קניה קבוצתית חוזרת Crucial M4 - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית חוזרת Crucial M4

Emin

מספר כוננים שברצונך לקנות  

695 הצבעות

1. 1. מספר כוננים שברצונך לקנות

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי ארגון קנייה קבוצתית זו מיותרת כעת כשיש את הקניה הקבוצתית של האינטל 330.

בין הכוננים אין הבדל ביצועים מורגש.

ואת החוסר של ה 8GB בכמות האחסון, אני רואה את זה כיתרון. אינטל חשבו שחשוב להשאיר מקום בצד להחלפת בלוקים פגומים, לעומת שלא. מבין ה2, אני מעדיף לסמוך על ועל האמינות המוכחת שלהם.

אני גם לא חושב שתגיעו לכמות נכבדת בשלב זה כשהמכירה המרכזית של מתבצעת, ולכן לא תשיגו מחיר מיוחד. אם הכונן היה בנפח גדול יותר, אולי.

אגב, המחיר בהצעה של כבר מגיע ל 450 שח. (נמכר כך ע"י אייבורי) לדעתי צפי המחיר הסופי הוא בסביבות 400 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסתכלות בזאפ, נראה שיש שתי קבוצות מחירים לM4:

ל 128 יש מספר חנויות שמוכרות ב 540, וחנויות ב 640

ל 256 מספר חנויות ב 1000 וחנויות ב 1200.

מדוע יש כזה הבדל, האם יש יבואנים/אחריות/דגם שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת..סתם לידע כללי, מי מהם יותר טוב במבחני ביצועים? יש תשובה חד משמעית בין השניים?

אין תשובה חד משמעית, יש מבחנים ויש מבחנים, גם אם תשים כונן מהדור הראשון המחשב יטוס יחסית לHD.

גם במהירות קריאה?

גם.

ניחוש שלי שיש שני סוגי דגמים:

כונן בעובי 9.5mm למחשבים נייחים

כונן בעובי 7mm לניידים

המחיר שלהם דומה, כנראה זה קשור לעניין של סטוקים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר סיום המכירה הקודמת אני פותח את המכירה הזו - בהצלחה.

לדעתי זה עדיין מעט מוקדם כי ה-330 המצויין של הקניה הקודמת עדיין זמין במחיר מצויין של 450 ש"ח.

אם תחליטו להמשיך, אני מציע לפתוח את האפשרויות לכל אחד מ-4-5 דגמים מקבילים כי ממילא הביצועים בפועל כמעט זהים ותהיה לכם יותר גמישות בבחירת הספק והמלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לבדוק מספר נפחים שונים של אותו מותג, כך שלאותה חנות ואותו יבואן יהיה כדאי "להתמודד" על האספקה, וגם אנשים עם צרכים\תקציבים שונים ימלאו את צורכיהם ויכנסו לרשימה.

אני למשל לא אתנגד לכונן או שניים של 64GB עבור המחשבים הישנים, שאני לא מעוניין להשקיע בהם >400 שקל ולא צריך עבורם מקום ליותר ממערכת הפעלה ותוכנות בסיסיות וכונן כזה יאפשר להם לשרת אותי נאמנה עוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל לא אתנגד לכונן או שניים של 64GB עבור המחשבים הישנים, שאני לא מעוניין להשקיע בהם >400 שקל ולא צריך עבורם מקום ליותר ממערכת הפעלה ותוכנות בסיסיות וכונן כזה יאפשר להם לשרת אותי נאמנה עוד כמה שנים.

זה רעיון!

אני בעד! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים ב-ivory ו-KSP כמעט זהים למחירי הקבוצתית שהיו בפעם הקודמת - 540 שח לכונן 128 ג'יגה.

בנוסף בדיוק נגמרה מכירה של לא מעט כוננים, מ-2 הסיבות האלו אל תהיו אופטימיים מדי להצלחת מכירה חוזרת של ה-M4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...