היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

זה לא "מהחזקים ביותר", זה "מנגב את הרצפה עם כל דבר שהוא לא Adreno 320"

אני כל כך לא מבין למה סאמסונג בחרו ללכת עם המאיצים של במקום להמשיך עם powervr.

ח"ח ל Anand על שחזו את הרעיון של שימוש ב 3 ליבות עם תדר גבוה במעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נ.ב- אני לא יודע מי יותר גרוע, פאנבויז של סאמסונג שתוקעים תגובות "הגלקסי שלי מושלם", או אלו של שהולכים רחוק יותר ואומרים שזה מזויף ועבודת CG.

עצוב.

אכן עצוב, שני "הצדדים" צריכים להבין שמדובר במשחק שווה ממזמן. ושדווקא אלה שהם לא פאןבויז, נהנים מכל העולמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב- אני לא יודע מי יותר גרוע, פאנבויז של סאמסונג שתוקעים תגובות "הגלקסי שלי מושלם", או אלו של שהולכים רחוק יותר ואומרים שזה מזויף ועבודת CG.

עצוב.

אנשים, ביחוד בעולם המערבי השבע משתוקקים להשתייכו כלשהי, בעידן בה הלאומיות כבר לא תופסת- אירופה אשר משנה פניה וארה"ב אשר אינה מדינת לאום (ועוברת גם כן שינויים גדולים). אנשים מוצאים נחמה בטכנולוגיה, להזדהות עם המותג ולהרגיש שהם שייכים למשהו גדול יותר וצודק יותתר, בדרך מעוותת כלשהי.

זה בהחלט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאגו, EPIC ידאגו ל Infinity blade 3.

רק שיוותרו על האייפון 3GS ויצרו מצב low textures ל 4, וה 4S וה 5 יוכלו להינות ממשחק שבאמת מגרד את הרמה של PS3/X360.

כן כי ברור שלשחק על מסך 4" זה ממש מגניב ולגמרי דומה לפלייסטיישן 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי טלפון אף-פעם לא יחליף בקר. כשאני משחק, הבקר הוא חלק בלתי-נפרד מהגוף שלי, אני שוקע בעולם המשחק ושוכח שיש לי משהו בין הידיים. בטלפון, לעומת זאת, אין כפתורים אנלוגיים, וצריך כל הזמן להסתכל למעלה ולמטה תוך כדי המשחק. וחוץ מזה, לפעמים מתעצבנים מהמשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...