מחשב חדש AMD או Intel (מחיר עד ל- 6000 ) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש AMD או Intel (מחיר עד ל- 6000 )

Morfium

Recommended Posts

כמה הערות יש לך :lol:

הערה למושג "תוכנות" - תוכנות מסחריות מנצלות את כל המשאבים של המחשב, בנצ'מרקים לא. ואכן, מעבדי בולדוזר, טובים מאד בתוכנות אמיתיות. בנצ'מרקים הם לא תמיד בקטגוריה הזאת.

מה? מה זאת אומרת שתוכנות מסחריות מנצלות את כל משאבי המחשב? זה ממש, אבל ממש לא נכון.

יש לך תוכנות שמקבלות אופטימיזציה לפי מספר ליבות, יש תוכנות שמקבלות אופטימיזציה לפי מהירות השעון (כמו מטלב למשל) ויש תוכנות שעבורו אופטימיזציה לארכיטקטורה מסויימת. מן הסתם שתוכנות בנצ'מרק לא מדוייקות שכן לא יכולות לחקות את האופטימזציות של תוכנה, שכן יש הרבה כאלו, אך הן בהחלט מהוות אינדיקציה כללי על חוזק המעבד. היתרון של מעבדי בולדוזר משתנה מתוכנה לתוכנה, אך עדיין ברוב התוכנות תקבל ביצועים טובים יותר עם מעבדי (וזה משהו שמן הסתם ניתן לראות בשטח).

הערה למספר ליבות - אי אפשר להשוות מול , הליבות של הבולדוזר מוקטנות וחלק ממודול. הליבה של האינטל מעובה עם HT ונראית כמו 2 ליבות. תשווה מספר נימים ולרוב לFX עדיפות

כמובן שאתה לא יכול להשוות, ולא רק מבחינת כמות הליבות אלא בכללי מבחינת הארכיטקטורה- וגם אף אחד לא עשה את זה. כמו שאתה לא יכול להשוות מספר ליבות, אתה גם לא יכול להשוות מספר נימים- אתה סותר פה את עצמך. נכון לסדרות האחרונות של - הארכיטקטורה שלהם עדיפה ברוב התוכנות שקיימות. השימושים היחידים שבהם הייתי יכול להמליץ על מעבד משושה/מתומן היא למערכת שתכלול הרבה מערכות וירטואליות, שכל אחת אתה יכול לשייך לכל ע"מ שלא תהיה השפעת עומסים, וגם אז- ה-i7-3770/2600 מראה אחלה ביצועים בגלל ה-HT שלו.

הערה למשחקים - במבחנים תיאורטיית מסויימים (לא כולם) למעבדי האינטל יתרון, אבל זה תיאורטי לחלוטין וגם חלשים יותר C2Q או פנום יציגו ביצועי משחק מצויינים כי צואר הבקבוק אינו המעבד אלא הכרטיס הגרפי.

כמובן, אך זאת לא סיבה לקחת עכשיו מעבד חלש למפרט שכזה. המעבד כן משפיע לפעמים על ה-FPS המינימאלי שיש לך, וזה תקף בעיקר במשחקים כבדים מאוד ועתידיים כמובן. כמו כן, מדובר על פלטפורמה שאין לך הרבה מרווח שידרוג, בעיקר בגלל הסוקט, לכן בחירה של מעבד חזק יחסית זה מעין future proof לשנים הקרוב בכל הנוגע לגיימינג.

הערה על "כשלון" - ואחזור על מה שכתבתי לפני שנה : אם 8150-FX הוא כשלון אז גם אלה שהוא מתחרה בהם, ה2500K וה2600K הם כישלון כי ביצועיו הכלליים פחות או יותר ביניהם בהפרשים לא גבוהים.

זה כן כישלון. למה? כי בחלק מהמקרים, אפילו מעבד כמו i5-750 שיצא לפני משהו כמו שנתיים וחצי עוקף אותם בביצועים או מציג ביצועים דומים.

כמו כן, היא הוציא את המעבדים הללו באיחור רב אחר המתחרה- מה הטעם להוציע מעבד דומה בביצועים לפני יציאה של סדרת מעבדים חזקה יותר מצד החברה השניה? אני זוכר טוב מאוד עד כמה היא התפארה על החוזק של מעבדי בולדוזר ובפועל הם היו מאכזבים מאוד. אז כן, זה הייתה כישלון וזאת הסיבה שלא הולך להם עם סדרה זו. הסדרה היחידה שהולך להם זאת סדרת vision שכוללת כרטיס גרפי מובנה מחוזק- זה היה רעיון חכם ואכן המעבדים הללו מומלצים לשוק הנמוך ולמערכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לשואל המקורי, בנקודות:

א. מעבד קח כמובן אינטל ולא ממספר טעמים רב: החל בתמיכה, תאימות, אורך חיים, סחירות בשוק המשומשים היה ותרצה בעתיד

למכור אותו, ביצועים ועוד...

ככלל מעבדי נמכרים בישראל יקר ביחס למעבדי אינטל: אותו מעבד של ואינטל המתומחרים זהה בארה"ב, ה- יקר יותר

בישראל ללא כל סיבה מוצדקת. זאת בשל גודל השוק הקטן שלנו וכמויות יבוא קטנות בהתאם למעבדי AMD.

בישראל מעבדי AMD לא כל כך נמכרים.

ב. לוח אם מנסיון רב שלי (ושל היבואן KSP עימו יש לי קשר רב שנים ומהווה עבורי אחד למקורות מידע סטטיסטי שהם יצרו) מינימום החזרות על

פי הסטטיסטיקה היא של דגמי בתחום לוחות אם.

כיום סדרת Z77 עושה את העבודה היטב, מומלץ יותר מאשר המקבילות של gigabyte.

מדובר פה בכל מקרה בהשוואה בין שתי חברות מובילות שלא יהיה ספק, אך בשל תמיכה משופרת ואמינות גבוהה יותר עדיפה.

כמו כן אל תיגע בלוחות מיקרו אלא רק בפול פקטור.

ג. גוף קירור כפי שכבר המליצו לך, scythe נחשבת למובילה בשוק והגרסה של Mugen 3 עושה את העבודה היטב.

חבל שכבר לא משווקים את גרסת mugen2 שהיתה עדיפה.

ד. כרטיס מסך בניגוד להמלצתו של יאיר (יאיר אל תכעס בבקשה), אל תגע ב 660TI אלא רק ב 670.

הפער בביצועים מגיע עד כדי 25% במקרי קיצון כאשר מלוא רוחב הפס זכרון רלוונטי (תלוי , רזולוציה, ורמת AA).

הסברים מעמיקים מדוע לא לגעת ב 660TI תמצא בפורום שם כתבתי על כך ורבות.

ה. דיסקים קשיחים אל תיגע במוצרי WD בשל אמינות רעועה במיוחד על פי סטטסיטיקה בת 15 שנה. אמינות דיסקים קשיחים בתחום

הבייתי היא לרוב נמוכה מאד ככלל, למעט מותג אחד ויחיד (שמביא את הידע והנסיון בתחום הקשיחים ממגזר השרתים) וזהו מותג

IBM לשעבר שהיום מכונה Hitachi, ונמצא (מלפני 3 חודשים לערך) בכלל בבעלותה של WD שקנתה אותם, אך ממשיכה לשווק

תחת השם hitachi (לא מפתיע למה).

לשאלות נוספות אני כאן, ואפשר גם במסרים פרטים. אם תרצה אשקיע בך מס' דקות בטלפון מזמני החופשי ואעשה לך סדר בראש למה

כל המלצה שלי היא כזו וכזו ומאיפה הנסיון והידע מגיעים - משהו שבכתיבה יקח לי שעה לפחות ואת זה אין לי.

מפרט מומלץ כבסיס למחשב תוכל לראות במערכת שאני הרכבתי לפני שנה לערך (לחץ על מפרט המערכת שלי לצפיה)

וזאת לאחר מלכאת חקירת שוק בנקודת הזמן ההיא שלקחה לא פחות מחצי שנה, כאשר אמינות, אורך חיים, ואיכות היו עליונים במעלה.

המפרט שהרכבתי אשתקד מהווה נקודת מוצא יחוס טובה ומואזנת וגם מאד איכותית (למעט כרטיס המסך שרכשתי משומש דגם ביניים)

והיא מפרט שעונה לתקציב שלך בן 6000 השקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לוח אם מנסיון רב שלי (ושל היבואן KSP עימו יש לי קשר רב שנים ומההוה עבורי מקור למידע סטטיסטי שהם יצרו) מינימום החזרות על

פי הסטטיסטיקה היא של דגמי .

כיום סדרת Z77 עושה את העבודה היטב, מומלץ יותר מאשר המקבילות של . אף תיגע בלוחות מיקרו אלא רק בפול פקטור.

מדובר פה בכל מקרה בהשוואה בין שתי חברות מובילות שלא יהיה ספק, אך בשל תמיכה משופרת ואמינות גבוהה יותר עדיפה.

אני מסכים לגבי האיכות, אך יחד עם זאת הלוחות שלהם נמכרים בארץ במחירים מזעזעים ולא משתלמים. לגבי מספר החזרות אני מניח שחלק מהעניין הוא שרוב הלוחות שאנשים קונים הם של ג'יגבייט. עד כה בכללי, ראיתי לוחות תקולים מכמעט כל החברות (לרוב פה, על גבי הפורום).

ד. כרטיס מסך בניגוד למצלצתו של יאיר (יאיר אל תכעס בבקשה), אל תגע ב 660TI אלא רק ב 670.

הפער בביצועים מגיע עד כדי 25% במקרי קיצון כאשר מלוא רוחב הפס זכרון רלוונטי (תלוי , רזולוציה, ורמת AA).

הסברים מעמיקים מדוע לא לגעת ב 660TI תמצא בפורום כרטיס מסך שם כתבתי על כך ורבות.

תחזור לפורום :pissed: ;D

אני מכיר את התיאוריות שלך, עד כה ה-GTX660TI פופלארי הרבה יותר בעולם (חברים ומשפחה בחו"ל :)) ולא רק בשל מחירו, אלא בשל הקירבה שלו לכרטיסים יקרים הרבה יותר, בדיוק כמו GTX660. אני מופתע גם שאתה ממליץ על GTX670 ולא HD7950...

בכל מקרה, אני עדיין עומד על שלי ואמליץ לקחת את ה-GTX660TI, וזאת בגלל הסיבה שאותה ציינתי וכמובן- בנצ'מרקים.

ה. דיסקים קשיחים את תיגע במוצרי WD בשל אמינות רעועה במיוחד על פי סטטסיטיקה בת 15 שנה. אמינות דיסקים קשיחים בתחום

הבייתי היא לרוב נמוכה מאד, למעט מותג אחד בלבד וזה מותג לשעבר שהיום מכונה Hitachi, ונמצא (מלפני 3 חודשים לערך)

בכלל בבעלותה של WD שקנתה אותם אך ממשיכה לשווק תחת השם hitachi.

אוי וואי :lol:

האמינות בעיקר משתנה מסדרה לסדרה ולא חברה לחברה, לכן סטטיסטיקה ארוכת-טווח לא תמיד טובה. עד כה, לא ראיתי כוננים מחברה מסויימת שנופלים באחוז משמעותי יותר מחברות אחרות, אם נתעלם מכל פאשלות הקושחה של .

לשאלות נוספות אני כאן, ואפשר גם במסרים פרטים. אם תרצה אשקיע בך מס' דקות בטלפון מזמני החופשי ואעשה לך סדר בראש למה

כל המלצה שלי היא כזו וכזו ומאיפה הנסיון והידע מגיעים - משהו שבכתיבה יקח לי שעה לפחות ואת זה אין לי.

מפרט מומלץ כבסיס למחשב תוכל לראות במערכת שאני הרכבתי לפני שנה לערך (לחץ על מפרט המערכת שלי לצפיה)

וזאת לאחר מלכאת חקירת שוק בנקודת הזמן ההיא שלקחה לא פחות מחצי שנה, כאשר אמינות, אורך חיים, ואיכות היו עליונים במעלה.

המפרט שהרכבתי אשתקד מהווה נקודת מוצא יחוס טובה ומואזנת וגם מאד איכותית (למעט כרטיס המסך שרכשתי משומש מלפני שנתיים)

והיא מפרט שעונה לתקציב שלך בן 6000 השקלים.

היתרון פה בפורום, זה שכולם יכולים לתת את הצעתם ודעתם עד אשר מגיעים למצב אופטימלי.

לדבר עם מישהו בפרטי זה רעיון גרוע לדעתי, בדיוק כמו שמבקשים ממני בפרטי מפרט ואני מציע לעבור לפורום, שכן סיעור מוחות יביא בסופו של דבר לתוצאה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי האיכות, אך יחד עם זאת הלוחות שלהם נמכרים בארץ במחירים מזעזעים ולא משתלמים. לגבי מספר החזרות אני מניח שחלק מהעניין הוא שרוב הלוחות שאנשים קונים הם של ג'יגבייט.

דווקא ממה שמסרו לי, הם מוכרים יותר לוחות של . בכל אופן זה לא רלוונטי, היות וכמות ההחזרה איננה סה"כ פריטים,

אלא אחוז מתוך הסך שנמכר ממותג זה או אחר. KSP חברה רצינית (אולי הגדולה בישראל) ועורכת סטטיסטיקות על מנת ללמוד

מהן לעתיד: מה יותר כדאי למכור ויעשה להם וללקוחותיהם פחות כאב ראש, בשל החזרות שנובעות מתקלות.

תחזור לפורום :pissed: ;D

אני מכיר את התיאוריות שלך, עד כה ה-GTX660TI פופלארי הרבה יותר בעולם , נו איזו שאלה זו ?!

הוא מסגמנט זול יותר ולכן נמכר ביותר עותקים. (חברים ומשפחה בחו"ל :) ) ולא רק בשל מחירו, אלא בשל הקירבה שלו לכרטיסים יקרים הרבה יותר, בדיוק כמו GTX660. אני מופתע גם שאתה ממליץ על GTX670 ולא HD7950...

הוא ביקש רק או שפספסתי ?

היה והשואל מוכן להיות גמיש גם לכרטיס מסך ממותג של אזי ללא ספק, מבחינת עלות תועלת ה- 7950 עדיף ומנצח את ה- 660TI.

זה גם מה שכל הפורומים בחו"ל וכל הסוקרים הסכימו עליו פה אחד, ולא מצאתי מי אשר חושב אחרת - לא כי חפשתי מעט האמן לי

חפשתי הרבה וחקרתי לעומק, כפי שהנני נוהג לבצע בכל תחום שאני נכנס אליו ברצינות.

בכל מקרה, אני עדיין עומד על שלי ואמליץ לקחת את ה-GTX660TI, וזאת בגלל הסיבה שאותה ציינתי וכמובן- בנצ'מרקים.

הבנצ'מרקים מספרים תמונה אחרת ואם תרצה אפנה אותך (רצ"ב).

670 מנצח 660TI ושווה את אותם 400 ש"ח תוספת שמבקשים עבורו.

אוי וואי :lol:

האמינות בעיקר משתנה מסדרה לסדרה ולא חברה לחברה, לכן סטטיסטיקה ארוכת-טווח לא תמיד טובה. עד כה, לא ראיתי כוננים מחברה מסויימת שנופלים באחוז משמעותי יותר מחברות אחרות, אם נתעלם מכל פאשלות הקושחה של .

הסטטיטיקה שברשותי מגיע ממספר מקורות, כשאחד מהם הוא מחקר רציני שפרסמה חברת ענק לשחזור חומר מדיסקים קשיחים

תקולים (זמין למיטב זכרוני באינטרנט), וממחקרים סטטיסטיים שערכנו בארץ (מספר פעמים בתקופות שונות) על מנת לבחור את הכוננים הקשיחים העמידים ביותר (מטעמים מובנים). מאז שנות ה- 80 (שהממצאים מצויים ברשותנו), כונני מנצחים בתחום האמינות בפער גדול עד עצם היום הזה. למעשה הפער אפילו גדל עם השנים.

*אנסה לראות האם יש לי יכולת להוציא לרשת חומר פנים ארגוני שנמצא ברשותי.

היתרון פה בפורום, זה שכולם יכולים לתת את הצעתם ודעתם עד אשר מגיעים למצב אופטימלי.

לדבר עם מישהו בפרטי זה רעיון גרוע לדעתי, בדיוק כמו שמבקשים ממני בפרטי מפרט ואני מציע לעבור לפורום, שכן סיעור מוחות יביא בסופו של דבר לתוצאה טובה יותר.

לא בהכרח, כמות "הרעש" לעיתים רבה והשואל מתבלבל יתר על המידה בשל אינפורמציה סותרת ממקורות שונים.

כאשר רוצים לפרוט לאזנו של שואל באופן מרוכז מהיר וממצא חומר רב בזמן קצר - "חומר אודיולוגי" קל הרבה יותר להעביר

במהירות וביעילות (אודה כי אני גם מורגל להרצות מעת לעת ולכן קל לי הדבר - "להעביר מידע במלל") .

כמובן שהחומר אינו בא במקום - אלא בנוסף לטקסטואלי!

לפיכך ייטיב השואל עם יערוך שיחה עם 2-3 גורמים שמוכנים לתרום לו מזמנם (שזה כבר מכובד מצידם) - מנסיון, האמור יקל עליו משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הנתונים ה"פנימיים" שאתה מציג מן הסתם שאיני יכול להתווכח, כי איני יודע אם מדובר על עובדות או סטייה כלשהי (לא שאני אומר שאתה שקרן חלילה, אין קשר).

לגבי כרטיס המסך, לפי שראיתי עד כה, שני הכרטיסים משתוים אחד מול השני כאשר בבנצ'מרק אחד הראשון עוקף ובשני השני (כמובן לאורך מספר בנצ'מרקים, במספר אתרים). מדובר גם על דרייברים שונים שמן הסתם מוסיפים מספר אחוזי ביצועים לכרטיסים. בכל מקרה, אמשיך לבדוק את העניין גם כן. לגבי GTX670, גם כן, מקריאה מרובה, לא השתכנעתי שהפרש הכספי הזה שווה את הפרש הביצועים שאתה מקבל (כמובן שלא מדובר על דבר ליניארי, אך בכל זאת). כמו כן, תקן אותי אם איני טועה- לא ראיתי שהוא נעול על .

לגבי הודעות - אני לא רוצה שנרחיב על זה משום שהזה סוטה מן הנושא- כפי שאמרתי מקודם, דיון עם אחד מול אחד לרוב יחסוך כאב ראש, אך לא מבטיח תוצאה אופטימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר התשובה היא כן, הוא נעול על nvidia:

"7. חשוב לי שהכרטיס מסך יהיה של NVIDIA (זה הדבר היחיד שאני לא מוכל לשנות) בנוגע לדגם הספציפי כמובן אשמח לשמוע הצעות"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ביצעתי עריכה במודעתי הקודמת שמאפשרת לנו לראות את הממוצע ביצועים שבין 670 ל- 660TI ברזולוציה 1920x1080.

פער ממוצע "מסדר גודל" של כ- 20% לערך. כך שהבקשה לתוספת מחיר בת כ- 400 ש"ח בהחלט מצדיקה את עצמה,

בטח אם משקללים את העלות בפחת לאורך השנים.

**ב- 2560x1440 אגב או בהפעלת פילטרים שצורכים רוחב פס רב - הפער בביצועים גדל.

ויאיר כן, 7950 בתדר ברירת מחדל מהיר בממוצע של 13% לערך מ 660TI,

פער שגדל עד כדי 30% סדר גודל לאחר ששניהם מומהרים! נקודה טובה למחשבה.

בעקרון: 7950 מומהר שווה ערך בבצועיו ל- 670 מומהר, ולמעשה אף עובר אותו בכ- 5% לערך סדר גודל. עוד נקודה טובה למחשבה,

היות ו- 7950 אפילו קצת יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם - אנחנו שבועיים לפני השקה של ה-Trinity וה-Vishera של . זה אומר שהדגם החזק ביותר שלהם יהיה FX-8350. מומלץ לחכות ולוא למקרה שזה יוריד את המחירים של .

לא יודע למה, אבל אני ממש סקפטי בנוגע לזה. אם נגיד ואכן תהיה הורדת מחירים כשלהי, ככל הנראה היא לא תהיה לא בחודש ולא בחודשיים הקרובים, לכן זה פחות רלוונטי לעכשיו.

תאמין לי, אני מכיר את כל הבנצ'ים- מציע לך לקרוא עוד כמה ותראה שלרוב הפער קטן הרבה יותר (ואתה בעיקר צריך לדעת שלא להתבסס על אתר אחד). רזולוציות גבוהות מאוד פחות רלוונטיות, כמו הנמוכות.

לגבי 7950, אני חושב שאתה טיפה טיפה מגזים עם הממוצע שלך (ולא ממש הבנתי עפ"י מה קבעת אותו). זה ידוע שבכללי HD7950 מעט עדיף בהמהרה, אך הדבר משתנה מכרטיס לכרטיס. כך או כך, כפי שאמרתי- אני בודק כרגע ברשת יותר לעומק על שני הכרטיסים הללו.

BTW- אחלה עריכה עשית להודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

קודם כל אני חייב לומר לכם המון תודה על העזרה, בהחלט יש לי כיוונים שונים שלא חשבתי עליהם.

בנוסף לזה, חשוב לי ליציין שאני בעצמי בונה מחשבים ומפרטים ללא מעט אנשים, אך כאשר זה מגיע אליך עצמך אז הכל נהייה הרבה יותר קשה.

nec_000 - אמר לגבי האמינות של ו- WD, אני לא יודע ולא מכיר מחקרים,

אבל אני יכול להגיד לכם שמאז מעולם על המחשבים שלי (שזה כולל גם את המשפחה ואישתי) כוללים אך ורק מעבדי מעל 15 שנה+- ומעולם לא נתקלתי בבעיות (עוד מתקופה ה K5\6\7\8 ...) כנל לגבי ה WD, והסיבה שאני כנראה לא רוכש אותם עכשיו זה מכיוון שהם נחותים בביצועים לצרכים הספציפיים שלי .

YairZ - כן, אכן ציינתי שאני מעוניין רק ב Nvidia, עד עכשיו היו לי נכון לעכשיו אני משתמש ב HD4780, ואני דיי מרוצה,

אך כעת אני מעוניין רק ב Nvidia.

המפרט המעודכן נכון ל : 29.09.2012 (19:20) הוא :

Proccessor : Intel Core i5-3570K

Cooler : Scythe Mugen 3 CPU Cooler Rev.B

Motherboard : Gigabyte Z77X-D3H s1155

Memory : G.Skill Ripjaws-X 2x4GB DDR3 1600Mhz

Graphic Card : EVGA GTX670 2GB Superclocked GDDR5

HardDrive : Western Digital Caviar Green 2TB

Tower : P280 Mid ATX Tower

נשארו לי 3 דברים שאני לא בטוח לגביהם :

1. הלוח אם

2. הכרטיס מסך

3. המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec_000 - אמר לגבי האמינות של ו- WD, אני לא יודע ולא מכיר מחקרים,

אבל אני יכול להגיד לכם שמאז מעולם על המחשבים שלי (שזה כולל גם את המשפחה ואישתי) כוללים אך ורק מעבדי מעל 15 שנה+- ומעולם לא נתקלתי בבעיות (עוד מתקופה ה K5\6\7\8 ...) כנל לגבי ה WD, והסיבה שאני כנראה לא רוכש אותם עכשיו זה מכיוון שהם נחותים בביצועים לצרכים הספציפיים שלי .

לתשומת ליבך שלא טענתי דבר לגבי אמינות של מעבדי - ככלל מעבדים אלו הם רכיבים בעלי אמינות מזהירה והסיכוי להתקל במעבד תקול הוא אפסי. ברשותי נסיון רב שנים על מעבדים משני המותגים המוכרים כיום כמו גם על מעבדים של IBM, ושל מוטורולה - עוד מהימים היפים שהם היו מפתחים ויצרנים בנישה. הסיבות לרכישת מעבדים של אינטל ולא של נעוצה בגורמים שאינם מתחום האמינות. היה ותרצה לקרוא מעט מהסבריי בנדון חפש בפורום מעבדים, תחת השם שלי וחיתוך על המילה בולדוזר.

תתקל שם בשרשור ארוך שנוצר בעת השקת המעבדים הללו, והסבריי שמהם באופן עקיף, ניתן ללמוד למה עדיפים מהפאן של

ביצועים. סיבות נוספות יש ועל כך בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מחליט לקחת כונן איטי יותר באותו מחיר? פשוט מדהים.

נכון לעכשיו, גם לאחר קריאה מרובה, אני עדיין עומד על דעתי- לקחת GTX670 זאת טעות.

מה ההתלבטויות שלך מבחינת המארז ולוח האם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מחליט לקחת כונן איטי יותר באותו מחיר? פשוט מדהים.

נכון לעכשיו, גם לאחר קריאה מרובה, אני עדיין עומד על דעתי- לקחת GTX670 זאת טעות.

מה ההתלבטויות שלך מבחינת המארז ולוח האם?

אנא תן לי כונן שמהיר יותר, עולה +- אותו הדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי משהו מהיר וזמין בנוגע לאמינות כוננים קשיחים:

http://www.tomshardware.com/reviews/hdd-reliability-storelab,2681-2.html

כמו שצויין, hitachi = במקום הראשון בתחום.

"Conclusions

Hitachi manufacturers the safest and most reliable hard drives, according to the Storelab study. Of the more than 200 Hitachi hard drives received, not a single one had failed due to manufacturing or design errors. All failures were due to physical impacts caused by the users. Adding the highest average lifespans and the best relationship between failures and market share, Hitachi can be regarded as the winner here."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא תן לי כונן שמהיר יותר, עולה +- אותו הדבר .

בחיאת קרא שוב את הפוסט, וקשה לבצע חיפוש מינימאלי ב-KSP?

הנה- http://ksp.co.il/?uin=15287

אגב nec_000, אני מניח שאתה יודע שהיטאצ'י (או יותר נכון חטיבת הכוננים שלה) היא בבעלות WD לפי מה שאני זוכר, וחטיבת הכוננים של שייכת לסיגייט. זאת כנראה הסיבה שהלכה גם תחרות המחירים שהייתה פעם, וירידת המחירים לאחר השטפון שהיה שנה שעבר איטית במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...