חגי עמיר(אח של) בפייסבוק - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגי עמיר(אח של) בפייסבוק

Judas Iscariot

Recommended Posts

בא לי לשאול את כל המתלהמים (בסגנון פלאטו שרון):

מה אתם עשיתם בשביל מדינה?

ולהרחיב - אין יותר מדי אנשים שתרמו לבטחון המדינה ולהקמתה כמו רבין (וכן גם פרס, שמיר, בגין, הרצוג, דיין, בר לב ועוד כמה טובים)

לשבת פה ולקרקר לא בדיוק מעשה ציוני - לכו שרתו בצבא (עדיף ביחידה קרבית) ותעשו מילואים.

לכו תתרמו מזמנכם בהתנדבות למען מטרות חברתיות

לכו תעזרו לקשישים אלמנות ויתומים

לכו תפריחו את השממה בנגב ובצפון.

וכיוב'

גילוי נאות - אני שמאלן (גם בדעות שלי לגבי שטחים כבושים וגם לגבי תפיסה כלכלית חברתית) - ואני גאה במדינה שלי ומשרת שירות קרבי (הן בסדיר והן במילואים). תורם מזמני בהתנדבות (שאני לא מוכן לפרט מפאת מתן בסתר) - ומתכנן מעבר לצפון הארץ - וכל זאת באמת מתוך אמונה ציונית.

אני מאחל לכל מי שישב פה והקליד את עצמו לדעת שקצת באמת יתרום.

גילוי נאות #2 - אני לא מצביע בבחירות - ולו רק מהסיבה שאני לא מאמין לאף אחד מאז הכנסת ה-14.

תודה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הוא אדם לתפארת

ןאולי תיכנס בי קצת מהרוח שלו {חס ושלום! :cool2: }

השמאלנים אלו הסרטן של העם. אבל גם אותו יעקרו

על פי רוב הם שונאי תורה ויהדות ומעדיפים את הערבים מאשר יהודים, והכל בשם הציונות והישראליות עם דגל וגרועים יותר מהיטלר, שהוא היה בגלוי והם בסתר. אבל חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה וכל אחד יגיע יומו {ויש בינהם גם סתם טיפשים שאין להם יותר מידי דעת, ובסוף נופל להם האסימון, ואני מכיר לא מעט כאלו}

בן אדם שחושב ששמאלני זה דבר מתקבל על הדעת יש לו מום בחיים שלו.

בן אדם שרואה כל מיני שמאלנים למינהם מפגינים עם ערבים ומתגרים בחיילים וכל מיני שאר הפעילויות שלהם ולא קופץ לו משהו במוח הוא בן אדם עם מום גדול, אלו אנשים שצריך להעביר מן העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטחים כבושים בדיוק? גוש קטיף? רמת הגולן? תל אביב יפו?

[ציניוות]הא כן שכחתי - במלחמת הימים לא כבשנו אף שטח - זה היה שטח ריבוני תמיד שלנו והיה מיושב על ידי ישראלים כל הזמן.

גם לא כבשנו את רמת הגולן - מה פתאום מאז ימי העליה הראשונה היו שם יהודים ומאז שקמה מדינת השטח כולו היה שלנו.

גם דרום לבנון תמיד היתה אצלנו - לא פלשנו אליה בשום מלחמה ולא הקזנו דמם של מאות חללים לריק (שאגב אני אישית ראיתי כמה חברים שלי מאבדים את החיים שלהם שם - ולחינם).

זה הכל בדמיון שלי ושל שאר עוכרי השמאלנים - אנחנו משכתבים את ההיסטוריה כדי שנוכל להחזיר את השטחים לשכנינו הערבים שאנחנו כל כך אוהבים אותם ורוצים בטובתם.

ואין פה שום בעיה כלכלית - ואין פה שום בעיה חברתית - כולם פה שמחים ומאושרים - והדבר הזה שנופל עלינו מלמעלה זה לא שתן אלא גשם.

וכן האמריקאים לא באמת נחתו על הירח - רבין לא נרצח ועושה מסיבות קרחנה באמסטרדם, אין שום מתקן בטחוני בדרום המדינה ועוד כהנה וכהנה.

[\ציניות]

זה שתמשיך להגיד שלא כבשנו שטח כי מלכתחילה הוא היה שלנו - וזה שאולי תגיד שאין דבר כזה פלסטינאים - זה ממש לקבור את הראש בחול.

זה שאתה לא מפנים שאת השטחים יחזירו (במוקדם או מאוחר - אם פחות דם או יותר דם משני העמים) וזה שאתה לא מבין שהכיבוש הזה משחית אותנו מוסרית וגורם לשאר האוכלוסיה שלא גרה בשטחים להוצאות כבדות.

אין לי ספק שהשכנים שלנו רוצים בהשמדתנו - אבל אין לי גם ספק שאם נמשיך בדרך שאנחנו הולכים בה היום - לא רק שנצא בשן ועין אלא נשאר בלי כלום בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניוות]הא כן שכחתי - במלחמת הימים לא כבשנו אף שטח - זה היה שטח ריבוני תמיד שלנו והיה מיושב על ידי ישראלים כל הזמן.

גם לא כבשנו את רמת הגולן - מה פתאום מאז ימי העליה הראשונה היו שם יהודים ומאז שקמה מדינת השטח כולו היה שלנו.

גם דרום לבנון תמיד היתה אצלנו - לא פלשנו אליה בשום מלחמה ולא הקזנו דמם של מאות חללים לריק (שאגב אני אישית ראיתי כמה חברים שלי מאבדים את החיים שלהם שם - ולחינם).

זה הכל בדמיון שלי ושל שאר עוכרי השמאלנים - אנחנו משכתבים את ההיסטוריה כדי שנוכל להחזיר את השטחים לשכנינו הערבים שאנחנו כל כך אוהבים אותם ורוצים בטובתם.

ואין פה שום בעיה כלכלית - ואין פה שום בעיה חברתית - כולם פה שמחים ומאושרים - והדבר הזה שנופל עלינו מלמעלה זה לא שתן אלא גשם.

וכן האמריקאים לא באמת נחתו על הירח - רבין לא נרצח ועושה מסיבות קרחנה באמסטרדם, אין שום מתקן בטחוני בדרום המדינה ועוד כהנה וכהנה.

[\ציניות]

זה שתמשיך להגיד שלא כבשנו שטח כי מלכתחילה הוא היה שלנו - וזה שאולי תגיד שאין דבר כזה פלסטינאים - זה ממש לקבור את הראש בחול.

זה שאתה לא מפנים שאת השטחים יחזירו (במוקדם או מאוחר - אם פחות דם או יותר דם משני העמים) וזה שאתה לא מבין שהכיבוש הזה משחית אותנו מוסרית וגורם לשאר האוכלוסיה שלא גרה בשטחים להוצאות כבדות.

אין לי ספק שהשכנים שלנו רוצים בהשמדתנו - אבל אין לי גם ספק שאם נמשיך בדרך שאנחנו הולכים בה היום - לא רק שנצא בשן ועין אלא נשאר בלי כלום בסוף.

קצת מצחיק אותי שבכלל לא הבנת למה שאלתי את מה ששאלתי, ובמקום לענות כמו בן אדם על השאלה התחלת להתפלסף על דברים לא קשורים.....

אז אני אשאל שוב, ואשמח אם תוכל לענות לעניין הפעם:

איזה שטחים כבושים בדיוק? גוש קטיף? רמת הגולן? תל אביב יפו? חיפה?

אני אחדד את השאלה: מה אתה מגדיר בתור שטחים כבושים?

ההדגשה על המילה "אתה" אולי תוכל להבהיר לך מראש לאן אני מכוון... ועדיין - אני מקווה אם תוכל לענות לעניין, בצורה פשוטה על השאלה ששאלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניוות]

הא כן וגם שכחת שהחזרנו למצרים את סיני ועכשיו יש לנו שקט מהם. המצרים ממש מתים עלינו, עד שאלפים מהם פרצו לשגרירות כדי להביע הערכתם לאנשי השגרירות. וכל היום עסוקים רק בלשבח ולהלל אותנו.

ומאז שנסגנו מרצועת הביטחון יש לנו יחסים מצויינים עם לבנון ואפילו החיזבאלונים לקחו כמה חיילים לחופשה וגם זרקו סוכריות על יישובי הגליל.

גם פעילי חמאס לקחו חייל לחופשה וזרקו סוכריות על תושבי הדרום, כאות הערכה על תוכנית ההתנתקות.

ובטוח שצריך להחזיר לסוריה את רמת הגולן.

השלטון הסורי הוא השלטון הכי יציב, נאור ומוסרי במזה"ת ואפשר לצפות ממנו שייעמוד בהסכם שלום.

ואם נחזור לגבולות 67 נחייה באושר ועושר לצד שכנינו הנאורים והם לא יבקשו תוך זמן קצר להרחיב את גבולותיהם.

[\ציניות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

איזה שטחים כבושים בדיוק? גוש קטיף? רמת הגולן? תל אביב יפו? חיפה?

אני אחדד את השאלה: מה אתה מגדיר בתור שטחים כבושים?

...

יהודה ושומרון אזח"ע רמת הגולן.

[ציניוות]

הא כן וגם שכחת שהחזרנו למצרים את סיני ועכשיו יש לנו שקט מהם. המצרים ממש מתים עלינו, עד שאלפים מהם פרצו לשגרירות כדי להביע הערכתם לאנשי השגרירות. וכל היום עסוקים רק בלשבח ולהלל אותנו.

ומאז שנסגנו מרצועת הביטחון יש לנו יחסים מצויינים עם לבנון ואפילו החיזבאלונים לקחו כמה חיילים לחופשה וגם זרקו סוכריות על יישובי הגליל.

גם פעילי חמאס לקחו חייל לחופשה וזרקו סוכריות על תושבי הדרום, כאות הערכה על תוכנית ההתנתקות.

השלטון הסורי הוא השלטון הכי יציב, נאור ומוסרי במזה"ת ואפשר לצפות ממנו שייעמוד בהסכם שלום.

ואם נחזור לגבולות 67 נחייה באושר ועושר לצד שכנינו הנאורים והם לא יבקשו תוך זמן קצר להרחיב את גבולותיהם.

[\ציניות]

אני חייב לציין שאהבתי את התגובה שלך - תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודה ושומרון אזח"ע רמת הגולן.

ענית, אבל פספסת לחלוטין את הנקודה של מילפורד. הוא בכוונה שאל מה אתה מגדיר בתור "שטחים כבושים" שצריך להחזיר (אגב, עוד מילה שאיני מבין - "להחזיר" פירושו לתת בחזרה לבעלים הקודם, קרי מצרים וירדן)... ומה הערבים מגדירים בתור "שטחים כבושים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניוות]

[\ציניות]

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...