היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 32 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

נראה כמו שילוב של Purple Fringing/Longitudinal Chromatic Aberrations (מתוך ביקורת לעצמית האהובה עלי. לגלול עד לחלק הרלוונטי) ו Sensor Clipping. הילות סגולות מעצמים מבריקים או קצוות אלמנטים שונים בפריים אופייניות מאוד לעצמיות עם מפתחי צמצם גדולים (2.8>). מה עושים? סוגרים צמצם/חושפים פחות את החיישן (רלוונטי לקליפינג), משתמשים בעצמיות חדשות יותר עם ציפויים שממזערים את התופעה בעידן הדיגיטלי (בעסה. לא רלוונטי לסמרטפונים), או לחלופין עדכון ביוס לפיזיקה, רק שעדיין אין כזה. :-\

לא חושב שאפל יוכלו להעלים/למזער את התופעה מבלי לתכנן את כל העסק מחדש באייפון 5s...

קולה*ין ל*ונות העינסטגרם, אם כי בתור אפקט (או פילטר) זה דווקא נחמד. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוזר לרגע לנושא הWAZE. אני משתמש בו עם מכשיר N86 וחוץ מכמה באגים אין לי בעיה איתו. הגרסה עודכנה בפעם האחרונה לפני שנה+. היום נסעתי עם הRAZR של אמא שלי ובכל עצירה דחפו לי פרסומות לפנים. אפשר לבטל את זה? אם לא זה חסרון עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. זה לא נוח, מיותר ומעצבן. יש אתרים לקופונים, אתה יודע. אם אתה רוצה קופונים כנס לשם ותהנה.

חוזר לרגע לנושא הWAZE. אני משתמש בו עם מכשיר N86 וחוץ מכמה באגים אין לי בעיה איתו. הגרסה עודכנה בפעם האחרונה לפני שנה+. היום נסעתי עם הRAZR של אמא שלי ובכל עצירה דחפו לי פרסומות לפנים. אפשר לבטל את זה? אם לא זה חסרון עצום.

אי אפשר לבטל. פרסומות זה מקור הכנסה. בכלל, אני לא יודע איך החברה הזאת מצליחה להחזיק מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל "חיסרון עצום" בזה שבזמן עצירה מוצגות לך "פרסומות" שבדרך כלל מציעות לך קופונים להנחה בחנויות שונות?

אני לא מדבר על קופונים, אני מדבר על פרסומות נטו. אם היה מדובר באחת-שתיים ניחא אבל ברגע שאני נכנס לעיר בכל עצירה ברמזור אני מקבל מתקפת פרסומות. למה זה חסרון עצום? אתה היית נכנס לאתר שמפגיז אותך בפופ אפ של פרסומות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...