נמאס לי, עכשיו זה באמת עובר כל גבול. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי, עכשיו זה באמת עובר כל גבול.

אורח athlon

Recommended Posts

אורח athlon

:bash: :bash: :bash:

נכנסתי לwww.nana.co.il, ונפתחת לי פרסומות ענקית בחלק העליון של המסך שאי-אפשר היה לסגור אותה בשום דרך, למעט CTRL+ALT+DEL, של פלאפון. הפרסומות הייתה יותר גדולה מהפרסומות שהיו לSurfree בזמנו, ועד למה? בשביל שנכנסתי לאתר לשתי דקות? וגם אחרי שממלאים לזה מידע שקרי הפרסומת לא עוזבת אותי. זה כבר עובר כל גבול. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה... על שרות חינם משלמים בפרסומות.

מה הקשר ? הוא לא מקבל שירות חינם מ- Nana , פעם קיבלנו שירות חינם מ- Surfree אבל כאן מדובר על פורטל של netvision .

גם בוואללה יש פירסומות מעצבנות ומאיימות .

חוצמזה כאשר אני שומע ובמקרה עובר עם העכבר על פירסומת מפגרת של יוגורט יופלט , השיר יוצא בהרמוניה מוזרה של הפירסומת.

כתבתי לוואללה והם מחזירים לי :"אין מה לעשות .... עקב המצב הקשה במשק ... חייבים לפרסם ... "

נדפק להם המוח !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה... על שרות חינם משלמים בפרסומות.

מה הקשר ? הוא לא מקבל שירות חינם מ- Nana , פעם קיבלנו שירות חינם מ- Surfree אבל כאן מדובר על פורטל של netvision .

גם בוואללה יש פירסומות מעצבנות ומאיימות .

חוצמזה כאשר אני שומע ובמקרה עובר עם העכבר על פירסומת מפגרת של יוגורט יופלט , השיר יוצא בהרמוניה מוזרה של הפירסומת.

כתבתי לוואללה והם מחזירים לי :"אין מה לעשות .... עקב המצב הקשה במשק ... חייבים לפרסם ... "

נדפק להם המוח !!!

יש לך עוד שיטות בשבילם להרוויח כסף.

כי בלי כסף הם לא יעשו את זה... אף אחד לא עושה את זה בשביל העיניים היפות שלנו.

אם היית מוכן לשלם על השירות שהם נותנים סבבה...אותי יותר מעצבן שאני הולך לקולנוע ומשלם על כרטיס ועדיין משדרים לי פרסומות על שרות שאני משלם עליו, כנ"ל לגבי הודעות SMS פירסומיות.

או פרסומות או תשלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

בתקופת הSurfree היו גם קראקים, אתם יודעים. ;)

נכון, אבל למי שנהנה מהשירות היה צריך לעשות קליק על הבאנרים שלהם גם אם הוא לא קונה כלום אם הוא מעוניין להמשיך לקבל את השירות בחינם.

אני מסוג האנשים שילחצו על באנרים באתרים שמשרתים אותי נאמנה, כדי שהם יוכלו להמשיך בעבודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אני לא בדיוק מתחרט על שהפעלתי את הפריצה ההיא -אך בכל זאת -הייתי צריך להודות להם על גלישה חופשית.

אני גם מצביע ונכנס מדי-עם לבאנרים של אתרים שאני דיי-מכבד, זה מגיע להם. ולא רק בשביל הציפיה לעוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...