מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

אני לא יודע אם יש אפשרות טכנית לעשות את זה, אבל בכל מקרה נזכור את זה וניקח את זה בחשבון.

כרגע זה בכל מקרה לא משנה מידי.

אני מקווה שנוכל לסגור את הקניה ככה שיהיה חופש מסויים בבחירה של המקלדת, כדי שיהיו הרבה קונים מרוצים עד כמה שאפשר, ושהכמות תהיה משמעותית רק בנוגע להזמנה מיוחדת של דגם מסויים.

אתה מעוניין ב-zowie עם סוויצ'ים אדומים או חומים?

*באפשרות טכנית הכוונה כמובן למערכת של הפורום.

לא נגעתי בחיי במקלדת מכנית, אבל כמו שזה נראה מפה כולם סגורים על חומים. אני מקווה שייצא לי לנסות בזמן הקרוב, אבל בינתיים גם אני אלך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ag43, אתה יכול לעשות השוואה בין האדומים לאחרים או שיצא לך להשתמש רק באדומים?

גם לי מפריע ה 2KRO, יש לי משחקים שאני לוחץ בהם על 3-4 כפתורים במקביל והם לא באיזור של ה WASD. גם קשה לדעת מה זה האיזור הזה כי אין להם הגדרה מדויקת. גם ב BW 2013 חסר מידע, כתוב שאפשר ללחוץ על 10 כפתורים אבל בפועל תומך רק עד 6KRO. זה אומר ששוב הם עושים מניפולציה עם תוכנה (או גם חומרה) ולא אומרים כל כך מה ההגבלות של זה (למרות שנראה לי ש 6KRO זה יותר ממספיק :P).

גם אם תמצאו מקלדת שאפשר לבדוק בחנות היא כניראה תיהיה MX BLUE או MX BLACK מה שאומר שזה לא ירגיש בדיוק כמו מה שאנחנו רוצים לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שמעוניינים לנסות,

לאריזה של BW יש חלק פתוח באיזור של מקשי החיצים כדי שיהיה אפשר "להרגיש את המקשים"..

Razer_BlackWidow_Box.jpg

בכל אופן, פעם איזה מוכר פתח בשבילי אריזה של 6GV2 עם סוויצ'ים שחורים כדי שאוכל לנסות אותם (ולא התלהבתי מהם..)

מצאתי ציטוט מעניין מה-FAQ באתר של RAZER:

Q. Do the Razer BlackWidow mechanical keyboards have anti-ghosting capability? How about N-key rollover?

A. Yes, the Razer BlackWidow keyboards do have anti-ghosting capabilities. The standard Razer BlackWidow keyboards feature a optimized key matrix for the keys around the regular WASD cluster allowing multiple key presses without key ghosting or jamming. The BlackWidow Stealth Ultimate edition keyboard on the other hand, offers a full 6-key rollover (6KRO) capability for multiple key presses.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיחסנו לציטוט הזה מהאתשר ל , זה בעייתי העניין של ה 2KRO, גם עם המניפולציה שהם עשו סביב ה WASD (שוב, לך תדע מה זה הסביבה של הכפתורים האלה). זה יפריע רק למי שמשתמש בעכבר ומקלדת בלבד ואין לו הגה למשחקי מרוצים ו GAMEPAD למשחקים שמתאימים לזה. אני אישית משחק 99% מהזמן עם עכבר ומקלדת ויש משחקים שלא בטוח יעבדו בצורה כל כך טובה עם 2KRO כמו MEAT BOY (צריך ללחוץ על אחד מהחיצים+רווח+שיפט) או משחקי מרוצים (למרות שאני לא משחק בהם כל כך ובאמת לא כדאי לשחק בהם עם מקלדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיחסנו לציטוט הזה מהאתשר ל , זה בעייתי העניין של ה 2KRO, גם עם המניפולציה שהם עשו סביב ה WASD (שוב, לך תדע מה זה הסביבה של הכפתורים האלה). זה יפריע רק למי שמשתמש בעכבר ומקלדת בלבד ואין לו הגה למשחקי מרוצים ו GAMEPAD למשחקים שמתאימים לזה. אני אישית משחק 99% מהזמן עם עכבר ומקלדת ויש משחקים שלא בטוח יעבדו בצורה כל כך טובה עם 2KRO כמו MEAT BOY (צריך ללחוץ על אחד מהחיצים+רווח+שיפט) או משחקי מרוצים (למרות שאני לא משחק בהם כל כך ובאמת לא כדאי לשחק בהם עם מקלדת).

לא הבנתי איפה הבעיה? 6KRO ב-ultimate stealth זה מספיק, לא?

די בניתי על ה-BW... מבחינת ביקורות היא קיבלה ציונים מטורפים....

איזו אלטרנטיבה אחרת יש ברמה שלה עם סוויצ'ים חומים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ה ultimate stealth אז אכן אין בעיה השאלה מה המחיר שיתנו לנו עליה. היא בטוח תיהיה יקרה יותר מהמקלדת של ZOWIE ולא בהפרש קטן.

ה ZOWIE כוללת פחות אפשרויות אבל היא גם מקלדת לא רעה בכלל, זוכה לציונים טובים והמחיר שלה בארץ יחסית טוב (בחו"ל הרבה פעמים אומרים שהיא יקרה, בארץ היא אחת האפשרויות הזולות יותר). יש לה יתרון קטן שזה תמיכה ב NKRO אבל לא נראה לי שזה מעניין פה מישהו.

ה CM STORM נראים יחסית באמצע, ה quick fire pro יחסית דומה ל ZOWIE, העיצוב דומה, אין MACRO אבל יש מקשים מוארים על חלק מהמקלדת (נראה מוזר טיפה), היא 6KRO או NKRO גם ה ZOWIE. ה Trigger מזכירה טיפה את ה BW והיא 6KRO.

לדעתי אפשר לצמצם את האפשרויות ל ZOWIE BROWN, ZOWIE RED, BW ULTIMATE STEALTH וה CM STORM השונים (נגביל ל BROWN כי אני דיי בטוח שהאדומים זה תוספת של כמה דולרים ולא רואה לזה הצדקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...