מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח

ahpxeru

Recommended Posts

BSOD נוצר על אלף ואחד סיבות.

לדעתי, יש לחומרה סיכוי גדול יותר לשבות בגלל מטען סטטי סתמי מהמשתמש מאשר הררי אבק.

בכללי כמובן, אך אני מתייחס לסיבה הספציפית הזו. לאחר נקיון די מאסיבי אותו מחשב עד כה לא הראה שום בעיה.

יש פילטר, לא דובים ולא יער.

כן, פילטר. בתור אחד שיש לו אנטק 1200 ו-P280, אני רואה איך הפילטרים האלה עוזרים.

אתה פותח את המארז אתה רואה שכבת חול דקה. טוב שאין לך דיונות בפנים.

בקיצור אני לא צריך את זה.. אז שוב אין שינווים ללכת על המפרט האחרון שיאיר בנה ...אה ולגבי המסך אז ללכת על המסך בטוח? אין משהו טוב ממנו בכסף הזה? ושוב אל תגידו לי על הDELL אין תקציב לכך ואני לא רוצה להוריד את המחיר של המפרט עצמו למען המסך..

כעיקרון אין ממש הבדל במסכים בתקציב שלך, כולם מבוססים פאנל TN, לכן רוב ההבדלים הם בחיבורים, אחריות וארגונומיה.

הצעתי את ה- הזה משום שלאחר נסיון עם כמה וכמה מסכים במחיר הזה, ה- נראה הכי איכותי ומספק אחלה איכות צבעים למחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי שאלה יש לי כרגע על הפרק להגדיל את התקציב ל2500 שקל במה זה יכול לתרום למפרט הנ"ל? http://www.tms.co.il/preview/spec/v5qr1jd2/1

לאחר שתומרו במה ניתן לשדרג את המפרט בתוספת כסף הזו תגידו לי אם זה באמת אבל באמת כדאי כי אני לא מחפש סתם להוסיף את הכסף הזה רק אם זה משהו שישדרג את המחשב בצורה יחיסית משמעותית..

ודבר נוסף האם כדאי לשקול לקנות בכלל ? האם התמורה לכסף תעלה? זאת אומרת שאם אני יקנה ב2200 שקל בערך אני יקבל מפרט הרבה יותר טוב מאשר מחשב נייח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עשית את זה בכוונה?

לא למה אתה חושב? היום דיברתי על זה אם מי שהייתי צריך לא קשור לכאן.. ומסתבר שניתן להשקיע עוד מעט כסף כי גם ככה נחליף את המחשב רק עוד איזה 5 שנים מינימום אז עדיף לעשות מאמץ ולהשקיע מעט יותר כסף ולקבל תמורה הרבה יותר גדולה מאשר להתחרט על זה אחר כך..

בקיצור מה התשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה העיקרית, היא שלשניהם יש שתי ליבות. בגיימינג אין שום עדיפות ל-HT (זה אפילו יכול לגרוע מהביצועים לפעמים), לכן אני נשאר עם המלצה על G6XX.

תוסיף ל-8GB RAM, אתה יכול להחליף לוח ללוח הזה של גיגבייט:

http://www.tms.co.il/product/11279

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...