מחפש המלצה על שואב אבק - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה על שואב אבק

Alexkmr

Recommended Posts

אם אתה רוצה שואב שגם שוטף וכאלה דברים אז אין לי מושג בזה

אם אתה רוצה שואב שוכב רגיל ולא עומד אז:

הדייסון DC29 הוא שואב מעולה רק תקח בחשבון שהוא לא מושלם. הוא שואב ציקלוני שאין לו פילטר איכותי ביציאה ולכן פולט הרבה אבק(יחסית) בזמן השאיבה, אם אתה רגיש תרגיש בזה. והמברשות שלו איכותיות מאוד והוא מגיע ללא מברשת חובטת(טוב למזרונים ושטיחים)

וכפתור ההפעלה שלו הוא בשואב עצמו

אם אתה רוצה שואב שמבחינתי מושלם אז לך עלה א9820(מגיע בצבע כחול) על 7920(מגיע בצבע אדום) או על 702 הירוק - בסדר היורד הזה

שלושתם ציקלונים עם פילטר טוב ביציאה שכמעט ולא מתלכלך-- הוא אמור לסנן רק אבק מיקרוני שכן הצליח לעבור

כמו כן שלושתם מגיעים עם מברשת חובטת, פלוס הפעלה מהידית עם פוטנציומטר- שזה מדהים אם אתה מנקה את המחשב.

תבדוק את הדברים האלה בזמן הקניה משום שלדגמים, נוספים כל מיני אותיות שמשנות את המברשות.

ה9820 היקר הוא בתקציב שלך והוא שואב פשוט פצצות.

כמו כן אם אתה הולך על אחד הדגמים הטובים האלה אז תתעלם מהWSP או הוואטים זה לא יספר לך שום דבר מיוחד

הדייסון הוא 1400 וואט והLGים הם 2000 וואט, ולדעתי זה רק מעיד שהדייסון יעיל יותר.

אחריות: אני לא זוכר איך זה עם דייסון בארץ, אבל בדרך כלל האחריות היא מלאה לשנה , פלוס כמה שנים רק למנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני דייסונים, כולל עם פילטר ביציאה. אחותי קנתה אחד לפני שנתיים והיא נשבעת שזה הדבר הטוב ביותר מאז המצאת החתול. אלא מה, הדייסונים יקרים.

אחרי התלבטויות (ואכזבה מה- שלי שהתקלקל), קניתי שואב של Dirt Devil. אולי זה לא דייסון, אבל זה די קרוב והמחיר הרבה יותר נמוך. יחסית לח- הקודם הם בליגה אחרת לגמרי. עדיין יקר אבל לא ברמות של הדייסונים. קח בחשבון שבאופן קבוע יש באתרי הקופונים של היבואן בהם נמכרים דגמים של ה- DD בכמעט חצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...