מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

אם לוקחים מקלדת מכנית אז למה שתרצו לקחת מקלדת שהיא תכלס רגילה.... כל הכפתורים רגילים כל המראה רגיל

רק שהיא עם סוויצים מכאניים? :S אני מדבר על ה ZOWIE.. ?

עדיף כבר לקחת מקלדת שיש לה עם מאקרו ותאורה וכל הדברים..

ובלי קשר החברות קצת מוזרות חח

יעני מעל 60 אנשים רוצים לקנות מקלדת שהחברה תעשה להם מחיר והם מוותרים? :S

יעני תחשבו נגיד אפילו ש50 אנשים יקנו מהם... והם יעשו מחיר של 300 שקל סתם לדוגמא הם עושים קופה של 15 אלף!

דיי במיידי במקום שהם יעשו את הסכום הזה על המקלדות האלה במשך תקופה של חודשים אם לא שנים :kopfpatsch:

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לעשות ציטוט להודעה שמעלך :P

בקשר ללמה לבחור מקלדת שנראת רגילה:

1. האיכות בניה של ה פחות טובה משל ZOWIE ו CM STORM.

2. ה ברובן הן 2KRO (מאפשרות ללחוץ רק על 2 מקשים במקביל), אלה שמאפשרות יותר מזה עולות יותר (ה STEALTH וה 2013). בהודעה הקודמת שלי אתה יכול לראות למה זה משנה, ה CM STORM כתבה את המשפט שלהם בצורה מושלמת, ה בלי רווחים ועם דילוגים באותיות.

3. ל ZOWIE יש תמיכה ב RTR (אתה מוזמן לחפש בגוגל zowie rtr בשביל להבין מה זה נותן).

4. יש כאלה שמעדיפים מחיר זול ואם ה ZOWIE זולה יותר הם יקנו אותה.

5. לא כולם רוצים אורות, אני ישן עם המחשב עובד, הדבר האחרון שאני רוצה זה עוד מקורות אור בחדר :screwy:

6. ה ZOWIE היא PLUG AND PLAY, לא צריך דרייבר. מאקרו=צורך בדרייברים, דרייבר = עוד דברים שעובדים ברקע ונפתחים על ההתחלה בעליה של המערכת הפעלה, זה גם אומר שהדרייבר יכול להפסיק לעבוד מתי שבא לו בגלל באגים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באירופה לא חסר גיימרים "מקצועיים" שעברו מ ל ZOWIE, המוצרים של ZOWIE מתוכננים בשיתוף עם שחקני CS וכו' ולכן מותאמים למה שהשחקנים האלה רוצים. האיכות בניה שלהם לא טובה בהרבה משל אבל היא כן עדיפה, אם הולכים לפי איכות בניה אז ה CM STORM מנצחים בקלות רבה.

תחפש BUILD QUALITY, בשנים האחרונות היה שיפור באיכות בניה שלהם ויש כאלה שאומרים שהבעיה לא קיימת יותר. ראיתי הרבה שאמרו שבהשוואה למקלדות מכניות אחרות האיכות בניה של ה BW לא מרשימה כל כך. לחברים שלי היה עכברים של , עלו להם יותר מ 300 שקל, אחרי שנה או שנה וחצי הם עברו לעכברים זולים כי העכברים התפגרו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לוקחים מקלדת מכנית אז למה שתרצו לקחת מקלדת שהיא תכלס רגילה.... כל הכפתורים רגילים כל המראה רגיל

רק שהיא עם סוויצים מכאניים? :S אני מדבר על ה ZOWIE.. ?

עדיף כבר לקחת מקלדת שיש לה עם מאקרו ותאורה וכל הדברים..

ובלי קשר החברות קצת מוזרות חח

יעני מעל 60 אנשים רוצים לקנות מקלדת שהחברה תעשה להם מחיר והם מוותרים? :S

יעני תחשבו נגיד אפילו ש50 אנשים יקנו מהם... והם יעשו מחיר של 300 שקל סתם לדוגמא הם עושים קופה של 15 אלף!

דיי במיידי במקום שהם יעשו את הסכום הזה על המקלדות האלה במשך תקופה של חודשים אם לא שנים :kopfpatsch:

כל הקטע במקלדות מכניות זה המנגנון ולא האורות והמאקרו, בחו"ל המקלדות המכניות הכי פופולריות הן אלו שהן נראות כמו מקלדת רגילה לחלוטין (DAS וFilco למשל), אין להן אפילו מקשי מולטימדיה.

תחשוב ככה, אולי עכשיו הן מוכרות כמויות יפות וברווח טוב אבל מכירה קבוצתית יכולה לגרום לכך שאחרי המכירה המכירות של המקלדות האלו יצנחו, לא אני ולא אתה מנהלים את החברות האלו ואני בטוח שיש להן שיקולים מאוד הגיוניים כשהן מחליטות אם להיכנס לכל הסיפור הזה או לא, אם זה היה שווה ומשתלם להן כבר מזמן היינו רואים הצעה טובה.

50X300 זה 15 אלף ומה עם המחיר שהמקלדות עלו להן? ומה עם משלוח לארץ ואז ללקוחות? ומה עם מכס? ומה עם העובדה שהן מפסידות על חלק כשהן לא עובדות טוב? ומה עם עלות של חריטה בעברית על הרבה מקלדת מכניות בארץ? זה יוצא הרבה פחות מ15 אלף וזה ממש לא קופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות ציטוט להודעה שמעלך :P

בקשר ללמה לבחור מקלדת שנראת רגילה:

1. האיכות בניה של ה פחות טובה משל ZOWIE ו CM STORM.

2. ה ברובן הן 2KRO (מאפשרות ללחוץ רק על 2 מקשים במקביל), אלה שמאפשרות יותר מזה עולות יותר (ה STEALTH וה 2013). בהודעה הקודמת שלי אתה יכול לראות למה זה משנה, ה CM STORM כתבה את המשפט שלהם בצורה מושלמת, ה בלי רווחים ועם דילוגים באותיות.

3. ל ZOWIE יש תמיכה ב RTR (אתה מוזמן לחפש בגוגל zowie rtr בשביל להבין מה זה נותן).

4. יש כאלה שמעדיפים מחיר זול ואם ה ZOWIE זולה יותר הם יקנו אותה.

5. לא כולם רוצים אורות, אני ישן עם המחשב עובד, הדבר האחרון שאני רוצה זה עוד מקורות אור בחדר :screwy:

6. ה ZOWIE היא PLUG AND PLAY, לא צריך דרייבר. מאקרו=צורך בדרייברים, דרייבר = עוד דברים שעובדים ברקע ונפתחים על ההתחלה בעליה של המערכת הפעלה, זה גם אומר שהדרייבר יכול להפסיק לעבוד מתי שבא לו בגלל באגים וכו'.

לגבי סעיפים 2 ו- 5...

לא ראיתי בשום מקום את ה- Stealth למעט באתר של (ושם המילה מוצמדת ל- Razer BlackWidow Ultimate ואין אופציה אחרת כמדברים על Ult, כלומר ללא Stealth). לפי קוד מוצר RZ03-00380100-R3U1 (במקרה זה של ה- Blue לא Brown), ל- Ult (ללא Stealth ולא גרסת 2013) יש 6KRO.

כל מקלדת שבאה עם תאורה בד"כ אפשר לכבות אותה, כך שזה לא רלוונטי למי שלא מעוניין בתאורה, אך כן קריטי למי שרוצה תאורה.

כל הקטע במקלדות מכניות זה המנגנון ולא האורות והמאקרו, בחו"ל המקלדות המכניות הכי פופולריות הן אלו שהן נראות כמו מקלדת רגילה לחלוטין (DAS וFilco למשל), אין להן אפילו מקשי מולטימדיה.

תחשוב ככה, אולי עכשיו הן מוכרות כמויות יפות וברווח טוב אבל מכירה קבוצתית יכולה לגרום לכך שאחרי המכירה המכירות של המקלדות האלו יצנחו, לא אני ולא אתה מנהלים את החברות האלו ואני בטוח שיש להן שיקולים מאוד הגיוניים כשהן מחליטות אם להיכנס לכל הסיפור הזה או לא, אם זה היה שווה ומשתלם להן כבר מזמן היינו רואים הצעה טובה.

50X300 זה 15 אלף ומה עם המחיר שהמקלדות עלו להן? ומה עם משלוח לארץ ואז ללקוחות? ומה עם מכס? ומה עם העובדה שהן מפסידות על חלק כשהן לא עובדות טוב? ומה עם עלות של חריטה בעברית על הרבה מקלדת מכניות בארץ? זה יוצא הרבה פחות מ15 אלף וזה ממש לא קופה.

אני לא יודע את נתוני המכירות שלהן, ולא מתיימר לדעת (אני יכול לשער לעצמי, שבמחיר שלהן, בזמינות וחוסר ידע של הקונים הן לא בדיוק נמכרות כמו לחמניות חמות).

אין טעם להכנס לחישובים של החנויות, אנחנו לא יודעים בכמה הן קונות את המקלדות (אולי עולה להן כל מקלדת 200ש"ח ? לכן יכלו לתת מחיר של 290ש"ח לפני כמה חודשים...). לכן אי אפשר לבוא להגנת החנויות או לתקוף אותן בנושא הזה (אלא אם כן באמת המחיר מטורף כמו בבאג, כ- 700ש"ח לא כולל הנחה). מה שכן, 50-70 מקלדות זה מספר בלתי מבוטל, שאי אפשר להתעלם ממנו (בייחוד שהרוב כאן לא מתכוון לקנות את המקלדות הללו במחיר מלא בכל מצב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין החלטה על דגם אחד ספציפי.

יש כמה דגמים בהם אנשים מעוניינים.

אני מאמין שהדגמים הסופיים תלויים גם בהצעות שנקבל...

אם הולכים לפי איכות בניה אז ה CM STORM מנצחים בקלות רבה.

שים לב שב-CM החיבור של הכבל למקלדת ניתן להסרה. מסקירה אחרת שראיתי הבנתי שאיכות הבניה בכל הקשור לכבל לא "מדהימה"...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל של ה CM לפי מה שאומרים עבה, לא גמיש מספיק ואולי גם קצר מידי. זה לא משנה את זה שהמקלדת עצמה בנויה בצורה הרבה הרבה יותר טובה (זה גם כבל USB רגיל, אף אחד לא מחייב אותך להשתמש בו).

בקשר ללכבות את התאורה במקלדת, לא מדוייק מה שאתה אומר, יש הרבה מקלדות שלא ניתן לכבות בהן את התאורה בצורה מלאה (כמו ה CM STORM).

בקשר לדגמים של , דגמי STEALTH זמינים רק דרך החברה, יש BW STEALTH (בלי תאורה ו 2KRO) ויש BW ULTI STEALTH (עם תאורה ו 6KRO).

באתר של כתוב בפרוש שהדגמים היחידים שהם לא 2KRO הם Stealth Ultimate והדגמים של 2013. כל הדגמים האחרים (ה STEALTH הזולה יותר ואלה שמשתמשים ב MX BLUE) הם 2KRO.

Q. Do the BlackWidow mechanical gaming keyboards have anti-ghosting capability? How about N-key rollover?

A. Yes, the BlackWidow keyboards do have anti-ghosting capabilities. The standard Razer BlackWidow keyboards feature a gaming optimized key matrix for the keys around the regular WASD cluster allowing multiple key presses without key ghosting or jamming. The Razer BlackWidow Stealth Ultimate edition keyboard on the other hand, offers a full 6-key rollover (6KRO) capability for multiple key presses.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דגמים ה-stealth זמינים רק דרך החברה, אז נראה שהדגם שהכי פשוט להביא לארץ כרגע בסוויצ'ים חומים זה ה-zowie...

כמו שנאמר קודם, היא גם יותר משתלמת מבחינת איכות...

אגב, מהבירור שאני עשיתי, לחנויות שיכולות לעזור לנו כרגע עם הקניה אין הצעה מתאימה מהגורמים שעובדים איתם...

נצטרך להתאזר בסבלנות בתקווה שבקרוב תגיע הצעה שתשמח אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל של ה CM לפי מה שאומרים עבה, לא גמיש מספיק ואולי גם קצר מידי. זה לא משנה את זה שהמקלדת עצמה בנויה בצורה הרבה הרבה יותר טובה (זה גם כבל USB רגיל, אף אחד לא מחייב אותך להשתמש בו).

בקשר ללכבות את התאורה במקלדת, לא מדוייק מה שאתה אומר, יש הרבה מקלדות שלא ניתן לכבות בהן את התאורה בצורה מלאה (כמו ה CM STORM).

בקשר לדגמים של RAZER, דגמי STEALTH זמינים רק דרך החברה, יש BW STEALTH (בלי תאורה ו 2KRO) ויש BW ULTI STEALTH (עם תאורה ו 6KRO).

באתר של RAZER כתוב בפרוש שהדגמים היחידים שהם לא 2KRO הם Stealth Ultimate והדגמים של 2013. כל הדגמים האחרים (ה STEALTH הזולה יותר ואלה שמשתמשים ב MX BLUE) הם 2KRO.

המקלדות שאנחנו רוצים "לסגור" עליהן כולן עם אפשרות לכיבוי התאורה כולל ה- CM Storm Trigger (עפ"י תיאור וביקורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לא הכרתי את השרשור הזה אבל יצרתי קשר עצמאית עם בנדה כדי לברר האם יש תכנון לייבא לארץ את המקלדות המכאניות של CM.

יצרתי קשר דרך האתר שלהם: http://www.cooler-master.co.il/contact.aspx

התשובה שקיבלתי היא ש"אין תכנון וכוונה ליבוא של ."

כאמור, הפניה שלי הייתה אישית ולא בהקשר של קניה קבוצתית.

הייתי שמח להשתתף בקניה הקבוצתית למקלדת CM Storm QuickFire Pro

http://www.coolermaster-usa.com/product.php?product_id=3080

Z4EzY.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...