בחירות בארץ,למי תבחרו? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ,למי תבחרו?

JohnnyBravo

במי תבחרו?  

1067 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• עבודה
    • קדימה
      0
    • ליכוד

Recommended Posts

מוזר שיש רק 3 מפלגות בסקר בזמן שבפועל יש הרבה יותר. מוזר שקדימה ברשימה ועצמאות לא :lol: .

לפי סקר שראיתי בישראל היום אם אני זוכר נכון הליכוד במקום הראשון עם 29 והעבודה עם בערך 20 במקום השני. קדימה מקבלת 7 אחרי שלפיד לוקח לה איזה 14 .עצמאות מקבלת בערך 0. אם אני זוכר נכון ביתנו עדיין עם 15 ועם שס ויהדות התורה אין הרבה שינוי וגם הקטנות בערך אותו הדבר.

עדיין לא ראיתי סקר של הליכוד בלי כחלון אבל עדיין לליכוד יש ח"כים סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר לפיד !

יש להם מצע מעולה - הסיבה שהם לא יצליחו זה לא בגלל שאין לו נסיון, זה גם לא בגלל שהוא איש תקשורת לשעבר.

זה מהסיבה הפשוטה שלאנשים לא אכפת מה המצע - אכפת רק מה המדיניות חוץ ובטחון - וזה החלק החלש.

אני רוצה לציין שגם אותו דבר חל על העבודה - יש להם מצע חברתי מעולה אבל הם לא יהיו הרוב בגלל שאין להם מדיניות חוץ ובטחון ימנית מספיק.

ועם רוצה להישאר בימין.

אני בכלל חושב שכדאי לקחת כמה שנים שנעשה PAUSE בכל מה שקשור למדיניות חוץ ובטחון - וכוונתי היא - בואו נשאיר את המצב כמו שהוא, גם ככה סביר להניח שזה מה שיקרה (כמובן שלא משנה מי יבחר נושא איראן יטופל בדרך זו או אחרת).

בזמן שהמדיניות חוץ/בטחון במצב סטטי (שזה גם ככה שקורה בכל השנים האחרונות) - כדאי ליזום שינויים בכל התחום הפנים מדיני וחברתי והכלכלי.

ולכן אני אהיה מבין התמימים שיבחרו את יאיר לפיד בתקווה שיתחיל מהפך העשר שנים של דיור, עשר שנים של חינוך, עשר שנים של שילוב כלל האוכלוסיה בצבא ובעבודה - ובעצם הגיע הזמן להתמקד במה שקורה בפנים - כי הבחוץ יטופל תמיד באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...