רשת אלחוטית לא עובדת ב-D-Link 2760U - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית לא עובדת ב-D-Link 2760U

MiniMizer

Recommended Posts

בשבוע שעבר התקין אצלי טכנאי של ראוטר 2760U של דילינק. הכל עבד טוב ויפה, עד היום - הרשת האלחוטית פשוט הפסיקה לעבוד. בממשק הכל מסומן כמופעל, הנורית של ה-WLAN דולקת על הראוטר עצמו, אבל הרשת לא מזוהה לא ידי הפלאפון שלי וגם לא על ידי הלפטופ.

דברים שניסיתי ולא עזרו:

- ביטול ההצפנה של הרשת

- כיבוי והפעלה של הרשת האלחוטית מתוך הממשק

- כיבוי והפעלה של הרשת האלחוטית על ידי המתג בחלק האחורי של הראוטר

- כיבוי הראוטר והדלקה מחדש

- איפוס הגדרות לברירת מחדל

בסופו של דבר התקשרתי לתמיכה הטכנית של , שם נאמר לי על ידי נציג טכני בשם עידן שהוא לא יכול לעזור לי כי הם תומכים ברשת קווית בלבד ושתמיכה ברשת אלחוטית היא שירות נפרד, בתשלום (אותו כמובן אין לי שום כוונה לשלם). לטענתם, כל עוד הרשת הקווית עובדת אין שום בעיה בראוטר, ואף על פי שהוא נמצא באחריות לשנתיים הוא לא יכול לעזור לי כי אין לי חבילת תמיכה ברשת ביתית. כלומר, ההגיון שלהם הוא שאני צריך לשלם להם עוד כסף כדי שהם יחליפו ציוד תקול שממילא נמצא באחריות...

אז לפני שאני מתקשר לשירות לקוחות, ומועבר לשימור לקוחות ומקבל מהם תמיכה ברשת ביתית כי אני מאיים להתנתק:

א) האם מישהו נתקל בבעיה דומה עם אלחוטית בנתב הזה?

ב) איך אני חוסך לעצמי שעות של המתנה על הקו ומסביר להם שהם צריכים להחליף את הראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שניסית את כל מה שאפשר.

פשוט תתקשר אליהם כשהראוטר כבוי ותגיד שהוא לא נדלק כלל, על הדרך תוסיף את כל עניין הפסקות החשמל שהיו ושניסית לחבר אותו למס' שקעים ושום דבר. ייפתחו לך קריאה להחלפה מול בזקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את כל 13 הערוצים, הרשת פשוט לא מזוהה.

לקחתי את הראוטר לבית של ההורים שלי, חיברתי אותו לחשמל (אפילו לא לקו טלפון), ה-WIFI עובד מצוין ומזוהה גם בפלאפון שלי וגם בלפטופ...

יכול להיות שלא נתתי לו "לנוח" מספיק בין ריבוטים בדירה שלי, אני אחזיר אותו לשם מחר ואבדוק שוב.. (זו בוודאות לא בעיה של קליטה כי גם הפלאפון וגם הלפטופ היו צמודים אליו פיזית).

אני שונא מחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שהראוטר שיכור ועדיין דורש החלפה. סתם בשביל הקטע, ייתכן שקיבלת מהטכנאי ראוטר מחודש ולא חדש (אמורה להיות עליו מדבקה שמציינת תאריך תיקון אם הוא מחודש)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עליו מדבקה כזאת, גם הקופסא שבה הטכנאי הביא אותו הייתה מנוילנת..

נראה כאילו זה שהוא היה מנותק ~20 דקות מהחשמל פרק את כל הקבלים שלו, וזה איכשהו סידר את זה... למרות שעם המזל שלי מחר הוא שוב לא יעבוד אצלי בדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...