מחפש בסיס עם גלגלים למארז R4 - כבד ביותר.... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש בסיס עם גלגלים למארז R4 - כבד ביותר....

deluxe

Recommended Posts

לאחרונה שדרגתי ל-R4. אני צריך למצוא בסיס עם גלגלים שיוכל לעמוד בעומס הרב.

אם אני לא טועה מישהו שאל את השאלה הזאת בעבר בפורום, אך לא הצלחתי למצוא בחיפוש...

בכל מקרה, האם יש פתרון אפשרי קיים חוץ מלבנות אחד כזה בעצמי?

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה פלטת עץ מלא בעלות של כמה עשרות שקלים במידה הרצויה,תבריג לו 4 גלגלים,והנה בסיס שיעמוד בכל מארז.

בדיוק מה שחשבתי לעשות. עם גלגלים כאלו: http://www.tecnik.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1673.

מה גם שהרגליות הקיימות של המארז מספקות הגבהה שתאפשר מעבר אוויר מהפתחים התחתונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לדעתי זה מאוד תלוי באדם, במקום שהוא מיעד למארז ובכמות הפעמים שהוא צופה להתעסק איתו.

אם מדובר במקום שצריך מידי פעם לנקות, מדובר במחשב שצפויים להתעסק איתו וכיוב, רצוי שתהה גישה נוחה ולשם כך מומלץ ביותר להתקין גלגלים. בכל אופן הדבר הזה שוקל לא מעט בפני עצמו ויחד עם תכולתו ישקול עוד.

מה שכן כל מיני סקייבורדים מכוערים מעץ (במיוחד עץ בצבעים טבעיים) דיי יכערו את הצורה של היפיופ השחרחר הזה ולכן רצוי למצא פתרון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח אפשר למצוא עץ בשחור. מה שחשוב מבחינה דקורטיבית הוא שיהיה לו גימור חלק בכל הדפנות ולא סיבית מכוערת...

SSIB צודקת, המארז טנק רציני, ואני נוטה להזיז את המחשב הרבה כך שזה מאוד נחוץ לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה גימור יפה אין בעיה, אבל זה עבודה. או יותר כסף לשלום לבעל מקצוע

צריך:

1.לשייף את החזית לקבל גימור יפה (עם נייר זכוכית בדגרות שונות כל פעם).

2.לשים כמה שכבות של צבע (שחור / לבן / ורוד.. מה שאתם רוצים)

3. לשים כמה שכבות של לקה שתבריק את הכל (עם שיוף בין כל שכבה).

4. אם אתה רוצה בעל מקצוע יכול לחרוט ה"ניק" שלך גם בפרונט ;)

זה הכל פונקציה של תקילין..או זמן

אגב למה אתה לא הולך על הפיתרון כמו שעדי הציע בפוסט שלו ? לדעתי הוא מעולה ושווה להשקיע עם היופי היה מעניין מעבר לפונקציונאליות עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...