בזק בינ"ל מגבילים את היקף הגלישה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינ"ל מגבילים את היקף הגלישה?

MiniMizer

Recommended Posts

מתוך חוזה הצטרפות שקיבלתי מהם השבוע:

"גלישה ללא הגבלת זמן במהירות של עד 15.00 מס''ש קצב הורדה ו- 800 קס''ש קצב העלאה בהיקף העברת נתונים(הורדה והעלאה) של עד 65 ג'יגה בייט (GB) בחודש שירות ("מסגרת החבילה")."

מישהו נתקל אי פעם באכיפה של המגבלה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה היית בעשור האחרון? :) הסעיף הזה קיים אצל כל הספקיות ללא יוצא מין הכלל (בנפחים כאלה ואחרים), אף אחת לא אוכפת אותו כמובן.

ברור שזה לא ממש נחמד שהוא בכלל שם ושצריך להסתמך על "היא לא אוכפת אותו" - אבל כאמור הסעיף הזה קיים אצל כולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך חוזה הצטרפות שקיבלתי מהם השבוע:

"גלישה ללא הגבלת זמן במהירות של עד 15.00 מס''ש קצב הורדה ו- 800 קס''ש קצב העלאה בהיקף העברת נתונים(הורדה והעלאה) של עד 65 ג'יגה בייט (GB) בחודש שירות ("מסגרת החבילה")."

מישהו נתקל אי פעם באכיפה של המגבלה הזאת?

זה קטע שאת כל הדיונים בנושא הצלחת לפספס אבל דווקא בחוזה שמת לזה לב. :)

חבל שאין איזה פלט שספק האינטרנט מוציא באופן חודשית בכדי שנדע מה שימוש התעבורה שלנו. (בדיוק כמו שעושים בסלולאר)

אני מניח שניתן לקבל זאת מהראוטר אבל זה יצריך מאמץ כלשהו. בכל מקרה, לפי דעתי אני חורג מ 200 ג'יגה בחודש בבזק בינלאומי ולא קיבלתי התראה כלשהי (בנתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם התקשרתי לבזב"ל לשאול על הסעיף הזה והאם יש להם איזה שהיא דרך שאני יוכל לבדוק בכמה נפח השתמשתי,

כמובן שאני יודע שהם לא אוכפים את זה, אבל סתם עניין אותי לשמוע מה הם אומרים, בכל מקרה הנציגה אמרה

שאין כרגע שום דרך שאני יוכל לדעת בכמה נפח גלישה השתמשתי (לפחות מבחינתם...) והם גם לא אוכפים את זה.

אבל כאשר החברה תחליט לאכוף את זה אז הם יודיעו על כך וייתנו את היכולת של בדיקה של כמה ניצלנו מתוך החבילת גלישה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מ- 013

לא לעשות שימוש אשר עולה 100 ג'יגה בייט ) GB ( לחודש קלנדרי בנפח תעבורת המידע

שתועמד לרשותך ) Download ( במסגרת שירותי האינטרנט.

אני מאמין שחרגתי מהתחום הזה.

ראיתי שיש אצלי סטטיסטיקות בראוטר. אני אפעיל אותן בשביל "הבידור" ואבדוק מה נפח התעבורה אצלי בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לנטר את גודל התעבורה בתוכנה חיצונית או בראוטר (Linksys WRT54GL) ?

יש לי את אותו דגם כמו שלך רק עם L בסוף. קושחה של DD-WRT, באופן אוטומטי מציגה כל חודש את כמות התעבורה לכל יום, מחולק להורדה והעלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם שוברים את הראש? פשוט תסתכלו בנתונים של חיבור הרשת שלכם.. אם תראו שהורדתם 200 ג'יגה והוא פעיל רק 5 ימים - אז תבינו לבד שאתם "כנראה" הולכים לחרוג בסוף החודש...

אבל שוב - הסעיף הזה קיים אצל כל החברות ללא יוצא מין הכלל והוא חסר חשיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...