חושב על להצטרף לטריפל של הוט ויש לי כמה שאלות על האינטרנט שלהם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב על להצטרף לטריפל של הוט ויש לי כמה שאלות על האינטרנט שלהם

kfirbep

Recommended Posts

1. אם אני מוריד משרת שלא מגביל לי את המהירות הורדה (לדוגמה mediafire) אני באמת אוריד על 100MB לשנייה? אם לא אז על כמה אני אוריד?

2. איך הפינג באינטרנט הזה?

3. שמעתי הרבה אנשים שמתלוננים על האינטרנט הזה, האם סידרו את הבעיות או שהתלונות עדיין רלוונטיות?

4. הייתם ממליצים על האינטרנט שלהם? אני חושב על לעשות טריפל פלטיניום שבו אני מקבל את כל הערוצים, טלפון ללא הגבלה ואינטרנט במהירות של 100MB זה נראה לי שווה אבל אם האינטרנט גרוע אני אוותר על הטריפל.

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מדובר ב 100 מגה ביט (עם דגש על הביט). המהירות הורדה המקסימלית במגה בייט היא 12.5. במדייה פייר אני מגיע ל 9-10 (עם מנהל הורדות, חובה במהירות הזאת).

2.לפי מה שאני יודע, הפינג לא משהו ואם משחקים הם בראש העדיפות שלך אולי עדיף לך ללכת על .

3.איזה סוגים של תלונות? לפעמים יש בעיות, לא משהו רציני..

4.אם אתה מחפש מהירות הורדה ואתה צריך גם את הטלויזיה וטלפון הטריפל יושב בול במחיר מעולה ולדעתי זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מדובר ב 100 מגה ביט (עם דגש על הביט). המהירות הורדה המקסימלית במגה בייט היא 12.5. במדייה פייר אני מגיע ל 9-10 (עם מנהל הורדות, חובה במהירות הזאת).

2.לפי מה שאני יודע, הפינג לא משהו ואם משחקים הם בראש העדיפות שלך אולי עדיף לך ללכת על בזק.

3.איזה סוגים של תלונות? לפעמים יש בעיות, לא משהו רציני..

4.אם אתה מחפש מהירות הורדה ואתה צריך גם את הטלויזיה וטלפון הטריפל יושב בול במחיר מעולה ולדעתי זה שווה.

תודה על העזרה!

לדוגמה סיפרתי היום לאח שלי שאני חושב על לעשות טריפל של הוט והוא אמר לי שחבר שלו עשה של והמהירות איטית בשעות העומס, הוא אמר לו שנגיד בשעות כמו 2 בלילה או 6 בבוקר המהירות תהיה כמו שהיא צריכה להיות אבל ב2 בצהריים המהירות תהיה ממש איטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה!

לדוגמה סיפרתי היום לאח שלי שאני חושב על לעשות טריפל של הוט והוא אמר לי שחבר שלו עשה של והמהירות איטית בשעות העומס, הוא אמר לו שנגיד בשעות כמו 2 בלילה או 6 בבוקר המהירות תהיה כמו שהיא צריכה להיות אבל ב2 בצהריים המהירות תהיה ממש איטית.

לא מחייב שתהיה מהירות איטית בשעות העומס אצל התשתית- למעשה זה לא קיים.

העומס כנראה שהוא נמצא בספקית שמגבילה בשעות העומס לכן הוא מרגיש את האיטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...