החלפת פלאפון ישן NOKIA - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פלאפון ישן NOKIA

bneli

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי N95 8GB .

אני יודע זה טלפון ישן וזקן אבל בשבילי הוא עושה את העבודה..(יש לו רמקולים חזקים שזה חשוב לי.., דיי טובה WI_FI)

רק מה הוא כבר ישן ומתחיל לקרטע קיבל כמה מכות,המסך לפעמים לא עובד וגם יש קצת קורוזיה..בכל זאת לא פלאפון חדש וגם קניתי אותו משומש אז אני לא יודע מה הבעלים הקודם עשה איתו ..אני אשתדלתי לשמור עליו..

עכשיו אני רוצה להחליף אותו אבל אין שום מכשיר נכון להיום שמוצא חן בעיני

אז חשבתי להזמין מEBAY אולי אותו פלאפון כזה ראיתי שיש הרבה N95 8GB

ואז אני רק צריך להעביר את המקשים שיש לי בזה לפלאפון החדש ולצרוב עברית(שזה ממש קל) וזהו

אבל בגלל שהוא קצת איטי שמתי לב(אני לא יודע עם זה בגלל שהוא התיישן ולא מתפקד טוב או שפשוט בגלל שאני מסתכל אל מכשירים אחרים ומשווה) חשבתי על עוד אופציה

בזמנו המחליף של הN95 8GB היה הN96

אז חשבתי אולי להזמין אותו (יש לו יותר וניראה גם מכשיר יותר מרשים מבחינה חיצונית)

השאלה איך הוא באמת?

הוא יותר טוב ומהיר מהN95 או יותר גרוע?

תודה רבה

אלי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2253&idPhone2=2088

איך שאני רואה את זה, היתרון המשמעותי של ה N96 זה שהוא בא עם 16GB ויש לו יכולת הרחבה. ל N95 8GB רק 8GB ואי אפשר להרחיב. לדעתי זה חסרון מאוד משמעותי. זה פשוט מעט מדי. עוד יתרון של ה N96 ב הוא שהוא זול יותר בצורה משמעותית. ה N95 יקר. לא רואה טעם לשלם כ"כ הרבה על מכשיר ענתיקה.

מבחינת מהירות ויכולות, כנראה שהם דומים מאוד. מערכת ההפעלה ב N96 בגירסה קצת יותר חדשה, אבל אני לא יודע עד כמה זה משנה משהו.

כפי שאמרו פה, ה N95 8GB נחשב דגם "קלאסי" ומאוד מוצלח. ה N96 נחשב בינוני יותר. זה עדיין טלפון טוב אבל (בכל זאת מכשיר דגל של נוקיה).

שים לב שתתכן בעיה עם תמיכה בדור שלישי עם הגירסאות האמריקאיות של המכשיר. הן לא תומכות בתדר 2100. אם אתה בפלאפון (או הוט מובייל או רמי לוי) - לא תהיה לך בכלל קליטה (או כמעט בכלל). לדעתי זה כבר פוסל הזמנה של מכשירים אלו מ .

דעתי: תתקדם הלאה. המציאות משתנה. המכשירים האלה מאוד מיושנים. תהנה מהקידמה וממה שהיא מציעה. אני אומר את זה בתור FANBOY של נוקיה גם כן. לא מזמן (חודש) קניתי N8 למרות שזה מכשיר ישן. אבל יש הבדל בין ישן לבין ענתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסאות האמריקניות לא תומכות בתדר 2100.

האמת אבל שעכשיו הסתכלתי שוב וכנראה שטעיתי. המכירות הזולות בEBAY הן של הגירסה הבינלאומית.

http://www.ebay.com/itm/NEW-UNLOCKED-NOKIA-N96-16GB-WiFi-GPS-5MP-CELLPHONE-SMARTPHONE-BLACK-/320999808169?pt=Cell_Phones&hash=item4abd145ca9

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Nokia-N95-8GB-Cell-Phone-Slide-3G-WiFi-GPS-5MP-Symbian-Unlocked-Black-/330718383512?pt=Cell_Phones&hash=item4d005a0d98

פלאפון משדרת בשני תדרים. שניהם HSDPA (דור שלישי): 2100 ו 850. ל 850 יכול לחדור למקומות יותר בעייתיים מבחינת קליטה, תיאורטית.

ל N95 ול N96 שתי גירסאות:

אמרקנית, שתומכת ב 850 / 1900

שניה, "בינלאומית", שתומכת ב 900 / 2100

כך שאם בעצם חושבים על זה, שתיהן אמורות לעבוד עם פלאפון. אני חושב של 2100 כיסוי טוב יותר, אבל כרגע אני לא מוצא לזה סימוכין.

בקיצר, אם תקנה גירסה "בינלאומית" לא אמורה להיות לך בעיה (למרות שבעקרון אתה מפסיד אחד מהתדרים של פלאפון - אבל בפועל עם מכשיר שתומך רק ב 2100 זה עובד בסדר).

בקיצור:

לדעתי אתה עדיין צריך להתקדם הלאה, גם לטלפון "נורמלי" וגם לטלפון TRIPLE או QUAD BAND, כזה שלא יעשה לך בעיות עם מחר תרצה להתנייד לחברה אחרת.

נ"ב:

פלאפון יטענו שמכשיר שאיננו תומך גם ב 850 וגם ב 2100 לא מתאים לרשת שלהם. הם גם מעולם לא שיווקו מכשירים כאלה. מאיפה יש לך את המכשיר הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הN95 8G הנוכחי קניתי ממישהו יד שניה

הייתי איתו בסלקום ולא מזמן עברתי נייוד לפלאפון

סך הכל הוא עובד בסדר..פה ושם יש בעיות אבל אני חושב שזה בגלל שהפלאפון עצמו כבר עשה את שלו (יש לו קורוזיה שגירדתי כמה פעמים ,הכבל פלט של המסך מגמגם פעם נידלק המסך ופעם לא ועוד כמה בעיות ..אבל בכל זאת קניתי אותו יד שניה לך תדע איך התנהגו אליו)

תאמין לי שחיפשתי להתקדם אבל אין מכשיר שמוצא חן בעיניי

אני לגמרי לא אוהב מסכי מגע ואני רוצה מכשיר של ואין הרבה מכשירים שקולעים לי למטרה חוץ מאלו

חשבתי גם על N86 וN85 אבל שניהם מסך יותר קטן של 2.6 כמו היה לי בN95 הרגיל הקודם שלי

ומאז שעברתי ל8GB שהוא מסך 2.8 קשה לי לחזור למסך קטן יותר(גם בזמן האחרון ירדה לי איכות הראייה קצת אז יהיה קשה לעבור למשהו קטן יותר)

הN96 לא אמור להיות יותר מהיר מהN95? (בגלל סימביאן חדש יותר או שאני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסאות האמריקניות לא תומכות בתדר 2100.

פלאפון משדרת בשני תדרים. שניהם HSDPA (דור שלישי): 2100 ו 850. ל 850 יכול לחדור למקומות יותר בעייתיים מבחינת קליטה, תיאורטית.

ל N95 ול N96 שתי גירסאות:

אמרקנית, שתומכת ב 850 / 1900

שניה, "בינלאומית", שתומכת ב 900 / 2100

כך שאם בעצם חושבים על זה, שתיהן אמורות לעבוד עם פלאפון. אני חושב של 2100 כיסוי טוב יותר, אבל כרגע אני לא מוצא לזה סימוכין.

בקיצר, אם תקנה גירסה "בינלאומית" לא אמורה להיות לך בעיה (למרות שבעקרון אתה מפסיד אחד מהתדרים של פלאפון - אבל בפועל עם מכשיר שתומך רק ב 2100 זה עובד בסדר).

אתה רשמתה פה שתדר 850 חודר יותר לבניינים או מקומות בעייתים

אז לא עדיף ללכת הפעם על הגירסה האמריקאית מאשר מה שיש לי כרגע? לאור מה שרשמתה?(כי גם אני יודע שפלאפון משווקת גירסאות אמריקאיות של פלאפונים אז התדרים אמורים להיות יותר מתאימים לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

פלאפון היא היחידה שעובדת עם 850 (בהיקף נרחב), ולכן אם תרצה לעבור, לא תוכל (האחרון לא עובדות עם 1900).

מלבד זאת, שניהם פרוסים בצורה חלקית פחות או יותר, ולכן זה לא באמת משנה איזה מהם. בפועל, אתה לא באמת תרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עם מכשיר שתומך רק ב 2100 והיתה לי קליטה סבבה (E72).

אם אתה כבר לא הולך על מכשיר מבוסס מסך מגע (ולדעתי אתה עושה טעות), לך כבר על מכשיר "נורמלי", כמו ה E5. אני לא מבין איך אתה מסתדר עם המקלדת MULTI TAP הזו. התצורה של ה E5 היא תצורה נוחה ביותר. כל דבר שכולל הזנת טקסט (וזה חלק גדול מהשימוש במכשיר) או מספרים נוח בטירוף. יותר מכל טלפון אחר שיהיה קיים. כך שאם אתה לפחות לוקח מכשיר "מיושן" אז לפחות קח מכשיר מיושן שיש לו את התכונה הזו. מה גם שיש ל E5 ספציפית 256MB , שזה המון בשביל המערכת הפעלה הזו. (תחפש ביוטיוב e5 multitasking)

אני הייתי עם E72 עד לא מזמן. בסה"כ אהבתי מאוד את המכשיר, אבל הוא גם היה דפוק טכנית (כמו שלך) וגם נמאס מכמה שהוא היה מיושן. עברתי ל N8 כי אני נוקיה FANBOY. בסה"כ אני מאוד מרוצה, הרבה יותר כיף להשתמש במכשיר.

הדבר היחיד שמפריע לי היא המקלדת. מקלדת מלאה על מסך צר יחסית כמו של ה N8 היא בעייתית. לא כיף ורחוק ממהיר להקליד כמו על ה E72 שיש לו את המקלדת הטובה ביותר שנוצרה, פחות או יותר. אבל בטח ובטח שמול מקלדת MULTITAP אין את הבעיה הזו (אפשר להשתמש גם במקלדת MUTI TAP וירטואלית).

מה גם שמכשירי עם מסך בגודל 4" אין את הבעיה הזו והמקלדת דיי נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין סוביקטיבי של נוחות אישית ושימושים

אני לא גולש הרבה או רושם SMSסים אני יותר משתמש בפלאפון כדי לשמוע שירים ולצלם (פה ושם נכנס עם הWIFI כדי לבדוק עדכונים בפייסבוק שזה נדיר אבל לא יותר מזה)

אני מרוצה מהN95 קשה לא לעבור אני מודע לזה

אבל לפחות ניסגרה לי הפינה לגבי זה שכניראה ירדתי לחלוטין מלקנות N96 (כי גם אני רואה שהמעבד יותר חלש וגם ביררתי עם יורוקום ואין סיכוי שבעולם להשיג לN96 מקשים בעברית שזה ממש בעייתי בשבילי!!)

אני מבין ממכם שאז הכי טוב שאני יילך שוב על הגירסה הבינלאומית ולא האמריקאית וככה יהיה לי אופציה לעבור

סך הכל אני לא ראיתי טלפון עם יותר חזקים מN95..שומעים אותו ממרחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה בעולם שלא יהיה לך נוח עם מכשיר אחר. 90% מהאנשים בעולם "סובלים" נון-סטופ עם המכשיר ברשותם? :lol:

לא, דווקא רוב האנשים עם מכשירים מתקדמים לא מצליחים להוריד אותם מהיד כי הם כל כך "כיפים". (זה גם סוג של חסרון)

אתה בעצמך אומר שאתה כן מצלם וכן נכנס לפייסבוק. כל שימוש בעקרון יהיה נוח יותר עם טלפון מתקדם יותר. :nixweiss:

כך או כך - תהנה ובהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתה לערער אותי קצת

כי באייבי הכי זול שמצאתי באריזת ריטל מקורית את הN95 8GB זה יוצא בערך 800 שקל

אבל השאלה עם בתקציב כזה אפשר להביא פלאפון בכלל (לא ישן או משומש)

איך אתה מסתדר עם הN8 שרכשתה? (זה לא היה לך ממש קשה להתרגל לטאץ?)

הטאץ שלו נחשב טוב? (כי פעם ניסיתי לעבוד עם הטאץ של הנוקיה 5800 וזה היה מסך רציסיבי והיה צריך עט וזה היה מכה ומאז אני שטנא טאץ)

כמה עלה לך הN8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...