A DISK READ ERROR - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A DISK READ ERROR

alfred3

Recommended Posts

לאחר התקנות לא מוצלחות של וינדוס על המחשב הנייד -יבמ T43 2678 .הוצאתי את ההארד דיסק למארז חיצוני ופירמוט באמצעות מחשב אחר

כשהחזרתי את ההארד דיסק לנייד לא הצלחתי להתקין שוב את הוינדוס והופיע לי השאיגה הזאת.

עשיתי פירמוט שוב ואיחוי דיסק ובדיקת שאיגה ושם דבר לא עוזר .

נא עזרתכם בנושא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים לא ברורים:

"כשהחזרתי את ההארד דיסק לנייד לא הצלחתי להתקין שוב את הוינדוס והופיע לי השאיגה הזאת." - הופיעה מתי? באמצע ההתקנה? בעליית המחשב?

"עשיתי פירמוט שוב ואיחוי דיסק ובדיקת שאיגה ושם דבר לא עוזר " - איך עשית? הוצאת עוד פעם למארז חיצוני וחיברת למחשב אחר? זאת אומרת שהדיסק עובד במחשב האחר אבל לא בנייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים לא ברורים:

"כשהחזרתי את ההארד דיסק לנייד לא הצלחתי להתקין שוב את הוינדוס והופיע לי השאיגה הזאת." - הופיעה מתי? באמצע ההתקנה? בעליית המחשב?

באמצע ההתקנה .הוא עושה פרטישן ומתקין את הקבצים להתקנה ,אחרי זה הוא עושה איתחול כדי להתחיל את ההתקנה עצמו ואז מגיע השגיאה

"עשיתי פירמוט שוב ואיחוי דיסק ובדיקת שאיגה ושם דבר לא עוזר " - איך עשית? הוצאת עוד פעם למארז חיצוני וחיברת למחשב אחר? זאת אומרת שהדיסק עובד במחשב האחר אבל לא בנייד?

כן.הוצאתי שוב למארז חיצוני כי אין לי וינדוס כרגע,הדיסק עובד ומזוהה במחשב אחר

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להתקין באמצעות סט הדיסקים של או באמצעות דיסק התקנה רגיל?

אם אתה אומר שהדיסק כבר היה מפורמט (במחשב אחר), למה צריך ליצור שוב partition? האם ניסית לתת לו להתקין על הpartition הקיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להתקין באמצעות סט הדיסקים של או באמצעות דיסק התקנה רגיל?

אם אתה אומר שהדיסק כבר היה מפורמט (במחשב אחר), למה צריך ליצור שוב partition? האם ניסית לתת לו להתקין על הpartition הקיים?

דיסק התקנה רגיל אני לא מוצא את הדיסקים של :bash: ,דרך אגב מה ההבדל ?

לגבי הפרטישן ניסיתי את שני האופציות אבל ללא שינוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופן שבו ההתקנה מבצעת פרמוט וחלוקה למחיצות שונה בין הדיסקים של לנובו לבין דיסק מקורי של . שניהם אמורים לעבוד, כך שזה שאחד לא עובד מצביע על בעיה כלשהי.

יכול להיות שבכל זאת משהו בדיסק הקשיח לא ממש תקין.

אם יש לך מחשב נייד אחר עם ממשק IDE תוכל לנסות להתקין שם.

כמו כן הייתי מנסה לבדוק האם הבעיה היא רק בXP - נסה להתקין , 7 או כלשהו (רק כדי לשלול בעיות חומרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...