האם באמת יש הבדל בין כל ה2.1-ים של עד אזור ה250ש"ח? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת יש הבדל בין כל ה2.1-ים של עד אזור ה250ש"ח?

idofr

Recommended Posts

היי, ראיתי כמה וכמה המלצות ל2.1 למחשב ובתכלס כולם ניראים די דומה וכולם בערך באותו המחיר, האם יש באמת הבדל בין החברות המוכרות? אני צריך את הרמקולים בעיקר למוסיקה וסרטים, שום דבר שדורש יכולות מיוחדות או עוצמות גבוהות אבל עדיין אני רוצה לשמוע מוסיקה בצורה איכותית ונורמאלית.

(אם יש המלצות ספציפיות זה גם יתקבל בברכה, התקציב גמיש יחסית)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל.

גם אם נתחיל מנקודת הנחה שבמחיר הזה אין ממש הרבה אפשרויות טובות , לכל סט יש את הנטיות שלו.

יש לך את הסט הזה: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=742048

לכל אחד יש אוזניים שונות , רגישות וההעדפה לצליל שונה , אז לא בטוח שמה שאני אוהב לשמוע , זה בהכרח מה שאתה אוהב לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אבל בסך הכל השימוש הוא די עדין כלומר נכון שלכל אחד יש אוזן שונה אבל אני לא צריך אותם לווליומים חזקים או לסאונד איכותי בטירוף, רק שיהיה כיף לשמוע מוסיקה ומידי פעם לשחק ולראות (כמובן שעדיף שיהיו כמה שיותר מוצלחים במסגרת התקציב)

חוץ מזה, את הרמקולים שנתת אפשר למצוא בבין 36 ל40 אירו, אני יכול לעלות בעוד אזור ה100 ש"ח אם זה עושה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עולה בתקציב , אז יש לך את JBL Creature III.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=753953

הצליל שלהם דיי מאוזן והבאס לא משתלט על הצליל.

נכון שפה בפורום מלא יגידו לך שהם קטנים , לווינים ועדיף מדפיים 2.0 , אבל זה לא תמיד נכון , במיוחד לא בתקציבים הנמוכים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, הם אזור ה75 אירו שזה קצת מעל התקציב אבל אני אוהב את העיצוב אז יש מצב סביר שאני ידחוק אותו קצת.

יש עוד המלצות?

אני יודע שהCreative הם מאוד נפוצים, האם זה רק בגלל שהם זולים או שהם באמת סבבה?

שמעתי שיש גם איזה SpeedLink או משהו שאמורים להיות סבבה.

אתה אומר שהתקציב נמוך ואתה צודק, אבל אני חושב שהוא דיי פייר ביחס לדרישות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מבין מה אתם רוצחים אותי על מחיר, כולה למחשב, אני באמת שמח שיש לכם את הכסף להיות אדיופילים, אבל אני לא יכול להרשות לעצמי מה גם שרוב המוסיקה שלי היא בMP3 שמראש האיכות לא בשמיים ואני לא מגיע אף פעם לווליומים גבוהים.

המיקרולאב דווקא ניראה לי יותר טוב, אני לא צריך לדחוק את התקציב בשבילהם (44 אירו) ואם אתם אומרים שהם טובים אז מבחינתי זה אחלה בחירה, איך הם בהשוואה לJBL? כי אין לי ספק ששם אני משלם גם על מותג ולא רק על המוצר.

עריכה:

ראיתי גם את הM700U שגם כן קצת דוחקים את התקציב, אבל אם אתם אומרים שההבדל משמעותי אז אולי אני יקח אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עולה במחיר לרמה של הJBL הייתי שוקל גם את MicroLab SOLO4C

תודה, אבל הם עולים 120 אירו, זה פי 3 מהגבול הנמוך של התקציב (או מהM200)

עושה רושם שאני יקח את הM200 או את הM700, אני יבדוק היום אם יש אותם בחנות פה ואם לא אז דרך האינטרנט, תודה רבה לכולם ואני יעדכן אם יהיו התפתחויות אחרי ביקור בחנות.

אה, ואת ה820 לא מצאתי, אבל מצאתי 880 שהם כבר מותחים את התקציב יותר מידי, מה שמשאיר את ה700 אופציה ריאלית, תודה אבל

עדכון:

היי, אז חזרתי מהסיבוב שופינג (הייתי צריך מקלדת ורמקולים) את הרמקולים לצערי לא מצאתי אבל קניתי אחלה מקלדת, לצערי היא עלתה קצת יותר ממה שציפיתי להוציא על מקלדת ולכן ניראה לי שאני יזמין את הM200 ביום שני, תודה רבה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...