סלקום לא מוכנים לשחרר אותי ואת בעלי מההתחייבות של הקיבוץ - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום לא מוכנים לשחרר אותי ואת בעלי מההתחייבות של הקיבוץ

taz24

Recommended Posts

גרנו מספר שנים בקיבוץ והצטרפנו לחבילה של הקיבוץ.

עכשיו הם טוענים שאנחנו חתומים עד לשנת 2014 ואם אנחנו רוצים להתנתק מחבילה יקרה זו אנו צריכים לשלם קנס של 1900 ש"ח

מה ניתן לעשות? ניסינו הכל, אנחנו עובדי עצות!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו ננסה, אבל המצב באמת מבאס, אנחנו שנינו נעולים במסלולים שאנחנו משלמים עליהם כ-150 (לא קבוע +-) שח לכל אחד, בלי שאנחנו מדברים יותר מדי, אני אומנם כבר 9 שנים במסלול הזה ואת המספר שלי קיבלתי ישירות מסלקום אבל אישתי שהצטרפה בכלל נכנסה (טעות שלנו אני מודע) עם מספר שהיא קיבלה ממזמן לא מסלקום והיא גם לא יכולה לשמור על המספר שלה עם היא לא תשלם את הקנס.

הקנסות שהם דורשים עבור כל אחד מאתנו זה 1900 שח דרך אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק רלוונטי רק ללקוחות פרטיים. לאלה שהם חלק מתוכנית עסקית יכול להיות שעדיין תהיה התחייבות.

ממה שאני זוכר החוק רלבנטי גם ללקוחות עסקיים בארגון שגודלו עד 100 קווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר החוק רלבנטי גם ללקוחות עסקיים בארגון שגודלו עד 100 קווים

זה גם מה שאני מכיר.

החוק נגד התחייבות לא נוגע בכלל לארגונים מעל 100 מנויים - לכאורה זה בתכניות של משרד התקשורת לטפל גם בלקוחות עסקיים אבל כבר מזמן לא שמעתי חדשות בנושא אז לא הייתי מפתח ציפיות.

יכול להיות שתלונה תזיז משהו אבל אני בספק - הקנס וההתחייבות חוקיים לגמרי לצערינו (גם אני במצב דומה אם כי ההתחייבות שלי אוטוטו מסתיימת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיוני שעבדתי בחברת סלולאר לא מזמן , אני יודע שיש הבדל בין להתנתק מהחברה לגמרי , לבין לעבור למסלולים בהתאם קנסות היציאה שונות .

חשוב להבהיר לנציגה מה הקנס במידה ומתניידים ומה הקנס במידה ועוברים תוכנית , יכול להיות שיש אי הבנה בינכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון למתעניינים (שבטח אין הרבה כאלה ::) )

חזרו אלי היום מהמועצה לצרכנות ואמרו לי בפשטות ובקצרה, באסה לך לנו אין איך לעזור

אז כנראה שאנחנו נשארים לכודים אצל לדאבוננו הרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

אין לך סיבה לפנות למשרד התקשרות.

אתה בהתחייבות כחוק, החוק החדש לביטול התחייבויות לא תקף עבורכם.

במידה ואתה רוצה לצאת מסלקום הדרך היחידה היא לשלם קנס -מעבר מסלול לא יתאפשר לך + מעבר מסלול לא מבטל התחייבות בהכרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב להבהיר לנציגה מה הקנס במידה ומתניידים ומה הקנס במידה ועוברים תוכנית , יכול להיות שיש אי הבנה בינכם .

בואו נבהיר משהו טוב טוב.

אין כאן חוסר הבנה.

סלקום רוצים ל**** אותם ב*** ולשדוד אותם, על פי חוק כמובן(גם העבדות באמריקה היתה על פי חוק).

4000 ש"ח כדי ששני אנשים יוכלו לצאת מהסכם לא טוב, שכל קשר בינו והמציאות הוא חוזה כובל עם רימוני הלם ופצצות עומק.

ובמקום לדון בדקויות החוק בעניין כאילו אין שום אינטרסים ואמות מוסר, אולי כדאי שנשים את הדברים על השולחן כמו שהם באמת.

סלקום חזירים ששולחים ידיים לכיס של אנשים ומסנדלים להם את הארנק.

וכך גם פלאפון ואורנג' שעשו זאת בכל דרך אפשרית לאורך כל הדרך.

זה לא אנושי.

זה לא מוסרי.

אין בזה התחשבות או הגינות.

אין בזה איזון בין הצרכים והרצונות של שני הצדדים(העסק והלקוחות).

וכבר מזמן נמאס לכל עם מהחרא הזה שנקרא חברות הסלולר.

בושה וחרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...