איפה אפשר לשמוע מבחר גדול של אוזניות באזור המרכז? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לשמוע מבחר גדול של אוזניות באזור המרכז?

X_Dror

Recommended Posts

הי,

אני מחפש Over the ear (שמכסות את כל האוזן וקצת מעבר), למוזיקה קלאסית, רוק, ג'אז... (לא משהו עם באסים מוגזמים)

בכל אופן, הבנתי שאני לא באמת יכול לדעת אם יתאימו לי או לא בלי שאני אנסה אותן אישית.

הייתי בבאג בקניון איילון והיה שם מבחר קטן של שאפשר לבדוק, אבל הוא היה ממש מצומצם ואף אחת מהאוזניות שם לא התאימה בעליל.

אני תוהה אם יש עוד חנויות באזור המרכז בהן יש מבחר רחב של לבדיקה, ואולי אפילו שהמחירים שם סבירים לקניה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! בסוף בדקתי וקניתי בקילומובו.

מכיוון שאני שומע גם דרך הפלאפון, לחלק מהאוזניות השמע דרכו היה חלש מדי, ולא היה ניתן היה לחבר מגבר לפלאפון כדי לבדוק אותן איתו.

אבל בכל זאת בסניף המבחר יחסית רחב והצוות עזר בכל מה שיכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! בסוף בדקתי וקניתי בקילומובו.

מכיוון שאני שומע גם דרך הפלאפון, לחלק מהאוזניות השמע דרכו היה חלש מדי, ולא היה ניתן היה לחבר מגבר לפלאפון כדי לבדוק אותן איתו.

אבל בכל זאת בסניף המבחר יחסית רחב והצוות עזר בכל מה שיכל.

מה קנית?

ואני מבין שהאוזניות שקנית יותר מתאימות לקלאסי ורוק, עם פחות דגש על הבאס? (לאחרונה הבנתי שזה גם מה שאני מחפש).

גם אצלי עוצמת הווליום חלשה בנגן שלי, אבל הפעם שאלך לקנות , אם הצליל יימצא חן בעיניי אבל הרגישות תהיה נמוכה, אני בכל זאת אקנה, אני לא אתפשר בשביל הנגן המאעפן שלי, מקסימום אני אקנה נגן חדש.

בכל אופן, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...