DXRACER - קנייה קבוצתית של כיסאות גיימינג / עבודה מקצועיים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DXRACER - קנייה קבוצתית של כיסאות גיימינג / עבודה מקצועיים

propush

Recommended Posts

עדכון:

שלום חברים!

אני יודע חיכיתם זמן רב, אבל הנה זה בא. נעזרתי באבא שלי (למי שמודאג, אני לא ילד, אני סטודנט בן 25), והתייעצנו עם מי שצריך בנושאי התובלה והאספקה. ואנחנו מוכנים עכשיו לספק את הכסאות ב- WAIT FOR IT - פחות ממה שהם נמכרים באירופה! כן כן, מוצר שלא נמכר בכלל בארץ, בפחות ממה שהוא נמכר באירופה. על המחיר בארה"ב אני בכלל לא מדבר - זה איזה 500 דולר יחידה, מהסוג הפשוט.

אז, המוצר עצמו:

המוצר הוא כסא DXRACER מסדרה D. DXRACER מייצרת 4 סדרות: F,M,U,D. כסאות מסדרה F הם הפשוטים ביותר, והם מה שאתם רואים אצל השחקנים המקצועיים לרוב. אפשר לזהות אותם לפי זה שיש במשענת בחלק העליון שני חורים כאלו. סדרה M זו סדרת אקסטרא לארג' - היא לא טוב יותר, אבל פשוט גדולה יותר - לאנשים גדולים פיזית. סדרה U היא הסדרה המובחרת ביותר, היא פשוט סוג של OVERKILL, ומעלה את המחיר באופן מאוד מאוד משמעותי - לדעתנו, לא באופן ששווה את זה. סדרה D היא סדרה לגיימינק מקצועי ומשרד, כלשונם, המתאימה לשימוש אנטנסיבי של יותר מ-8 שעות ביום, כלשונם. אלו הכסאות שאנחנו מביאים.

אתם יכולים להתרשם מהסדרות השונות באתר של DXRACER:

http://www.dxracer.net/

סדרה D:

http://www.dxracer.net/cat5_d-series.html

הכסאות מגיעים בשלל צבעים. אם תחפשו ספקים אחרים מאירופה תוכלו לראות שזה בעצם עשרות דגמים. אנחנו לא יכולים לאפשר לכל אחד לקנות מה שהוא רוצה ושייצרו את כולם עבורינו במיוחד. לכן, בחרנו במגוון צבעים שאנחנו חושבים שהוא מאפשר סיפוק של רוב החברה שאולי רוצים כזה כיסא.

להלן הדגמים והתמונות שלהם. התמונות הם להתרשמות מהצבע, את הפרטים עצמם כדאי לכם לראות באתר ממקודם:

DXRACER סדרה D מדגם OH/DO1/N, בצבע שחור:

xU75j.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D09/RN, בצבע שחור + אדום:

5k2ZD.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D91/GN, בצבע אפור:

5QET1.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D92/NB, בצבע שחור + כחול:

B3y9Y.png

מחיר:

עלות כל כסא DXRACER מסדרה D היא 1350 שקלים. תוכלו לאסוף את זה באיסוף עצמי, או שנשלח לכם את זה בדואר, אבל אז צריך לשלם על המשלוח - אנחנו לא גוזרים לכם קופון על המשלוח בדואר .

המחיר באירופה עומד על כ-280-290 יורו, שהם כ1450 שקלים, לא כולל משלוח.

זמן אספקה:

כ-6 שבועות מרגע שאנחנו מזמינים, ואנחנו מזמינים אחרי שאספנו את כולם.

תנאים נוספים:

אנחנו זקוקים ל 50 קונים. אנחנו יודעים שזה הרבה, אבל מתחת ל50 כסאות המחיר לכל כסא עולה בחדות לאור עלויות גבוהות שלא מושפעות מכמות הכסאות כל כך, לכן לא יהיה אפשר להציע את המחיר הזה עבור פחות מ-50 יחידות.

הרשמה:

יש לשלוח מייל עם הפרטים הבאים לכתובת danmozes@apapa.info:

שם מלא

כתובת דואל

מספר טלפון

מספר כסאות בו מעוניינים - מספר דגם. תקפידו על מספר הדגם.

עוד אני מבקש, שתרשמו כאן בפוסט שאתם נרשמים. זה יקדם אנשים אחרים לרכוש - ואנחנו צריכים אותם כזה שזה יצא לפועל!

תהליך הרכישה:

אנחנו אוספים כרגע קונים. כאשר יהיו לנו 50 הקונים הדרושים, אנו נפנה אל אלו שנרשמו במייל להסדרת התשלום - ולאחר מכן נזמין את הכסאות. זמן האספקה יהיה כ-6 שבועות כאמור. המשלוח יהיה מבוטח.

יאללה, להרשם!

ההודעה הישנה (המקורית):

------------------------------------------------

שלום לכולם.

*מנהלים - לדעתי פוסט זה רלוונטי לפורומים נוספים - אם כן, אנא פרסמו אותו גם שם בבקשה!

פוסט זה התחיל ביוזמה בתוך קהילת הSC2 הישראלית, אבל הומלץ לי, ואני חושב בצדק רב מאוד, לשתף גם אתכם ביוזמה:

ארגון רכישה קבוצתית של כיסאות DXRACER.

מה זה?

אלו כיסאות מעולים שישמרו על הגב שלנו. הם אזלו מהמלאי, אחרי שהיתה פרסומת עבורם באיזה טורניר (אני חושב IEM). אתם יכולים לראות שחקנים מוכרים יושבים עליהם בסטרימים שלהם. עכשיו, אני לא מציע לאף אחד לקנות כיסא רק כי השחקן האהוב עליו יושב על כיסא כזה. אבל השימוש בכיסאות הללו בסצינה אומר עליהם משהו - שהם יכולים לעזור לאנשים שיושבים הרבה על התחת.

הכסאות מתאימים כמובן גם לעבודה משרדית מכל הסוגים - אם אתם הרבה שעות על הכסא - זה כסא בשבילכם.

למה אני צריך את זה?

כי ישיבה ממושכת גורמת לנזקים עצומים לגוף. גם ישיבה ממושכת על כיסא טוב אינה מומלצת, אבל זה עדיף עשרות מונים על כיסא גרוע, ואפילו בינוני.

למה קניה קבוצתית?

כי הם לא עושים משלוח לארץ. הקניה הקבוצתית היא לא כדי לקבל מחיר מהם (הם לא יתנו, הרגע אזל להם המלאי) - היא כדי לקבל מחיר למשלוח לארץ. אני מכיר אנשים בעסקי התובלה, ואם נהיה כמה אנשים יחד אולי נוכל לארגן משהו. הכסאות לא נמכרים ולא נשלחים לארץ באופן ישיר.

למרות שהמטרה הרשמית אינה "להשיג מחיר" - יעשו מירב המאמצים להפעיל את הכוח שלנו קקבוצה כל מנת שזה יקרה.

תראה את הסחורה

בסדר:

http://www.needforseat.de/eu_english/shop/pro-gaming--office/dxracer-cuda-gt.php

זה כסא לדוגמא, אפשר לבחור מכל המבחר שלהם. הכסאות אמורים לחזור למלאי בשבוע הקרוב.

אז..

מי שמתעניין - שיכתוב, כדי שאוכל לספור אתכם ולראות אם יש על מה לדבר. הכסאות הללו יקרים - 250-270 יורו לכיסא, ללא משלוח.

במידה ויהיה ראלי (יש כבר מספר לא מבוטל של מעוניינים), יפורסם פוסט נוסף לרישום רשמי להזמנה, כולל הפרטים המלאים, מחירים - והכל.

יום טוב וגמר חתימה טובה (עדיף מוקדם, מאשר מאוחר!) :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי העלויות - אני עוד לא יודע כמה אנחנו, אז אני לא יודע איזה מנוף יש לנו עליהם. חוץ מזה מחיר המשלוח יהיה לא מבוטל, לצערי.

לגבי צרעה - אני לא כל כך מתמצא, ואני חייב להודות שמן הסתם רובנו לא כל כך מסוגלים לערוך השוואה מקצועית בין הכסאות השונים, ולהיות מדוייקים ואובייקטיביים. אני אישית השתכנעתי מהכסאות של DX, וגם מפורסמים (=כאלה שיושבים על מחשב 10 שעות ביום כל יום, ואלו הכסאות שהם מבקשים). מי שמרגיש משוכנע, מוזמן להצטרף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב זה שהם מפורסמים זה לא אומר כלום. אתה לא יודע בכמה הם קנו אותו ואתהה לא יודע מה האופציות שהיו להם.

אתה מתכנן לקנות מוצר נישה במחיר גבוה מאוד ולהוסיף על זה עלות משלוח גדולה (לפחות בהכימ ינימום זה 75 דולר ואני מאמין שזה יהיה הרבה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה פצצה! כמה עולה?

אבל האמת שזה מסוג הדברים שחייבים לנסות לפני שקונים.ישלם 1000 שקל (או יותר?) ובסוף זה לא נוח או משהו.. אובר ריסקי.

מ... מזכיר לי משהו שפרסמו לי בפייסבוק לפני כמה זמן

מישהו מהצפון שמייבא משהו דומה

https://www.facebook.com/roaseats

נראה הרבה פחות טוב. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...