[בעיה] בסלוט PCI-E עם כרטיס מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] בסלוט PCI-E עם כרטיס מסך חדש

R3DFOX

Recommended Posts

בס"ד בוקר טוב.

הכל התחיל ביום שבת כאשר הכרטיס מסך הראשון שהיה לי GF 520 התחיל לעשות רעשים מהמאוורר שלו אז פירקתי אותו ניקיתי והחזרתי והוא עבד טוב אבל פתאום באמצע משחק המחשב קרס ומאז הכרטיס מסך לא עבד בסלוט של הPCI-E , טוב הנחתי שהכרטיס מסך נפטר אז הלכתי וקניתי כרטיס מסך חדש GF 630 2 GB DDR3 והרכבתי אותו על המחשב - הפלא ופלא גם הוא לא עובד בסלוט שלו אז חיברתי את המסך לכרטיס מסך המובנה והמחשב עלה בצורה טובה , חשוב לציין שניסיתי את הכרטיס מסך החדש במחשב פנטיום 4 עם סלוט PCI-E והוא עובד , רק במחשב שלי אף כרטיס מסך לא מובנה לא עובד.

האם יש מצב שהסלוט של הPCI-E נשרף ? והאם החלפת לוח אם תגרום לכרטיס מסך החדיש שלי לעבוד? האם הכרטיס מסך GF 630 חדיש מידי למחשב שלי ?? המפרט של המחשב הוא : מעבד 2 Due e7300 2.66 ghz , לוח אם Biostar G31 V7 TE , זכרון 2GB 800 MHZ , שטח דיסק של 660 GB בשני הארדיסקים.

נ.ב מדובר במחשב שיש ברשותי למעלה מ5 שנים

תודה על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהלוח נדפק באמת.

אבל גם יכול להיות שהספק של המחשב כבר לא סוחב.

לפי מה שאתה מתאר, במחשב שלך יש כנראה ספק גנרי שעשה את שלו.

הכרטיסים שציינת אמנם לא חזקים, אבל תמיד כדאי שיהיה במחשב ספק אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהלוח נדפק באמת.

אבל גם יכול להיות שהספק של המחשב כבר לא סוחב.

לפי מה שאתה מתאר, במחשב שלך יש כנראה ספק גנרי שעשה את שלו.

הכרטיסים שציינת אמנם לא חזקים, אבל תמיד כדאי שיהיה במחשב ספק אמין.

לספק ג'נרי יש 2 מאווררים משלו? ניסיתי עם 2 ספקים שונים אחד ג'נרי אחד לא ובמחשב האינטל 4 הכרטיס מסך עובד כמו גדול עם ספק ג'נרי..

לדעתי הסלוט נשרף אבל אני לא יכול לחרוץ באופן חד משמעי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חוקים לספקים גנריים.

זו בדיוק הבעיה בגנריים. אם אחד עובד, זה לא אומר שהשני יעבוד.

דרישות החשמל של המחשב שלך ממש לא גבוהות, אבל ספק זה רכיב שמתבלה ואם הוא היה גבולי לפני 5 שנים אז עכשיו הוא איבד מכוחו ויכול לגרום לבעיות כאלה.

אתה יכול לנסות את המחשב כשהצורב מנותק וגם בודד.

אם בצורה כזו המחשב יעבוד, אז הבעיה בטוח בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חוקים לספקים גנריים.

זו בדיוק הבעיה בגנריים. אם אחד עובד, זה לא אומר שהשני יעבוד.

דרישות החשמל של המחשב שלך ממש לא גבוהות, אבל ספק זה רכיב שמתבלה ואם הוא היה גבולי לפני 5 שנים אז עכשיו הוא איבד מכוחו ויכול לגרום לבעיות כאלה.

אתה יכול לנסות את המחשב כשהצורב מנותק וגם כונן קשיח בודד.

אם בצורה כזו המחשב יעבוד, אז הבעיה בטוח בספק.

חיברתי למחשב ספק כח לא ג'נרי שעלה לי 400 ש"ח וחיברתי את הכרטיס מסך לPCI-E ושום כונן לא מחובר ועדיין המחשב לא עלה בצורה רגילה ..

חשוב לציין שחיברתי את אותו ספק ואת אותו כרטיס מסך למחשב 4 והמחשב עלה בצורה רגילה עם הכרטיס מסך ..

מה לא בסדר בחריץ של הPCI-E ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לנקות ממהחריץ אבק, עם שואב או מדחס.

אולי נתקעה לך חתיכה של במבה בתוכו :silly:

וברצינות, בגדול - אם הוא נקי מאבק, יכול להיות שהוא מקוצר, יכול להיות שאחד המחיבורים שלו בלוח אם הלכו. בשני המקרים אמליץ על קניית חדש, כיוון שאין לך איך לחבר כרטיס מסך(אין אפשרות לחבר לPCI).

זו כבר הזדמנות לשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...