה שבאמת ובתמים רוצים בטובת העם ולא שם סתם בשביל שתי קדנציות ופנסיה לחיים או ב.מ.ו 528i. בגלל זה ייקח עוד הרבה זמן עד שנגיע לרמה של מדינה אירופאית ממוצעת בכל התחומים - חינוך, וכו'.

כולם מתלוננים, אבל למה לא כולם רצים לפוליטיקה? אנחנו רואים את אותם הפרצופים כבר עשרות שנים ובגלל זה שום דבר לא זז.

אם כ"כ מפריע לך המצב במדינה אז תרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קשור לאובמה(כותרת הדיון?).

אבל אם כבר אתה מתחיל...

אני לא מוכן לקבל את הגישה שלממשלה אין אחריות על המצב.

תמיד אלו הממשלות הקודמות, שגם הם לא אחראיות כי זה תוצאה של הממשלות שקודמות להם.

מעגל קסמים של התחמקות מאחריות.

ואתה מוסיף על כל זה האשמת הציבור בביזבוז?

מה הקשר בין זה ובין הסכומים המטורפים שצריך להוציא בישראל כדי לקנות דירה ואפילו מכונית?

מה הקשר בין זה ובין תחבורה לקויה שמקשה מאוד על אנשים לקנות ולשכור דירות מחוץ למעגל הפעילות שלהם?

אפילו תכנון דיור ברמה גלובלית בהתאם לצרכי הציבור אין במדינה הזאת.

כבר היו משחקי מחשב לפני 20 שנה עם יותר כלים לניהול מדינה ממה שיש בישראל כיום.

ועכשיו בשנת 2012 הם מתחילים לדבר על האפשרות להקים משרד ממשלתי שאחראי על תכנון ובינוי.

כאילו זאת לא היתה האחריות שלהם עד כה לנווט את הספינה.

וווופי דודל דווווו.

ברור-השאלה על מי אתה סומך שיעשה את השינויי? נתניהו עם שס וליברמן זה מפחיד. ממש ימין קיצוני. ואין לנו מרכז בכלל, שלי זה שמאל, לפיד זה גם שמאל, ולא ברור בכלל מה הוא יכול לעשות אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הדיוט.

זה מראה רק על המצב הגרוע של ארה"ב. ככל שיש יותר מהגרים, יותר שחורים ויותר מוסלמים (וכן לא נעים להגיד אבל גם יהודים) כך יש יותר קולות הבוחרים בשמאל.

אפילו אם נעזוב את כל העניין של היותו מוסלמי, אנחנו רואים נשיא חלש. למעשה ההישג היחידי שלו היה להרוג את בן לאדן. אני בהחלט חושב שרומני היה יכול לשקם את ארה"ב ולפחות לעצור את הזרימה הבלתי מבוקרת של מהגרים למעצמה..

נסיים באנקדוטה: השחורים תמיד דורשים פיצויים ותמלוגים על פשעי העבר, כלומר, אפליה ועבדות. נשאלת השאלה: למה אף אחד לא תובע מהם פיצויים על כך שהם הביאו את מחלת האיידס לבני האדם?

שאלה טפשית. כי לקחו אותם בכוח לציוויליזציה. איידס זו אשמה של הלבנים באותה מידה (ואפילו יותר) משחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או למה לעצור שם?

למה לא מאשימים את הקופים? הם אלו שהתחילו עם זה, השחורים רק היו נשאים לא במודע.

אולי צריך להאשים את הטבע שהוא משתנה כל הזמן?

לדעתי צריך להאשים את האוויר, הוא זה שגרם להעביר כל כך הרבה מחלות.

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין כך או בין כך, ישנם עתירות שפתחו וחתמו לא מעט אנשים באתר של הבית הלבן, ע"מ להתנתק מהברית ולהקים מדינות עצמאיות משלהן.

כרגע לא ספרתי, אך הבוקר היו יותר מ-300 אלף איש מ-20 מדינות.

https://petitions.whitehouse.gov/petitions

בחיפוש להקיש מילה WITHDRAW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...