מעוניין לחשמל כמה ילדים - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לחשמל כמה ילדים

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה: נתק את הפעמון מהחוטים(ותעטוף את החוטים הגלויים באיזולירבנד כדי לא לקצר וגם כדי לא לחבר בטעות מתח כלשהו לכפתור).

צפה את הכפתור בנייר כסף או כל חומר מוליך(יש גם צבע מוליך, אדום. מומלץ כדי לא להראות שינוי=]).

פרק מצית רגיל ותוציא את הפיאזו(החלק שגורם לניצוץ-זה שבדיוק מתחת לכפתור).

חבר אותו כך שכשלוחצים על הכפתור זה יילחץ(פשוט שים אותו מתחת לכפתור במקום הקפיץ שלו) ואת החוט שיוצא ממנו חבר לכפתור(שעכשיו מוליך).

מה שקורה:מישהו לוחץ על הכפתור. המצת של המצית יוצר ניצוץ ש"מחפש" אדמה, והמקום הכי קרוב הוא הילד. מעצבן אבל לא מסוכן. ילדים משתמשים בזה כל הזמן כדי לעצבן את חברים שלהם.

שים לב שלא רק שזה נותן זרם, זה גם לא מצלצל בפעמון. ובנינו, מי מצלצל בפעמון חוץ מאנשים שרוצים למכור לך משהו וילדים?

וכמובן, שים מעל שלט(באנגלית אפילו):״נא לא לצלצל בפעמון״. מי שיצלצל אז-תכלס מגיע לו.

11010010110-הגזמת. שלט רק בשביל לעצבן מישהו? פשוט שים איזה 555 בפנים ככה שאם מישהו לוחץ, זה לא מפסיק לזמזם במשך 10 דקות. או יותר טוב, שכל יום זה מצלצל 5 פעמים("מי מצלצל ב4 בבוקר כבר חודש?!")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה של המצית מחשמל הרבה פחות כשנוגעים בו דרך מולי ולא דרך החוט ישירות

כדיי לחשמל צריך מעגל סגור (בערך). כשמחשמלים מהחוט המעגל נסגר דרך הקיבול בין החלק המתכתי בתחתית של הפיאזו ומי שמתחשמל (או במצית - הצינור של הגז שנמצא קרוב אליו). אם מחברים את זה דרך מוליך אז רוב המעל נסגר דרך קיבול מהמוליך עצמו, ולא מי שנוגע בו....

אם אתה עושה את זה כמה הצעות :

יש שם מתח של 6KV, אם אתה תקדח מאחור את הלחצן של המפסק אבל קצת לא עד הסוף (ואם בא לך תוסיף חור פיצי אם מחט כדיי שיהיה ממש מסלו לניצוץ, למרות שנראה לי שגם איזה 0.25mm של פלסטיק לא יהיו בעיה למתח כזה). ואז אתה לא צריך את הצבע וכו

תחבר אדמה למתכת בצד השני של הפיאזו כדיי לסגור את המעגל טוב יותר

ותבדוק אם אתהיכול בכלל לשים את הפיאזו שם : אתה צריך מקום "אנכי" לתוך הקיר (מה שאין ברוב המפסקים האדומים הפשוטים, אלא אם הצינור של החוטים נמצא בדיוק מאחורי הלחצן מה שבדרך כלל לא קורה. אבל ניתן לקדוח). כמו כן אתה צריך שהלחצן שלו יילך קדימה ואחורה מספיק מרחק כדיי שיוכל ללחוץ את הפיאזו עד הסוף (אתה יכול להכניס את הפיאזו כבר קצת לחוץ וכך הלחצן יצתרך ללחוץ פחות, אבל אז הוא לא ישתחרר בדרך חזרה וכל זה יהיה חד פעמי עד שתפרק ותרכיב שוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם תעשה את כל הדברים האלה אתה רק תעצבן אותם יותר ותגרום להם בפעם הבאה לחזור ופשוט לדפוק בדלת ולברוח. הם רוצים לשחק עם מישהו ובכל פעולה אקטיבית אתה מבהיר להם שהם מצאו שותף למשחק... ומהרגע הזה הם לא יפסיקו עד שהם יגרמו לך לשחק שוב.

ממליץ לתלות מצלמת מזויפת מפלסטיק (מהסוג שעולה 15 שקל בשוק)

מרתיע ילדים פחדנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לא להגזים

בבניין של סבא שלי איזה רוסי אחד היה חוזר שיכור בלילה והיה מצלצל בפעמון של הדירה (לא רק של סבא שלי)

עשיתי חור קטן בכפתור של הפעמון ודרך החור כיוונתי כך שאם לוחצים עד הסוף מגיעים לחוט חשמל של הפעמון, זה מבטל לך את הפעמון אבל מחשמל את האם אמא שלך מי שלחץ

סוף סיפור הרוסי הזה התעלף במדרגות אחרי המכה והחשמל בבית של סבא שלי קפץ והיה צורך להרים את הפחת בשנית (זה לא הרג אותו כי יש פחת הוא פשוט קיבל הסבר בצורת פעמונים במקום כוכבים למה לא כדאי ללחוץ על פעמונים בלילה)

מיותר לציין שהייתה משטרה וקצת בלגן אבל בקצרה הרוסי הזה לא צלצל יותר בפעמון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה לרוב האורחים ידיים ככה שהם יכולים לדפוק על הדלת (בניגוד לאלה נטולי הידיים שנאלצים ללחוץ על הכפתור עם האף...)

ככה שאם זה כל כך מציק לך תנטרל את הכפתור לאיזה חודש עד שהם יקלטו שזה לא עובד וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי רעיונות :

1. ( רעיון לא רציני )

קח יום חופש מעבודה , בקיר תקדח חורים שיאכלסו קנים של רובי לחץ (חצים עם ראש גומי ) .

תכסה את החורים במעיין בריסטול ( סטייל מה שמכסה לוחות גבס ) , תצבע שלוש שכבות ( ככה לא ישימו לב ).

תחבר את רובי הלחץ לחיבור חשמלי של הפעמון .

תשים חיישן שיזהה את גובה המטרד שמצלצל לך בפעמון , באם גבוה (לא ילדים) שיבטל את פעולת הרובים .

באם נמוך - מעגל סגור ו-אש !

2.יותר ברצינות - פשוט תנתק אותו לחודש ותראה איך לא באים אליך יותר . סתם ילדים קרציות , שנמשכים לאנשים שמגיבים כמוך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, מצב בעייתי

אם תנסה כל מיני רעיונות יצירתיים אתה רק תאתגר אותם לחזור מחדש ולנסות להתגבר על זה :)

תרגיז אותם, הם יציקו לך יותר

במיוחד ילדים ישראלים

בקיצור, מעקב

לא חודש שתיצא איתם בראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...