מה הדגשים שצריך במפרט למחשב במיוחד לצפייה בסרטים באיכות גבוהה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדגשים שצריך במפרט למחשב במיוחד לצפייה בסרטים באיכות גבוהה

alex542

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבדי I3 גם עובדים בתדרים מהירים יותר

מיוצרים בליטוגרפיה של 22NM (בדור הIVY BRIDGE)

תומכים בזכרונות מהירים יותר

ויש להם מאיץ גרפי חזק יותר.

אבל ביחס של עלות/תועלת לHTPC הם בהחלט לא יתנו לך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות .

אחרי שבדקתי עוד כמה דברים נהיו לי שאלות נוספות:

הלוח H61M E23 שהומלץ לי תומך בSATAII אני צודק?

והייתי רוצה לעשות גם כונן גיבוי אבל אני לא צריך לכל המערכת אלה לכמה דברים מסויימים שלא יעברו את ה10 גיגה או 20 גג אז השאלה שלי אם יש אופציה לחבר מסוג SATAI כי חבל להשקיע בשביל זה בכונן ברמה גבוהה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות נוספות :

1)בלוח אם H61M-E23 רשום לי"OC Genie II: Auto OC to boost performance in 1 sec" למה מתכוונים?

2)איזה מארז הייתם ממליצים לי שמתאים ללוח אם H61M-E23 ?

3)ואיזה ספק הייתם ממליצים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות הקודמות נפתרו ונשארו לי שאלות בנוגע לכרטיס .

איזה כרטיס הייתם ממליצים עד 200 שח שיודע להקליט ?

כרטיס שיש לו אופציה של הקלטה מספיק שמחברים את חיבורי הRCA(צהוב ,אדום ולבן) לממיר לסדר את ההגדרות והכל והיה אפשר להקליט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא גם איכות תמונה וזה כבר מושפע מכרטיס מסך וגם מסך עצמו לכן אתה לא יכול להגיד כל מחשב משלושת השנים האחרונות .

כי לא כל אחד קונה כרטיס מסך רגיל במקום מובנה לפחות כל אלה שלא מתכוונים לשחק במשחקים כבדים.

חוץ מזה הייתי גם צריך מארז לHTPC (ויש שיש להם בעיה של הכנסת כרטיס מסך שהוא לא פרופיל נמוך וספק עם פחות הספק.

בכל מקרה לא עניתה לי על השאלה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא גם איכות תמונה וזה כבר מושפע מכרטיס מסך וגם מסך עצמו לכן אתה לא יכול להגיד כל מחשב משלושת השנים האחרונות .

כי לא כל אחד קונה כרטיס מסך רגיל במקום מובנה לפחות כל אלה שלא מתכוונים לשחק במשחקים כבדים.

זה כבר הרבה הרבה שנים לא רלוונטי ולא נכון. תקבל איכות תמונה מעולה גם מכרטיס המסך החלש ביותר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להקליט מכל כרטיס שיש לו את הכניסות המתאימות.

אם יש לך חיבור PCI אז זה יתאים.

אוקי תודה רבה

זה כבר הרבה הרבה שנים לא רלוונטי ולא נכון. תקבל איכות תמונה מעולה גם מכרטיס המסך החלש ביותר היום.

אני יבדוק את העניין מאוד לעומק ויחזיר לך תשובה סופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...