קיבלתי AURORA2 משומש מ-BUYINCOINS? מה עכשיו? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי AURORA2 משומש מ-BUYINCOINS? מה עכשיו?

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שכתבתי להם:

2012-09-23: gonenbkn

----------------------------------------------------------

Dear Shawn,

I understand your difficulty but this is caused by you sending a used/damaged item so I think it is only fair you will cover the related cost.

re-checking my options, I did some queries and no one is willing to buy a used, opened and scratched , sold new at 109$, for more then 80-90$. Thus, selling it 2nd hand I loose minimum 30$-40$ from the price I paid while shipping it back for a full refund costs only ~10$ or so.

If 15$ refund is indeed your last offer you leave me no choice but to open a dispute/claim with as I'm not willing to either pay extra or loose money and remain without a because of your mistakes.

This is simply unfair business an not fitting such esteemed on-line retailer like BUYINCOINS!

I ask you to forward this dispute higher in the management team if this is what required to achieve a satisfactory resolution for both sides.

Thanks again for all your support,

Hoping for a successful resolution for all involved,

Gonen Barkan

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לא הקפדתי יותר מדי על הדקדוק והדיוק באנגלית כי מיהרתי וממילא הם... סינים., תראו איך הם כותבים - רוב הסיכויים שככה הם מבינים יותר טוב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את ההתנהלות שלהם בשווקים ...

הסינים האלה ...

פנה לחברת אשראי ועזוב אותך מכל ההתעסקות הזאת, זה כמעט כמו לדבר לקיר.

לקח לי 4 חודשים לקבל החזר על משהו שpandawill בכלל לא שלחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נשמע 1immortal? תודה...

לפנות לחברת האשראי ולא ל-PAYPAL?

יש סתירה בין השתיים? כלומר, האם אפשר לפתוח במקביל DISPUTE ב- וגם בחברת האשראי (אמריקן אקספרס)?

החשש שלי הוא שלא מדובר כאן במשהו שלא שלחו או ששלחו איזו שרשרת של 2$ במקום טאבלט.

הם טוענים ששלחו חדש והנזק נגרם במשלוח ולך תוכיח שאין לך אחות ולא גרמת לנזק בעצמך.

אני שמתי לב לזה רק אחרי שלוש-ארבע פעמים ששיחקתי איתו (זה לא כל כך בולט, רק במסך כהה עם תאורה ישירה).

לא בטוח שחברת האשראי תתעסק עם זה וגם לא יודע לגבי - איך הם יכריעו? על בסיס מה?

בסוף אני לא אקבל גם את ה-15$ פיצוי שהם מציעים עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לראות זאת מהזוית שלהם וזכור שהסינים ממש לא שונים מהישראלים בהתנהלות שלהם.

הם קיבלו מהספק מכשיר ושלחו אלייך, הרי כך כולם עובדים. (כולל כל החנויות בeBay, המקבלות את המוצר מהספק אחרי שבוע שבועיים אבל מצהירות ששלחו אחרי יום)

עכשיו, אם אתה מחזיר הם איבדו את הוצאות המשלוח ויש הוצאות של התנהלות מול הספק.

היות ומרווח הרווח שלהם נמוך מאד, גם אם יש סיכוי מסויים שאתה צודק, הם לא יכולים להרשות לעצמם לשלם גם על עלויות ההחזרה היות וזה פותח פתח לרמאים - והם מכירים כאלה הרבה, גם מבית.

בנוסף, כל החנויות מתנהגות כך (גם בארץ) וזה חלק מהסיכון של הזמנה בדואר.

מלבד זאת, אם תתחיל בהתנהלות מול או חברת האשראי (Paypal לא יעזרו במאומה, מנסיון) הדבר הראשון שידרש הוא משלוח חזרה של המוצר ולכל היותר תקבל ביטול עסקה - כך שתהיה אחראי בכל מקרה על התשלום למשלוח חזרה.

זה מעצבן, לא צודק אבל הכי חשוב למזער נזקים, לא לחפש צדק. לא תקבל צדק, בטוח.

ומנסיון, הם עושים למענך הרבה יותר מכל החנויות שנתקלתי בהן במצבים דומים. אז נכון שאם כולם מפלצות זה לא עושה מהם קדושים, אך לפחות הם משתדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש סיכוי מסויים שאתה צודק, הם לא יכולים להרשות לעצמם לשלם גם על עלויות ההחזרה היות וזה פותח פתח לרמאים

לא הבנתי איך בדיוק? :nixweiss:

מלבד זאת, אם תתחיל בהתנהלות מול או חברת האשראי (Paypal לא יעזרו במאומה, מנסיון) הדבר הראשון שידרש הוא משלוח חזרה של המוצר ולכל היותר תקבל ביטול עסקה - כך שתהיה אחראי בכל מקרה על התשלום למשלוח חזרה.

זה מעצבן, לא צודק אבל הכי חשוב למזער נזקים, לא לחפש צדק. לא תקבל צדק, בטוח.

עזוב צדק - אם זה לקבל 15$ ולהישאר עם מוצר משומש או לשלם 10$ משלוח ולקבל זיכוי מלא, נראה לי שאבחר באפשרות השניה.

ממילא מוכרים אותו ב-10$ פחות ממה שקניתי ב-AINOLSTORE ולפחות אקבל אותו חדש (אני מקווה).

עבור 30-40$ כבר אולי שווה לחיות עם זה מאשר לשלוח חזרה וכל הבלאגן.

החשש שלי שפתיחת DISPUTE תוביל לכך שלא יקבלו את הטענה שלי ואז אתקע איתו בלי כל "פיצוי".

מצד שני, זה כולה 15$ - בקושי המבורגר + בירה. קצת פרופורציות אסור לשכוח.

ובכל הקשור לזווית הראיה שלהם - הם שלחו מוצר משומש ומנסים למכור אותו בכל מיני טריקים בכמעט 95% ממחיר של מכשיר חדש דנדש.

לא עבד? קורה, אבל תפצו כמו שצריך או שלפחות תתנו זיכוי מלא + משלוח חזרה. אפילו בלי פיצוי על עגמת הנפש וההמתנה הארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שיש מבחינתם יש סיכוי שאת הנזק אתה גרמת או הדואר (ולא מילאת דו"ח נזק).

מרווח הרווח שלהם לא מאפשר להם לטפל בך חינם לחלוטין בגלל שאם כל אחד שהיה שורט את המכשיר שלו ,או כל פעם שהדואר היה דופק משהו והמקבל לא היה ממלא טפסי נזק והם היו נאלצים להפסיד יותר מ50% ממחיר המוצר הם לא היו מתפרנסים.

ושוב, אתה מדבר מתוך האכזבה שלך, שהיא מובנת.

אבל אין פה בכרח משהו במתכוון וגם הם כנראה תקועים באמצע, הם לא יותר מתחנת מעבר ואם המוצר באמת יד שניה זו אשמת היצרן וממנו הם בטוח לא יקבלו פיצוי על עוגמת הנפש.

אל תבנה על Paypal, הם רמאים. במקרה מובהק שהיה לי מול מוכר בeBay (כשקניתי אפילו קיבלתי Buyer protection במייל)ששלח מוצר בשווי 20 דולר במקום מוצר בשווי 400 דולר ובו סרבתי לקבל את החבילה בדואר (והוא נשלח כמובן חזרה - Return to sender) הם סרבו לעזור בתירוצים מפגרים.

חברת האשראי הם הכתובת, אדיבים, נחמדים ומקשיבים.

אתה גם קצת סותר את עצמך, מזלזל בזיכוי של 15 דולר אבל עושה סרט מעלות החזרה של 10 (וזה אפילו פחות מזה).

קח אויר, תרגע, שקול את האפשרות שמתאימה לך ביותר ולך עליה. לא שווה את העצבים.

לא יודע אם זה עוזר אבל בPandawill יש את הMars במכירה מהירה מחר :

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=monday

זו מכירה שניה בשבועיים האחרונים, כך שיש סיכוי טוב לתפוס אותה.

הבעיה שהמסך אינו ולכן אני בדילמה האם לקנות גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך שבכל מקרה לא מדובר במשהו הרה גורל וודאי שלא שווה עצבים.

אתה גם קצת סותר את עצמך, מזלזל בזיכוי של 15 דולר אבל עושה סרט מעלות החזרה של 10 (וזה אפילו פחות מזה).

קח אויר, תרגע, שקול את האפשרות שמתאימה לך ביותר ולך עליה. לא שווה את העצבים.

הברירה מבחינתי היא בין טאבלט משומש ב-15$ הנחה (~105$ עלות) או לשלם 10$ על החזרה, להתעסק עם הדואר/אריזה, לחכות עוד לפחות חודש לטאבלט חדש ולקוות שבאמת יעשו REFUND מלא בלי שטויות והחדש באמת יגיע חדש.

ה-MARS במחיר מצויין אבל ה-SPEC לא משהו בכלל ומניסיון עם מסך TN ו-IPS בטאבלטים ההבדל תהומי. לא להתפשר.

אפשר לחכות עוד חודש וקצת ואז יתחיל ה- עם דילים מצויינים בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שהזכרת את הBlack Friday, אני אמתין עם הקניה של הטאבלט לאישתי (למעשה ,היא זו שתמתין...)

נסה להתעלם מהעובדה שהוא משומש וקח החלטה על בסיס השריטה.

האם היא מפריעה לעבודה ,בתנאים בהם אתה עובד איתו, או לא ?

הרי בכל מקרה תוך תקופה לא ארוכה (לא הרבה יותר משנה) כבר תרצה להתקדם הלאה, אז אולי זה לא שווה את כל ההמתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים זה מעצבן לראות את השריטות אבל עיקר החשש שלי מאורך החיים הצפוי לו אם הוא באמת משומש.

הוא מיועד לבנותיי ואני מאמין ומקווה שיחזיק מינימום שנה-שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...