8Mb Buffer 80GB Maxtor Vs WD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8Mb Buffer 80GB Maxtor Vs WD

OmEr8

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מעוניין לקנות הארד דיסק חדש ונתקלתי בבעיה. תקציב יש לי, אך איני יודע איזה הארד דיסק לקנות. אני רוצה לקנות הארד דיסק בעל נפח גדול, עדיף 80 ולא 60 ג'יגה. אני בעקרון מתלבט בין שני הדגמים של Wd ומקסטור. לשניהם יש 8Mb Buffer אבל בעייתי היא שהווסטרן דיגיטל הוא Ata100 והמקסטור 133. לי יש בקר רייד שתומך ב-Ata133 אז חשבתי לחבר את ההארד דיסק לשם, בלי להפעיל את הרייד.

בקיצור, אני אשמח לשמוע ממכם את דעתכם והמלצתוכים ואפילו אם למישהו יש דגם נוסף להמליץ לי.

תודה!

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בהחלט השיקול העיקרי שלי.... ל-WD יש 3 שנים שזה המון.

השאלה שלי היא רק אם יהיה הבדל משמעותי בגלל ה-Ata של שניהם. זאת אומרת, אם ה-WD היא איטי יותר או פחות טוב בגלל שהוא 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ הכתבה הזאת הבדל ביצועים בין ATA133 לATA100 מזערי, בקושי מס' אחוזים בודדים(למרות שתאורטית הוא אמור להיות מהיר ב33% מATA100) כך שלדעתי יתרון של ATA133 לעומת ATA100 ממש לא תופס(בדומה לדואל DDR לDDR בערוץ בודד במעבד 32BIT)

לכן כדאי לקנות את הWD שתונן 3 שנה אחריות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב JB של ווסטרן כבר כמעט שנה ומרוצה עד הגג.

למרות שהמקסטור ביצועיסט יותר מהווסטרן, לא הייתי ממליץ ללכת עליו עקב בעיות אמינות לא מעטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל לינקים בהם יש מידע על בעיות אמינות.

אני ממש מבולבל מכל הביקורות שאני קורא, המקסטור מוכיח את עצמו כמעט יותר טוב אבל 3 שנות האחריות הן קלף מנצח...

בכל מקרה זו החלטה שככה וככה יהיה לי הארד דיסק טוב, רק שעכשיו התעוררה בי השאלה אולי אני אקנה בכלל 120GB, יש תקציב ויש לי כבר 40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הווסטרן זה שלוש שנים ואין הבדל שתרגיש בין 100 ל 133

יש לי שני הארדיסקים יחסית חדשים של ווסטרן, 120 ג'יגה ו 80 ג'יגה, ויש לי גם אחד של 20 ועוד אחד של 2.4 ועוד אחד של 3.6 ועוד אחד של 6 בקיצור אני רק מרוצה, היה לי בעבר עוד אחד של 6 ג'יגה אבל הוא נהרס בגלל שהרצתי עליו ווינדוס על מחשב עם 64 מגה ראם ובגלל עבודה מאוד חזקה הארדיסק החליט שמספיק לו והוא מת, היה לי גם אחד של 20 ג'יגה שמת גם בגלל אותה סיבה, עבודה חזקה מאוד למשך הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קבלתי את הכונן החדש שלי - WD, 80GB, 8Mb Buffer ובדקתי אותו מול כונן Maxtor בעל אותם המאפיינים בתוכנה DiskSpeed32.

הכונן של WD נתן מהירות ממוצעת של כ 56 מ"ב/שנייה והמאקסטור נתן תוצאה של כ 50 מ"ב/שנייה (בחמש הדקות הראשונות בשני הכוננים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיפים WD לא בגלל שיש פחות תקלות אלא בגלל יותר שנות אחריות, וכפי שכולנו יודעים הרדיסקים הם בילתי יציבים וכל הרדיסק יכול מחר לההרס ועם עברה יותר משנה אז אין אחריות למקסטור ולכן מעדיפים WD שיש להם יותר שנות אחריות שזה חשוב מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיפים WD לא בגלל שיש פחות תקלות אלא בגלל יותר שנות אחריות, וכפי שכולנו יודעים הרדיסקים הם בילתי יציבים וכל הרדיסק יכול מחר לההרס ועם עברה יותר משנה אז אין אחריות למקסטור ולכן מעדיפים WD שיש להם יותר שנות אחריות שזה חשוב מאוד...

זה לא המשמעות של ההודעה הזו:

אני משתמש ב JB של ווסטרן כבר כמעט שנה ומרוצה עד הגג.

למרות שהמקסטור ביצועיסט יותר מהווסטרן, לא הייתי ממליץ ללכת עליו עקב בעיות אמינות לא מעטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...