מחפשת מאוורר 140 מ"מ שקט מומלץ ואיכותי למארז. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת מאוורר 140 מ"מ שקט מומלץ ואיכותי למארז.

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

.

בעקבות הקבוצתית של R4 אני מחפשת מאווררי 140 מ"מ שקטים איכותיים ומומלצים למארז.

נראה לי שרצוי שיהיו במהירות של 1200 סל"ד -[או לא פחות] אבל תקנו אותי אם אני טועה.

למארז יש בקר מהירויות. איני יודעת אם כדי להשתמש בו יש מאווררים המומלצים יותר או המוגזמים. אשמח להכוונה בנושא.

חשוב שיהיו במחיר הגיוני ולא מוגזם - עדיף כמובן כמה שפחות.

כעקרון אין לי בעיה עם משלוח מחו"ל היה כמובן שהמחיר כולל המשלוח הינו טוב והקניה מאתר או מוכר אמין.

יש כמובן עדיפות למאוורים בצבע שחור אבל עניין הצבע לא היסטרי.

תודה מראש לעוזרים

ושנה טובה ומתוקה לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה R2 140mm של פראקטל הם סבבה לגמרי (מה שקיבלת עם המארז).

הדגם הישן יותר שלהם מצוי ב KSP, אבל רק עם 800 סל"ד.

מצאתי את ה R2 באיביי, לא הכי זול..

http://www.ebay.com/itm/Fractal-Design-Silent-R2-140mm-FD-FAN-SSR2-140-/271024275950?pt=UK_Computing_Other_Computing_Networking&hash=item3f1a4e41ee

בכל מקרה, אני גם הזמנתי את המארז בקנייה הקבוצתית ורכשתי אותם:

http://noctua.at/main.php?show=productview&products_id=33&lng=en

הצבע כמובן, לא מפריע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה Eshami

ה- R3 מאיביי מעט יקר לטעמי .

הנוקטואה נראים חביבים. אבל בגיגול מהיר ראיתי אותם רק באייבורי ב- 90 ש"ח שנראה לי מעט יקר למאוורר במיוחד שאני מתעתדת לרכוש כמה. אם רכשת או הנוקטואה בפחות תוכל לומר לי (כאן או בפרטי) בכמה ומיהן רכשת?

כמובן שאשמח לרעיונות נופים ממך או מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדומה למה שהגבתי בתרד דומה, רכישה אקסטרה מיותרת כרגע המארז מגיע עם סירקולציה טובה מהחברה.

לפי שקופצים לרכוש מאווררים וכו תבדקי את המצב הקיים עם המארז ואז תחליטי, כמו כן ורוב הסיכוים שרכישה של יעודי לרכיבים אחרים תועיל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה טובה וסליחה על התגובה המאוחרת.

שנה טובה תודה על התגובה

אני מתכננת לאחסן בו מעל 6 HHDs. היות וכך לדעתי כדאי מאוד שיהיה מאוורר נוסף שיכניס אוויר. בנוסף, המארז יהיה במקום לא הכי מרווח לכן אעדיף להכניס מאווררים בגג המארז כדי שיוציאו את האוויר החם ביתר יעילות.

Eshami

שנה טובה ותודה על התגובה

המאווררים של סייט בהחלט יכולים להיות אופציה טובה. תודה על הרעיון והקישור (רק נותר לבדוק מלאי :)

טאוטאו

שנה טובה ותודה על התגובה.

כמו שכתבתי לגיל אני מתכננת להכניס למארז בשלב ראשון מעל 6 HDDs (ייתכן ואפילו 8 ) ומתכננת להכניסו מתחת לשולחן כך שגם לא יהיה לו מרווח רב ליציאת אוויר מאחור וגם לא מרווח רב ליציאת אוויר מלמעלה. האם עקב נתונים אלה לא עדיף להוסיף 3 מאווררים, אחד נוסף מקדימה ושניים מלמעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר מגיע עם שני מאווררים מקדימה ככה ששם אין שום בעיה..

אם ההגבלה היא בהוצאת האוויר אז תעבירי את המאוורר האחורי לגג..ותיראי מה קורה..

אחרי שתיראי תוצאות תדעי מה לעשות אם לשפר את הכנסת האוויר בזה שתרכשי מאווררים חזקים יותר..

או בהוספה של עוד מאווררים לפליטה..

לרכוש כמות מאווררים למארז לפני שיודעים את הטמפ' וכו לדעתי זה באמת בזבוז..אפשר לחסוך הרבה כסף (ורעש ;) ) עם קצת החלפות וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר מגיע עם שני מאווררים מקדימה ככה ששם אין שום בעיה..

אם ההגבלה היא בהוצאת האוויר אז תעבירי את המאוורר האחורי לגג..ותיראי מה קורה..

אחרי שתיראי תוצאות תדעי מה לעשות אם לשפר את הכנסת האוויר בזה שתרכשי מאווררים חזקים יותר..

או בהוספה של עוד מאווררים לפליטה..

לרכוש כמות מאווררים למארז לפני שיודעים את הטמפ' וכו לדעתי זה באמת בזבוז..אפשר לחסוך הרבה כסף (ורעש ;) ) עם קצת החלפות וכו.

הוא מגיע רק עם מאוורר אחד מקדימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה טאוטאו.

אתה בטוח לגבי העובדה שהמארז מגיע עם 3 מאווררים?

פשוט לפי הכתוב באתר של פרקטל - 7 - fan positions (2 Silent Series R2 fans included

הנחתי שהוא מגיע עם שניים בלבד.

אבל אם הוא אכן מגיע עם 3, בהחלט אקשיב לעצתך (ועצת גיל) ואמנע בשלב ראשון מרכישת מאווררים נוספים לפני שאבדוק את הטמפרטורות. מה שכן, סביר להניח שאתה צודק וגם אם הוא מגיע אם שניים בלבד כדאי ראשית לבדוק את את הטמפרטורות ואז להוסיף מאווררים.

תודה על התגובה ושנה טובה פלקון

במקרה גם אתה רכשת את המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה טובה!

זה נכון, גם אני רכשתי אותו עכשיו (בבאנדל)

ממה שראיתי בינתיים המארז שקט מאוד מאוורר בצורה יעילה גם עם שני מאווררים.

אני רוצה לשים עוד אחד מקדימה בשביל לוודא שה דיסקים לא מתחממים, אבל לא חושב שכדאי להוסיף מעבר לזה לפני שבודקים קצת אם יש צורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא יודע אם זה עדיין אקטואלי.

אך אני חייב לציין שכל עוד מתקינים את המאווררים בצורה נכונה ולא נגרמות מערבולות אוויר בתוך המארז אין מניעה להוסיף.

אני ממליץ בחום על המאווררים של נוקטואה. אומנם הם יקרים אבל הם איכותיים מאוד ונותנים עבודה גם שנים מאוחר יותר.

ניתן גם להשקיט אותם עוד יותר.

נכון לעכשיו במחשב שלי כל המאווררים למעט שניים של הכ"מ הם של נקוטואה (בזמנו פירקתי את הספק כוח בשביל להחליף את המאוורר).

המחשב חרישי והטמפ' נמוכות מאוד.

תבדקי גם את המחירים בזיגזג ותשווי איפה יותר זול לקנות. מבחינת עלות המאווררים, תחשבי על כך שהם יהיו איתך עד שתחליפי מחשב ואם יהיה לך את הכח להעבירם מאז אז סביר שיחזיקו גם מעבר. אני ממליץ בחום (pun intented) על נוקטואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...