אוברקלוק לכרטיס 5870 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק לכרטיס 5870

arel508

Recommended Posts

אולי אתה צריך לנקות אבק או להעלות את עוצמת המאוורר.

שמתי את עוצמת המאוורר לשנייה על 70% ונבהלתי מהרעש חח אלהים ישמור. כרגע זה על אוטו ומאז ומתמיד זה ככה.

ויש לך מושג איך מנקים את המאוורר של הכרטיס מסך שלי מבפנים? כי לפי מה שראיתי אני חייב לפתוח אותו בישביל זה וזה מפחיד לאללה יש לי להוציא לפחות 10 ברגים

http://i45.tinypic.com/28rff5c.jpg המאוורר פה בצד ימין

והנה הצד השני של הכרטיס עם כל הברגים:

http://i50.tinypic.com/noyhyc.jpg

תדאג לאוורור טוב בתוך המארז. כמה מאווררים יש לך כעת?

3 במארז (cm690)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עדיין באחריות? אם התשובה חיובית, אז הייתי ממליץ לך להמנע מלפתוח אותו כי זה יבטל אותה.

במידה והכרטיס כבר לא באחריות, ויש לך זוג ידיים טובות ואתה לא מפחד מהרפתקאות - חפש מדריכים ביוטוב\אתרים לגבי הכרטיס הספציפי שלך ושיהיה בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עדיין באחריות? אם התשובה חיובית, אז הייתי ממליץ לך להמנע מלפתוח אותו כי זה יבטל אותה.

במידה והכרטיס כבר לא באחריות, ויש לך זוג ידיים טובות ואתה לא מפחד מהרפתקאות - חפש מדריכים ביוטוב\אתרים לגבי הכרטיס הספציפי שלך ושיהיה בהצלחה :xyxthumbs:

חחחח הפחדת אותי אני אוותר. וכן הכרטיס עדיין באחריות.

ותגיד זה נורמלי שאני שם את המאוורר על 70% זה נשמע כמו מטוס? 100% אפילו לא ניסיתי כי אני מפחד מהרעש שהיה ב-70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורמלי לחלוטין. מהסוג הזה ידוע כרועש.

תנסה לנקות אותו כמה שיותר בלי לפרק את הגוף .

זה אפשרי להחליף את הקירור הנ"ל בקירור שקט יותר? ואולי גם מקרר טוב יותר? ולמה התכוונת שאמרת "קירור מהסוג הזה"? התכוונת לקירור שעל הכרטיס הספציפי הזה או שאולי התכוונת ל-ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצוטט הודעה אחת מעליך בפוסט שלך.

אפשרי ואף רצוי, לא רק שקירור אפטרמרקט יהיה שקט יותר הוא יהיה גם יעיל וקריר יותר. הבעיה היא, שגם זה יפגע לך באחריות הכרטיס.

קירור מהסוג "מפוח" זה מה שמותקן אצלך על הכרטיס עכשיו, קירור סטנדרטי שידוע גם בשם "רפרנס", השואב אוויר מהמארז ודוחף אותו החוצה יחד עם החום של הכרטיס. גם וגם משתמשים בפיתרון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...