נייח או נייד ללימודים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייח או נייד ללימודים

k22

Recommended Posts

לא צריך מחשב בכיתה בשביל הלימודים. אנשים למדו מאות שנים עם דף ועט.

אבל יש הרבה אנשים שנוח להם ללמוד עם מחשב.

מחשב שימושי בראש ובראשונה במקצועות שמצריכים הרבה כתיבה (מקצועות הומאניים לרוב). במקצועות ריאליים צריך לכתוב נוסחאות ודברים כאלה, ויש בשביל זה יש תוכנות מתאימות שמקלות על העבודה (כגון LyX), אבל בכל זאת יש אנשים שזה לא נוח להם והם יעדיפו דף ועט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כותב ב latex/lyx בצורה שוטפת, יכול לעזור, אבל בד"כ במקצועות הנדסיים משתמשים בעט/עפרון ודי הרבה דפים.

לדעתי עדיף - לא בשביל לכתוב בשיעורים, אלא בשביל לשנות מיקום כל כמה שעות, ללמוד בספרייה עם עוד אנשים, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרשום ולפתור תרגילים על מחשב לא נראה לי נוח, הייתי ממליץ דף ועט..

כמו שאמרתי, זה עניין אישי.

בתור סטודנט למתמטיקה ולמדעי המחשב היה לי מאוד נוח להשתמש במחשב. למדתי מהר מאוד להשתמש ב-LyX ולכתוב נוסחאות מהר (ויש לי חברה שאפילו הצליחה לצייר במהירות את הגרפים שהמרצה היה מצייר בכיתה...) ואת כל התרגילים שלי עשיתי במחשב והדפסתי.

וכמו שציינו מעליי, אחד היתרונות הנוספים הוא שעם אתה יכול ללמוד איפה ומתי שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף מחשב נייח בשביל לשחק גם וליראות סרטים ועוד מלאה שימושים

אני אנסח את השאלה מחדש

בשביל הלימודים אני צריך להיות בכיתה אם כאילו משלי או שלומדים אם דף ועט?

מחשב נייח.

תחזור הביתה מהלימודים ,תשחק ותצפה בסרטים.

בערבים תוכל לתרגל תיכנות במחשב נייח.

אין לך שום צורך במחשב בכיתה, במידת הצורת תמיד יש חדרי מחשבים אם אתה זקוק למשהו דחוף בזמן הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם.

אם אין לך מחשב נייח אתה יכול לקנות מסך ולחבר לנייד. אתה יכול להשתמש גם בנייד וגם בדף ועט.

לפתור תרגילים זה פשוט בלתי אפשרי במחשב, צריך לקשקש, לנסות, לשרבט... לא משהו שקל לעשות במחשב. בהרצאות יש לי שתי אפשרויות

או שאני מסכם על דפדפת או שאני פותח בלפטופ סיכומים של אותו שיעור ומנסה לעקוב, לפעמים אני מעדיף לוודא שיש לי את החומר ואז להקשיב

ולהבין במקום להתעסק בלהעתיק מהלוח.

תרגילי תכנות שהיו גוזלים זמן רב במיוחד, הייתי מנצל את הזמן של הנסיעה באוטובוס והייתי כותב קוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...