התקנת תשתית בדירה חדשה לאחר שיפוץ, צריך עזרה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת תשתית בדירה חדשה לאחר שיפוץ, צריך עזרה.

jetman

Recommended Posts

ש 3 חדרים, רק בסלון יש שקע YES/הוט ושקע , השאלה האם ללכת על תהלות בקירות? או תהלות פלסטיק מחוץ לקירות? מה יותר זול? בינתיים הזמנתי טכנאי יס ובזק כי זה יותר זול מקבלן, השאלה כמה הם טובים? נגיד למשוך תהלות בקיר או על קיר הם יכולים? ואני תכלס צריך שבכל חדר יהיה 3 נקודות ל , YES ו LAN . תודה

אני קצר בכסף כי הדירה עוד בכמה שיפוצים קטנים, הדירה בבעלותי. חציבה בקיר ע"י בעל מקצוע לא בחשבון כי אני מוגבל כספית עקב זה שעוד לא שיפצנו הכל שם, חוץ מזה לא ממה בה לי לחצוב אחרי שעשו שם כבר שיפוץ וחידוש תשתית חשמל וכו', סמתי ששקע המזגן מחובר ללוח החשמל בקומה, דרך תעלת פלסטיק כזאת, אז אני חושב שאני ילך על הפתרון הזה, זה לא הכי אסטטי, אבל זה יותר יפה מסתם חוטים מתרוצצים ברצפה או תקרה כפי ש YES עשו לי לפני איזה 14 שנה בדירה הנוככית, פשוט גועל נפש. תכלס אני בעצם לא חייב שקעי LAN, רק למשוך 2 כבלי ל חדרים הנוספים ולחבר HUB במקצה ונגמר הסיפור. אני מצרף של מה שיש עכישו:

http://imgur.com/4BdWU,BNT1J

שקע הטלפון רחוק משקע של YES/הוט :kopfpatsch: , בקיצור תנו לי כמה תגובות, אני די בלחץ ואין לי הרבה זמן לסוף המעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, תעלות מחוץ לקירות זה נורא מכוער, זה מזכיר לי את המבנים הישנים בצבא.

אם הדירה היא דירת הקבע שלך לעוד שנים אז בהחלט כדאי להשקיע בתעלות תקניות בתוך הקירות שמובילות לארון התקשרות המרכזי אשר עדיף שיהיה ארון גדול שיהיה מקום לנתב ומודם.

אם אין כסף אז אין .. זאת החלטה שלך.

נ.ב ראיתי בתמונה שהדירה סיימה את השיפוץ? כבר עבדו על הקירות? עכשיו קצת מאוחר לעשות תעלות בתוך הקירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תמיד אפשר לקנות מוכן, בכל מקרה אין לי בעיה לקנות לוחץ וכו',

בינתים ניתקתי את המפצל של יס מהדירה ישנה :silly: , עולי יהיה לו שימוש ::) .

השאלה רק איזה גודל של תהלה אני צריך? אני תכוון נגיד בהום סנטר ראיתי 15*15 או 15*30 של 2מטר אורך,

אני פשוט צריך להיות בטוח שכל החיווט יכנס שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...