הת'ראד השנתי- האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הת'ראד השנתי- האם אתה צם ביום כיפור?

bezangeloo

האם אתה צם ביום כיפור?  

966 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

תשובות:

1. לא משנה כי אתה גוי

2. לא משנה כי אתה גוי

3. לא משנה כי אתה גוי

4. לא משנה כי אתה גוי

5. לא משנה כי אתה גוי

6. מה זה אכפת לך? אתה גוי

7. לא משנה כי אתה גוי

8. לא משנה כי אתה גוי

אני שמח שיש לך עוד שאלות, ומקווה שתספיק לשלוח אותם לפני כניסת החג ע"מ שאספיק לענות לך...

סיימתי תהליך גיור שלשום...אז בום עליך, אפס :lol:

ואם אתה לא יודע לענות על השאלות שלי, אל תברח לפסים אישיים.

זה מראה כמה אתה 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תהליך גיור בלי קבלת מצוות שווה לת** שלי, אז בום חזרה, אפס.

אתה עדיין גוי :lol: :lol:

טבלת בבריכה של הקאנטרי קלאב המקומי או בג'קוזי?

חחחח מי ישמע לענות לשאלות שלך, מה שאלת? אם אורי גלר יכול להעביר עברות בטלקנזיס? חחחחח עלק לענות לשאלות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיור מלווה בשמירת מצות- אז אתה צם? :lol: ... :cool2:

מה זה משנה? העיקר שעכשיו יש גושפנקא מהרבנות.

חדרתי לאויב מבפנים. :la:

חחחח מי ישמע לענות לשאלות שלך, מה שאלת? אם אורי גלר יכול להעביר עברות בטלקנזיס? חחחחח עלק לענות לשאלות שלך

השאלות האלה הגיוניות בערך באותה מידה(אם לא יותר) כמו הסיבה שבגללה אתה צם ושומר מצוות.

אז כפי שנאמר, מי שגר בבית מזכוכית, עדיף שלא ישליך אבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות האלה הגיוניות בערך באותה מידה(אם לא יותר) כמו הסיבה שבגללה אתה צם ושומר מצוות.

תגיד יש עוד Lev כאלו כמוך או שזה מתחיל ונגמר ב-0. בנאדם חבל בתור אחד מוותיקי האתר איזו בוטות וזלזול של בן 15. ממש מרגישים את השנאה שלך במילים שאתה רושם.."אויב"..מי שצם הוא אויב שלך :-\

נשמע מהמילים שלך שלא ממש מעניינת אותך זהות יהודית גם אם אתה יהודי או לא..אז מה לקחת ללב שקרא לך גוי ??? אין ספק שהחומצה הצהובה גרמה לך להראות כמה אתה לא מכבד אחרים.

לכל הצמים צום קל ולמי שלא צם שיהיה בתאבון ולכולנו גמר חתימה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה. אם מהתחלה אתה חושב שכל העניין זה שטות אחת גדולה, בשביל מה הטרחת את עצמך בתהליך הגיור?

הרי חלק (וחלק גדול) מהיהדות זה הדת. בשביל מה להיות יהודי אם מראש אתה מזלזל בעניין?

ועוד משהו- השאלות שלך לא הגיוניות באותה המידה שאני (או הוא) צמים ושומרים מצוות. הן נועדו לזלזל בסיבה בגללה אני (או הוא) צמים ושומרים מצוות. אז אל תופתע שמקניטים אותך בחזרה. זה לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו אומר:"ואם אתה לא יודע לענות על השאלות שלי, אל תברח לפסים אישיים.

זה מראה כמה אתה 0."

אבל השאלות היו "האם מי שדוחף לאף פטור מצום?"

||

||

V

הוא מפגר

מ.ש.ל

לגבי שאלתך הנוספת, "מה זה משנה?"

זה משנה מאד כי זה אומר שאתה עדיין גוי, מה שאומר שהתשובות שנתתי לך עדיין תקפות, ואתה יכול לסמוך עליהן בראש שקט.

שמחתי לעזור, אם יש עוד שאלות תרגיש חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אני לא מבין מה מוזר בשאלה הזאת. אם כל הנקודה היא להתענות ביום כיפור ולעשות חשבון נפש.

אני חושב שגדולי הדור בהחלט צריכים לשקול להמליץ על להעביר את הצום עם butt plug תקוע לכם ברקטום, כי:

א. זה יענה אתכם יותר, יגרום לחשבון הנפש לעלות לרמה שבדידים של 1-10 כבר לא יספיקו.

ב. זה ייצור מקומות עבודה לחרדים ודתיים שיישמחו לייצר butt plugs עד לא ידע, מה שייגרום לשגשוג כלכלי שעוד לא נראה כמותו בישראל.

ג. זה ייתן לך עוד 7 ד' בגן עדן עם הקב"ה אהובך. או כמו שאמר Cartman -

Jesus, i want you inside me. fill me up with your warm love.

בכלל, אני חושב שלאחרונה נהיינו pussies. פעם היינו מקריבים בנים כדי להוכיח לקב"ה את אהבתנו הנצחית.

מה קרה לנו? התרכחנו. מאידך, תראו את המוסלמים, חותכים ומפוצצים את עצמם. כל קריקטורה הכי קטנה על מוחמד,

גורמת לזעם בלתי נשלט בכל העולם כולו.

אז אמנם butt plug זה לא ממש לחתוך את עצמך עם שרשראות וסכינים או להתפוצץ באוטובוס. אבל אני בטוח שהקב"ה יהיה מספיק

סבלני בשביל לתת לנו to ease in to it. הרי היי, איראן לא נבנתה ביום אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין באיזה שלב תתחיל להתלונן שהצד הדתי (כמו תמיד כמובן) הוא זה שמתחיל להתבטא בצורה נמוכה ולנבל את הפה.

בחיי, כמה עלוב.

מזל שיש לך את הגיבוי מהמנהלים.

זה נותן לי עוד רעיון למוצר שיזניק את כלכלת ארץ הקודש, זבת חלב ודבש לשיאים חדשים שטרם נראו,

אחרי המהפכה הזאת, דובאי תראה כמו שיכון התקווה לידנו.

טישו לאנשים שנעלבים כי פגעו להם ברגשות באמצעות העברת ביקורת על דמות דימיונית או ציווים של אותה דמות שהם מאמינים בה.

מותאם במיוחד לספיגה של דמעות תנין.

עוד משהו שהייתי חייב.

In soviet russia - Yom Kippur fasts in people once a year.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...