היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 21 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכשיר aside, אבא שלי שדרג בטעות באייפון 4S שלו ל IOS6.

עד לרגע זה הוא לא מודע לעובדה שהוא שידרג- כי שום דבר לא מרגיש, נראה, או פועל שונה.

אחרי קצת משחק עם המערכת, אני ממש לא רואה סיבה לקרוא לזה IOS6, זה יותר 5 נקודה משהו.

העיקר שלא ינהג עם הניווט החדש שלהם, שמעתי (כל הרשת מוצפת) שה maps זאת קטסטרופה בפני עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא התגובות שאני קראתי הפוכות

פחות התרשמו בהשקה אבל כשהחזיקו את המכשיר התרשמו מאוד

האייפון 4 כבר די מיושן וממנו הייתי שוקל לשדרג, ה4s עדיין מחזיק יפה מאוד.

זה כמעט אותו טלפון, פרט לעובדה שה4 הרגיל יש לו לאגים ול4אס כמעט ולא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא סתרתי את עצמי

בין ה4 ל4s יש קפיצה ענקית במפרט, גם אם הצורה נשארה חיצונית אותו דבר זה עולם אחר לגמרי.

בין ה4s ל5 יש שוב קפיצה במפרט (גדולה מאוד אבל הרבה פחות קריטית) ושינוי בגודל

(שאולי לא נראה מהותי אבל הביקורות אומרות אחרת, אולי צריך להחזיק אחד בשביל להבין)

Those worried about the talk of “disappointment” surrounding the iPhone 5, I suggest you simply go to an Apple Store starting on Friday and try it for yourself. My guess is you’ll immediately recognize just how ridiculous all that bluster actually is. The iPhone 5 is the culmination of Apple doing what Apple does best. This is the smartphone nearly perfected.

http://techcrunch.com/2012/09/18/iphone-5-review/

The iPhone 5 is a great smartphone made even better. It's fast, lightweight and backed by the largest application store for any device. It's also probably the most beautiful smartphone anyone has ever made.

http://www.telegraph.co.uk/technology/apple/9551873/iPhone-5-review.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז ה-iPhone 5 יותר חזק מה- S3?

כי לפי מה ששמעתי התמיכה באייפון היא הרבה יותר ארוכה מהתמיכה בגלקסי, ואם הוא באמת חזק יותר והתמיכה בו ארוכה יותר, כנראה שאני אלך עליו ולא על הגלקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...