הלמו - האקר או פאשלה של מערכת בתי המשפט? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלמו - האקר או פאשלה של מערכת בתי המשפט?

liran2003

Recommended Posts

לעיניו של ההאקר: הולילנד, עד המדינה וענת קם

מסמכים מסווגים על חקירות סמויות, בקשות להאזנות סתר וצווי מעצר - כולם נחשפו לעיני "הלמו", ההאקר שנחשד בחדירה למערכת בתי המשפט. "הייתה תקלה באתר, ראיתי שאני מקבל גישה לתיקים אחרים", טען. המשטרה: הוא נחשף לסודי הסודות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4279489,00.html

מה הסיכוי שבאמת היה צריך לשנות מס' ID בכתובת או משהו בסגנון ולהגיע לתיקים הסודיים?

לאור כל הפריצות בשנה האחרונה, שחשפו אותנו לרמת אבטחת המידע אצל גורמים שמחזיקים מידע רגיש, אני מאמין שיש סיכוי טוב.

תגובת מערכת בתי המשפט:

"אתר בתי המשפט הינו אתר המוגן באמצעים מתקדמים מפני חדירה בלתי מורשית אליו, והוא מלווה דרך קבע על-ידי חברת אבטחת מידע הבודקת כי הוא אינו ניתן לחדירה"

אז איך אפשר להסביר את זה?

מיד לאחר שהתברר ההיקף של הפרשה עדכנו במשטרה את הנהלת בתי המשפט, ושם פעלו "לסתום את החור האבטחתי". רק לאחר שהפרצה טופלה, הסירה המשטרה את צו איסור הפרסום על הפרשה.

כלומר כן הייתה פירצת , שאפילו הם לא היו מודעים אלייה, עד שהמשטרה עדכנה אותם!

אין ספק ש"הלמו" הוא לא תלית שכולה תכלת. אבל האשמה צריכה ליפול גם על מי שהיה אמון על אבטחת המידע, אולי ככה הם פחות יחפפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עשה למשטרה ולציבור כולו טובה.

עכשיו הם שמים אותו בחדר חקירות ומאיימים עליו שלא ידבר כי הם בעצמם חבורת מבצעי פשעים.

אם הוא היה מחפש לפרוץ ולהזיק הוא לא היה משתמש בפרטים שלו לזיהוי.

האקר?!... שליח ציבור אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקר מתוחכם או לא, פשלה רצינית של המערכת.

אמרו שהוא פרץ דרך קבע במשך 4 שנים.

זה קצת סותר את טענת "מלווה דרך קבע על-ידי חברת אבטחת מידע...".

עכשיו תחשבו על מאגר ביומטרי :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצחיק הוא שזו פעם שניה שהוא מואשם ב"פריצה" למערכת של בית המשפט, פעם שעברה הוא יצא זכאי.. כי כל מה שהוא עשה זה בא לשלם חוב (החוב אפילו לא היה שלו), ובטופס תשלום שינה את הסכום מ4 מיליון שקל ל4 שקל, בגלל שהמערכת של בית המשפט מטומטמת אז היא חייבה אותו על 4 שקל וסימנה את החוב כמשולם :silly: .

בכלל, הלמו זה בחור שאוהב להסתבך עם המשטרה ובית המשפט.. אני באמת מתפלא שהוא עדיין מסתובב חופשי..

באותה שיטה שהוא השתמש כאן בעבר הוא פירסם את דו"ח מבקר המדינה לפני שעת הפירסום היעודית, גם אז משרד מבקר המדינה איים לפתוח בחקירה, אבל לא יצא מזה כלום.

ובשורה התחתונה - האנשים האלה שלא מצליחים לעשות את המינימום על מנת לשמור עכשיו על המידע שיש להם רוצים ממכם מידע ביומטרי - והסיכוי שהוא לא ידלוף הוא אפס.

תגידו לא למאגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לתת מדליה למישהו שעושה דברים לא חוקיים.

מה שכן, הוא בהחלט תופס את כולם עם התחתונים למטה.

יש לי תחושה שיתפרו לו משהו כדי לסגור איתו חשבון.

הרעש התקשורתי שעושים עכשיו זה המרכיב העיקרי במתכון.

התקשורת כבר תחרוץ את דינו, השופט רק יחתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...