"הסרט נגד האיסלאם" פרובוקצייה והסטה או סרט פוליטי לגיטימי? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הסרט נגד האיסלאם" פרובוקצייה והסטה או סרט פוליטי לגיטימי?

menas

Recommended Posts

ועוד מנסים לשכנע אותנו שהתכנית של צבי יחזקאלי סתם מוציאה שם רע לאיסלם.

ארה"ב עזרה לשחרר את לוב מקדאפי, סיפרו לנו על אביב ופריחה, וזה המתנה.

צבי יחזקאלי מלך(למרות שחזר בתשובה)-איש מדהים נשמה! ואני בטוח גם אבא טוב.

הוא עושה צדק עם המוסלמים והוא תמיד מנסה להציג אותם באור הגיוני אפילו בדיווחים שלו,שום שם רע.

הם המוסלמים והערבים (עם התרבות הבדואית שלהם) מוציאים שם רע לעצמם.

מה כבר מבקשים מהם?

תעבדו,תלמדו תשפרו את המדינות של עצמכם. סה"כ הרבה מדינות ערביות ומוסלמיות שופעות במשאבי טבע.

על מה הם רבים??

עבור איזה אל דמיוני?

הטימטום האנושי שובר שיאים כול פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי דרך להגיד כמה אני לא מסכים איתך. ההיסטוריה לימדה אותנו שבסופו של דבר,יש עלייה מוסרית (בעיקר עם עליית הטכנולוגיה) בעולם וברגע שהטכנולוגיה תפרוץ בארצות ערב הם גם יחוו עלייה מוסרית. זה ייקח זמן-אבל זה יקרה בסופו של דבר.

בלבול מוח. חד וחלק. הקונצפציה המטופשת הזו שלטה במדינת בשנות ה90, אני מקווה מאוד שנפטרנו ממנה לתמיד. אחוז הסטודנטים המוסלמים באוניברסטאות באנגליה שקורא להשמדת מדינת גבוה מאחוז התושבים ברשות שקוראים אותה קריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: menas על אתמול בשעה 15:32:51

אין לי דרך להגיד כמה אני לא מסכים איתך. ההיסטוריה לימדה אותנו שבסופו של דבר,יש עלייה מוסרית (בעיקר עם עליית הטכנולוגיה) בעולם וברגע שהטכנולוגיה תפרוץ בארצות ערב הם גם יחוו עלייה מוסרית. זה ייקח זמן-אבל זה יקרה בסופו של דבר.

גרמניה הנאצית היית הכי מתקדמת טכנלוגית לאותו הזמן ותראה למה הם הפכו? למפלצות?

אין קשר בין טכנלוגיה למוסר,זה שטיפת מוח מה שהולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי לראות את הפרק ה-2:

ממש אבל ממש לא קיצוני בכלל,צבי יחזקאלי מציג אותם באור חיובי,הם הרבה יותר גרועים ואת זה הוא לא מראה.

מי שרוצה לראות שישאל את אלפי הסורים שבורחים עכשיו מחלב,הם יעידו על האופי הערבי-מוסלמי הרצחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה וכמה.

הם כועסים על כל מי שכופר במוחמד.

וגם בינם לבין עצמם השיעים הסונים כועסים אחד על השני.

מזכיר לי סיפור על קבוצת לוחמי דת שנסעו לארץ אחרת כדי להשיג , במטרה לחזור לארצם לנצח את הכופרים ולהשיג שלום.

כשהם חוזרים הם מגלים שבמלחמה הצדדים השמידו אחד את השני וחוץ מחורבות לא נשאר כלום.

כשנשאלו האם זה שווה כל ההרס הזה רק בגלל שחלקם לא האמינו באלוהים הם ענו: גם הכופרים האמינו באלוהים, המחלוקת היתה אם העולם נוצר ב5 ימים או ב7 ימים.

האיסלם דת של מלחמה.

לא יעזור כלום.

כל עוד בעשרות אלפי מסגדים בעולם מטיפים לשינאה, אין סיכוי שהאיסלם ישתנה.

ועם עשרות אלפי מסגדים שמטיפים לשינאה, איך הוא ישתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. בנושא: אני בטוח שזה גם ייקרה בסופו של דבר עם החרדים. חבל שיש אנשים שחולמים על היום שבו החרדים יקרסו כלכלית/יחזרו כולם בשאלה בניגוד למחשבה שפשוט הם יטמתנו-תהליך שכבר קורה עכשיו.

דווקא זה קורה ההפך כולל חזרה בתשובה יותר משאלה. אבל למה להכניס דברים לא קשורים -"ממש הנושא כאן" .

אינך שם לב ...שהרבה מוסלמים לא מודעים למה שכתוב בכלל בקוראן עצמו.. ובכל זאת מאמינים אדוקים עד רצח ושרפה. את האמת תמיד צריך להציג ,רק השאלה באיזה אופן. עושה הסרט ידע שזאת תהיה התוצאה ורצה בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמאמינים שיש אמת מוחלטת ובלתי ניתנת לערעור, שנשמעת מפי נציגי האל עלי אדמות, תמיד יהיו מסוכנים לעצמם באופן קולקטיבי - פשוט כי קל מאוד לשלוט בהם (לאותם נציגי האל, כמובן). לעומת זאת, השאלה עד כמה אותם אנשים יהיו מסוכנים לאחרים, ובאיזה אופן, תלויה מאוד במהותה של אותה "אמת" שבה הם מאמינים. חלק מאמינים שפסגת ציווי האל היא להגות כל החיים בספר במקום לעבוד ולפרנס את המשפחה, חלק מאמינים שפסגת הציווי היא לחנך את על שאר העולם לגבי הדברים הנכונים ללמוד בבית הספר והדברים הנכונים לעשות במיטה, וחלק מאמינים שפסגת הציווי היא להרוג את כל מי שאינו מסכים איתך, או להכות בו עד שיסכים. כל דת ודרכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור שכל דת ודרכה ..השוואה שהכל אותו דבר. יותר גרוע שאין ביקורת עצמית. לאדם ישר זה מאוד קל לבדיקה. מה שכתבת לגבי כיוון היהדות ,גם לא הכי מדויק אבל נעזובב שלא יגרר.

סיכום: תלך באיזה דרך שתרצה אך בדוק אותה לפני. מרבית המוסלמים גדלים בחינוך לקוי ולכן מה יש לצפות לביקורת.

'האמת' כוונתי כמובן לא לאן שהלכת . אלא במה שכתוב בקוראן .. לדעת להכיר תתוכן -זה הכל.

ירושלים לא מוזכרת בקוראן ואיך מגיש החדשות מגיב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה עם האיסלאם יביא לסופה של הדת שיביא גם לסופו של העם היהודי והצידוק שלו על הארץ הזו-כמה אירוני זה :xyxthumbs: .

שכול אחד יתפוס לו עם ויתערבב בו,יאללה חברה סוגרים את החבילה כאן.היה נעים מאוד, סדנת העצבים בישראל נעמה לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...