המתאם לSSD לא התאים למארז,הטכנאי עיגן את הSSD עם אזיקונים במקום ברגים - תקין? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המתאם לSSD לא התאים למארז,הטכנאי עיגן את הSSD עם אזיקונים במקום ברגים - תקין?

.Joseph M

Recommended Posts

היי,

התחדשתי בכונן חדש (יחד עם הSSD הגיע במשלוח גם מתאם מ3.5 ל2.5).כשבאתי להרכיבו אצל טכנאי המחשבים של אייבורי,הוא ניסה ככל יכולתו להתקין את הSSD,התקנה פשוטה עם ברגים וכו,...,אבל התברר כי המתאם,אשר נשלח לי יחד עם כונן הSSD,לא התאים למארז שלי (ANTEC P183 V3).

השארתי את המחשב במעבדה,ולאחר מ"ס ימים,נאמר לי כי המחשב שלי מוכן בסניף.כשבאתי לקחתו הייתי בטוח כי נשלח מתאם אחר מתאים כדי לסדר/לתקן את הדרוש סידור/תיקון - להפתעתי,אמר לי הטכנאי,כי פתר את הבעיה בעזרת שימוש באזיקונים במקום ברגים.יש לציין כי העיגון הוא רק מחלקו התחתון של כונן הSSD.

שאלתי היא:האם זה תקין,אפשרי,ו/או נפוץ פחות או יותר (כשאין ברירה)?

אשמח לשמוע חוות דעת...

תודה רבה מאוד מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הכונן יושב חופשי.

אם אני אזרוק את המחשב מהחלון, לSSD יש את הסיכוי הכי גבוה לשרוד מכל שאר החומרה במארז.

כנראה שלא היה אפשר להכניס את המתאם כמו שהוא, והטכנאי של אייבורי מצא פיתרון יצירתי.

אין לך מה לדאוג, רוב הסיכויים שהכונן יושב יותר בטוח ממה שהוא היה אילו לא היה צורך באזיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התשובות וחוות הדעת :xyxthumbs: .

תודה רבה גיל=מנהל הפורום :xyxthumbs: .

- גם לי זה נראה תמוה,אבל ראיתי מול העניים,איך הטכנאי נלחם כדי להרכיבו פיקס בצורה הנכונה ובאופן סטנדרטי ללא הצלחה,אני חושב,שהוא פשוט ראה שאין הצלחה בידיו,ומצא פיתרון יצירתי - במקום,שיישב בצורה אלכסונית ולא יציבה.

*עוד אציין לסיום,ששני הח'ברה מעליך הרגיעו אותי;תודה רבה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...