אי אפשר להזמין מהארץ ב-Newegg לכתובת מקומית בארה"ב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר להזמין מהארץ ב-Newegg לכתובת מקומית בארה"ב

Oranl

Recommended Posts

זה ממש מבאס..

קרובת משפחה שלי נמצאת בארה"ב, ורציתי לנצל את ההזדמנות ולהזמין מ-Newegg את הלוח הזה. אממה - המעצבנים האלה לא מאפשרים רכישה באתר באמצעות כרטיסי אשראי שלא הונפקו בארה"ב. שני ניסיונות הזמנה עם שני כרטיסים שונים (ויזה ומאסטרכארד) בוטלו והסיבה לכך הובהרה לי בצ'ט עם נציג מכירות באתר.

יש למישהו רעיון איך אפשר להתגבר על הבעיה? אולי יש מישהו שנמצא בארה"ב ויוכל לעזור לי לבצע את ההזמנה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי פייפאל ופתחתי במיוחד, אבל משום מה גם כשניסיתי עם פייפאל קיבלתי הודעת שגיאה שהכתובת לא מאומתת.. אני לא יוצא ראש עם זה, והעניין הוא שיש לי חלון זמנים של ימים בודדים בלבד :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין 2 סוגים של דרישות:

1. כרטיס אשראי מקומי - אין מה לעשות, חוץ מלבקש מחבר שיקנה לך.

2. כרטיס אשראי בינלאומי עם כתובת משוייכת לארה"ב - אין בעיה בכלל, פשוט מתקשרים לחברת אשראי שלך ואומרים להם להוסיף כתובת נוספת למשלוח בארה"ב. הם מכירים את זה ובדרך כלל זה מבוצע תוך מספר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע. הם לא היחידים. בשביל זה צריך איזה חבר אמריקאי פה או בארה"ב שאפשר להשתמש בכרטיס שלו. :)

תכל'ס, חבר אמריקאי תמיד יכול לעזור..

צריך להבדיל בין 2 סוגים של דרישות:

1. כרטיס אשראי מקומי - אין מה לעשות, חוץ מלבקש מחבר שיקנה לך.

2. כרטיס אשראי בינלאומי עם כתובת משוייכת לארה"ב - אין בעיה בכלל, פשוט מתקשרים לחברת אשראי שלך ואומרים להם להוסיף כתובת נוספת למשלוח בארה"ב. הם מכירים את זה ובדרך כלל זה מבוצע תוך מספר דקות.

לדעתי הדרישה של היא מהסוג השני.. זה באמת כל כך פשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן, פשוט התקשרתי לחברת אשראי שלי, אמרתי להם להוסיף כתובת נוספת למשלוח בארה"ב, וזהו :smile1:

אפילו כששאלתי אותו מה המשמעות של זה מבחינתי (כתובת למשלוח דואר וכו') הוא אמר שאין שום בעיה והם מכירים את זה. מבחינת האמריקאים הם רואים את הכתובת בארה"ב, ומבחינת הארץ הכל ממשיך להיות כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...