המלצה לאזניות סגורות, עד כ- 1000 ש"ח. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאזניות סגורות, עד כ- 1000 ש"ח.

Sven

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש המלצה לאזניות סגורות שניתן לנייד במידת הצורך, מאד חשובה לי האטימה(גם כלפי וגם החוצה) כי כנראה אהיה בסביבה רועשת הרבה זמן.

כמו כן, די חשובה לי הנוחות שכן אני נוהג להקשיב למוזיקה שעות ממושכות.

אני בא מ- AT AD700 ומאד אהבתי את הסאונד שלהן, אך לפעמים היה חסר לי קצת "אומף" בבאס ואולי טיפה יותר הדגשה למיד (בעיקר במוזיקה קלאסית).

אני מקשיב להרבה סגנונות אך בעיקר רוק, בלוז, ג'ז וקלאסית (לעתים גם להקות/הרכבים כמו "the prodigy" או "infected mushroom"), לאו דווקא בסדר הזה.

הניגון, סביר להניח, יהיה או מיציאת אודיו של מחשב או בנגן נייד (כרגע cowon i7) ובהמשך כנראה ארכוש dac/amp נייד של fiio.

בעקבות שרשור שפתחתי ב- head-fi ומה שמוצע לקניה בארץ תשומת לבי מופנת בעיקר ל- beyerdynamic dt770-80 או dt250-80, אך לאחרונה התחלתי גם לחשוב על ה- hd25-1-ii של כי ראיתי שהן נמכרות ב- 1050 ש"ח ב- KSP.

אקנה את האזניות כנראה כאשר אמכור את ה- AD700.

איזה אזניות מומלצות לי בתקציה הנ"ל?

יש אולי טעם לשקול אזניות של shure שבתקציב?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATH-M50 כמובן. יש להם סה"כ (עדיין) השילוב -נוחות-ניידות-נצילות הכי טוב למיטב ידיעתי. האטימה שלהם די מומצעת (12- dbr לפי innerfidelity) ומעט פחות טובה מהHD25, לשיקולך. אבל לא חושב שיש עוד פול-סייז בתקציב הזה שאוטם יותר טוב משמעותית.

בקשר לאוזניות של Shure, לא אהבתי את ה840 בכלל, לא בסאונד ולא בנוחות, אני חושב שהCAL של קריאטיב עדיפות עליהן מכמעט כל בחינה חוץ מהאיכות בנייה והאטימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATH-M50 כמובן. יש להם סה"כ (עדיין) השילוב -נוחות-ניידות-נצילות הכי טוב למיטב ידיעתי. האטימה שלהם די מומצעת (12- dbr לפי innerfidelity) ומעט פחות טובה מהHD25, לשיקולך. אבל לא חושב שיש עוד פול-סייז בתקציב הזה שאוטם יותר טוב משמעותית.

בקשר לאוזניות של Shure, לא אהבתי את ה840 בכלל, לא בסאונד ולא בנוחות, אני חושב שהCAL של קריאטיב עדיפות עליהן מכמעט כל בחינה חוץ מהאיכות בנייה והאטימה.

מבחינתי האישית כל מה שאמרת על הshure הוא ההפך מבחינתי

אז צריך לקבל כל דעה בערבון מוגבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...