התייעצות לגבי עכבר חוטי איכותי ומדויק + פד - תקציב לא מוגדר - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי עכבר חוטי איכותי ומדויק + פד - תקציב לא מוגדר

yair1

Recommended Posts

שלום,

במסגרת חידוש הציוד ההיקפי שלי, אני מעוניין בעכבר חדש ופד.

הדרישות שלי הן שהעכבר יהיה מדויק, נוח ובנוי בצורה איכותית. מבחינת כפתורים ופיצ'רים כאלה ואחרים אני צריך שני כפתורי צד, מלבד זה אין דרישות מיוחדות.

השימושים הם כלליים, משרדיים, גיימינג מזדמן בלבד.

הסתכלתי על העכבר הזה - http://ksp.co.il/?select=.1043..221..1296..219.&list=1&sort=2&glist=1&uin=13092&txt_search=&buy=&minprice=&maxprice=.

עושה רושם של עכבר עם מראה סולידי ועומד בדרישות, אבל ההתלבטות שלי היא כזו:

אני לא , אלא משחק במחשב בצורה מזדמנת ובטח שלא תחרותית, ככה שאני לא ממש מחפש ביצועים בכיוון הזה.

מצד שני, אני חושש שהעכבר של מיקרוסופט לא יהיה איכותי מספיק. כרגע אני משתמש בלוג'יטק m705, בסך הכל עכבר מוצלח אבל אני מרגיש שהוא לא מתאים לי לשימוש אינטנסיבי. לפני כן היו לי עכברים פשוטים וחסרי שם ואני לא רוצה שהמיקרוסופט יהיה דומה להם באיכות.

לכן, אני תוהה אם כדאי לי להוסיף עוד כמה שקלים (נניח להגדיל את התקציב עד 250-300 ש"ח) ולקנות עכבר כלשהו.

האם זה יתן לי יתרון כלשהו לשימושים שלי? שוב, לא אכפת לי לשלם על מוצר איכותי, אבל אני כמובן לא רוצה להוציא סכום גדול אם השימושים שלי לא יביאו לידי ביטוי את היתרונות של המוצר.

כמו כן, במידה ואני אבחר במיקרוסופט, אשמח להמלצה לפד מתאים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני רואה שהעכבר הזה די מומלץ (גם בסטיקי), העניין הוא שאחרי שנכוותי עם הלוג'יטק WAVE (שאני מקווה שתוחלף בקרוב) יש לי קצת רתיעה מהמוצרים של לוג'יטק.

מילא שהמקלדת לא נוחה, זו תחושה אישית ויכול להיות שיש מי שהיא נוחה לו, אבל איכות הבניה (או האין-איכות בניה) פשוט זוועתית, המקלדת מלאה קרקושים מהיום שקניתי אותה.

איך העכבר הזה מהבחינה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...